Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delikatnaróża

dziwne,facet nie chce bzykać.......

Polecane posty

Gość delikatnaróża

dziwne ,dziwne........ Czytam forum od pewnego czasu i zauważyłam,że faceci gdy poznają rozwódkę z dzieckiem,to praktycznie przeważająco jest,że traktują ją jako cel-być,bzykać,ale gdy ma przyjsć do jakiś deklaracji,to ...nagle znikają,pojawiają się problemy itd. A ja mam inaczej,poznałam rozwodnika z dzieckiem,sama mam dziecko i on długo sie starał o moje względy-byłam nieufna co do facetów.Oczywiście po czasie było coś więcej niż trzymanie się za ręce.Wtedy bałam się,że on straci mną zainteresowanie,cel osiągnął-przecież to tylko facet :( .Ale....zauważyłam,że on często mówi o wspólnym zyciu (trochę się boję po przeżyciach z eksem-też był "normalny" kiedyś).Widzę ,że dobrze się rozumie z moim dzieciakiem,miłości nie ma,ale nić sympatii itd,na więcej przyjdzie czas-w końcu on zabiera dziecku mamę ;) .Nawet czasem wspomina o ...wspólnym dziecku,ale ma być to nasz decyzja wspólna,bez nacisków. Tak poważnie myśli o wspólnej przyszłości,że aż się boję,że to szybko,że zmiany w moim życiu są za nagłe,choć to może normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioIka
TO CHCE BZYKAĆ CZY NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnaróża
Chce ,chce.... Ale przez podpaske, ,bo mówi że mu za luźno. dziwne ,dziwne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnaróża
przewrotny tytuł :)) ,chce chce,ale chce też coś więcej ,nie tylko sexu,patrząc na forum,to mało takich facetów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja akurat rozwódki z dzieckiem bym nie chciał.Ale tylko dlatego że wychowywanie dziecka z innego gościa by mi nie odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatnaróża
w pewnym wieku ciężko o dziewice,a taka kobieta może pokochać jedynie gościa,który nie będzie miał uprzedzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a że gość będzie musiał bzykać przez podpaske - to małe-miki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×