Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szarotkaalpejska

Nie mam z kim jechać w góry :(

Polecane posty

Gość Szarotkaalpejska

Uwielbiam wędrować z plecakiem po górach, ale co z tego, skoro nie mam z kim? Moi znajomi wolą imprezować i przesiadywać po knajpach, grać w gry lub pisać na fejsie, niż łazikować po szlakach. Kilka razy wychodziłam z propozycją, żeby zebrać ekipę i gdzieś pojechać, ale po początkowym entuzjazmie okazywało się, że nagle wszyscy zaczęli szukać wymówek... Jestem z tego powodu strasznie rozczarowana i mam wrażenie, że nie ma już w ogóle ludzi, którzy mieliby podobne pasje. Czy ma ktoś podobnie? Czy są jeszcze ludzie, którym nie obce są góry, spanie po schroniskach i wieczory przy ognisku z gitarą w tle? Czy są jeszcze tacy mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotkaalpejska
Powoli tracę cierpliwość... Albo trafiłam na beznadziejne otoczenie, albo rzeczywiście nie pasuję do tego świata, w którym przyszło mi żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kasy nie mają, ja też bym sobie pojechała w góry ale jak się nie ma kasy to co poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotkaalpejska
Ale na miejskie rozrywki kasa się znajduje... Kasy nigdy nie ma za wiele, ale ja jakoś zawsze uciułam jakieś pieniążki, zresztą można podróżować stopem za free. Widzę nieraz grupki ludzi z plecakami, jadą gdzieś na Żywiec czy do Zwardonia, no i strasznie im zazdroszczę. Czemu nie mam takiej paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mógł jechac jakby ktos wyskoczyl z inicjatywa samego mnie to az tak nie kreci zeby zachecac innych. Jakie góry chcesz odwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotkaalpejska
Niecałe 24. Najchętniej wybrałabym się w Beskid Żywiecki, zwłaszcza na Babią Górę, Pilsko i Wlk. Raczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dojeżdza tam w ogole jakis pociąg? bo autostopem to ja nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotkaalpejska
Ja właśnie próbowałam zachęcać innych, ale jak widać bez skutku... Pytałam i na kółku literackim, i na studiach, w pracy... Wszędzie było tak samo - na początku : "Ale super! Piszę się", a potem nagle zmiana zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotkaalpejska
Z tego powodu też odsunęłam się od towarzystwa i nie chce mi się chodzić na te wszystkie imprezy. Najchętniej zmieniłabym całkowicie otoczenie. Można dojechać autobusem i pociągiem (do Zwardonia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotkaalpejska
Widzę, że i tutaj wątek umarł... Cóż, skoro to nie prowo, to już nie trzeba czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam umarł:P Poprostu nie kazdy na niego zaglada co chwile. Na Wielkiej Raczy bylem w podstawowce i milo wspominam. Wycieczka 3 dniowa i podobalo mi sie to chodzenie po górach. Zamiast pociagiem lepiej samochodem i zalatwic jakis parking. No i moze bym sie nauczyl grac na gitarze bo z jednej strony chialbym umiec grac ale jakos na codzien niemam takiego parcia i ciagu na to . Nawet do kupna gitary sie przymierzalem kilka razy. Skad jestes? Ja Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotkaalpejska
O, to blisko mnie :) Ja Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pablooooo13@wp.pl moj mail z przyczyn oczywistych nie podaje prawdziwego a taki tymczasowy:P 13 to nie wiek a ulubiona (szczesliwa) liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotkaalpejska
ejsdet@wp.pl :) Napiszę do Ciebie jutro, ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko;) Temat mnie zainteresowal a ze mam rozlegle zainteresowania to szukam inspiracji do odnowienia mojej malej (przy Twojej) fascynacji górami. Bo szczerze to wiesz jak blisko mam ale zebrac czasem sie ciezko a ze znajomych to nie interesuje a ja nie mam na tym punkcie fobii to jakos temat sie rozmywa. a milo by bylo pogadac o górach. zwlaszcza ze wlasnie przypomnialo mi sie jak pisalas o ognisku moje jedyne w gorach przy schornisku na Wielkiej Raczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza85
Cześć i co jedziecie w te góry? Ja też mam ten problem jak w temacie, nie byłam w górach chyba ze 3 lata a tak kocham wędrować. Beskidu kompletnie nie znam ale chętnie poznam. Jakby co zostawiam adres: hudba@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica tatrzanska
Z takich jak Ty powodow czesto jezdzilam sama. To sa moje najpiekniejsze wspomnienia. Tatry, pustka widoki i ja :-) Samotne wyjazdy skonczyly sie jak poznalam mojego faceta. Troche brakuje mi tej wolnosci, szalenstwa i odrobiny adrenaliny. Ja na twoim miejscu jechalabym sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinco
ktos chce jechac w niedziele w Tatry na orla? z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osoby do wyjazdu w góry od 5 do 7 sierpnia br. Pierwszy nocleg w murowańcu tego dnia wycieczka nad czary staw dla rozgrzewki. Następnego dnia wyprawa przez Świnicę Zawrat orla perć do piątki później szpiglasowa do morskiego i tam kolejny nocleg. Zostawiam maila monika-gg@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej... jak w tytule... jestem zmuszony jechać sam.. trochę smutno, może ktoś byłby chętny od 15-ty do 20-ty sierpnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sam
Kocham góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gory to taka moja milosc z wzajemnoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieczgość
Może ktoś się wybierze Ukraina Zakarpacie 5-6 dni 1-06-18 jest co oglądać i co podziwiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mam , jezdze co dwa tygodnie sama z Wroclawia :( to znaczy ja +pies . Jak mam siedziec w domu to wole zapakowac plecak i jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapsel16

Też nie mam z kim jechać a samemu rodzice nie chcą mnie puścić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeżdżę sama,bo gdybym miała czekać na towarzystwo to nie pojechałabym nigdzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

jeżdżę sama,bo gdybym miała czekać na towarzystwo to nie pojechałabym nigdzie.

 

 Nie chcesz być jutro nie sama w Karpaczu? Fajny obiekt, średniej klasy ale sprawdzony. Nazwy nie podam bo napiszą że to reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja już nie sam. Z PTTK z Katowic. 

Fajna grupa. Ludzie z podobnym poczuciem humoru i w podobnym wieku.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×