Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3miesieczne niemowleta karmione mm ile zjadaja?

Polecane posty

Gość gość

Ile wasze dzieciaki zjadaja na jeden posilek i w ciagu dnia?przesypiaja noce?o ktorej ostatnie karmienie a kiedy pierwsze w ciagu dnia?my przechodzimy na butelke,na razie jest jeden wielki zamet wszystko nieuregulowane,uczymy sie ja i synek. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka-gość
wszystko masz napisane na opakowaniu mleka. Moje dziecko już od drugiego tygodnia swojego życia pije mm Bebiko1. Jeden posiłek w 3 m-cu jest bodajże 120ml.w ciągu doby 6posiłków. moja niunia jadła co trzy godziny120ml 5razy w dzień i raz w nocy. Budziła i do tej pory budzi się raz na jedzenie. Moje dziecko to wgl anioł bo zasypia mi ok. 20.00 budzi się o 5.00 zje napije się przebiorę ją i idzie spać dalej do 8.00.było tak:Pierwsze karmienie 5.00 drugie 8.00 trzecie 11.00 czwarte14.00 piąte 17.00 i ostatnie o 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka-gość
sorki za nick ale został mi z poprzedniego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze jest napisane,ale napisane jest rowniez ze sa to ilosci orientacyjne. Zastanawiam sie jak to jest w praktyce,tym bardziej ze moj synek nie jest w stanie wypic zalecanej porcji. Na bebilonie jest napisane ze ma to byc 120ml a on ledwo 80 wcisnie w siebie. Na hippie jest napisane chyba 180,ale jeden posilek mniej. W zyciu tyle nie zje na raz. Dlatego sie pyam. Musi mu sie zoladek rozciagnac. Naszczescie moja.lekarka przewidziala taka opcje i zalecila 7-8karmien po 80-90ml. Mielismy wrocic za jakis czas do piersi ale byc moze jednak zostane na mm dlatego interesuje mnie jak to wyglada w praktyce u bardziej wprawionych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3miesięcznej
moja zjada 90-130 co 2-4 godziny. ale to naprawdę różnie bywa bo zdarza sie że nie je np 5-6 godzin w dzień a później wciągnie 200ml. w nocy też różnie ale na ogół przesypia ciągiem 5 a nawet czasem 7 godzin.. nie da sie tego tak dokladnie napisać bo moja mimo że praktycznie od początku jest na mm to nie je regularnie. Srednio zjada 700-800ml na dobę więc taka norma choć ostatnio czytałam że 6tyg dziecko zjada 900ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy dzieciak jest inny. moja starsza od 2 tygodnia życia na mm wypijała w 3 mscu 150-180 ml na jedno karmienie i spała w nocy nieprzerwanie 10-12 godzin. a ta młosza córa teraz ma 3 msce, na razie bezskutecznie próbujemy ją odstawić od piersi i z butli nie wypije więcej jak 120.. - to w ogóle jest maks, który rzadko sie zdarza. zwykle wypija 90 ml, ale często 60 czy 45...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa młodsza w nocy budzi się raz około 5 tej. wypija wtedy od 60 do 120 ml i spi do 9 tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×