Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ona nie odzywa się od kilku dni

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam taki problem. Moja dziewczyna nie odzywa się do mnie już od kilku dni, nw co mam robić. Gdy piszę do niej to nie odpisuje, gdy dzwonię nie odbiera. Gdy spotykaliśmy się to byliśmy przy sobie szczęśliwi, mówiła mi że mnie kocha, że jej zależy a teraz się nie odzywa :( mam mętlik w głowie, nw co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co pokluciles sie z nia ? z drugiej strony jak to juz dluzej trwa to porra sie zastanowic czy ty jeszcze wogole ja interesujesz ? moze starcila zainteresowanie toba i wszystko sie wypalilio ! kobieta w prost ci nie powie ze cie rzuca woli ci zostawic tak jest dla niej lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie się nie pokłóciłem :( wolał bym od niej usłyszeć że to koniec niż czekać tak w niepewności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja damą,a ty rycerzem
Widać, że jakaś fochliwa dziunia z tej Twojej dziewczyny, znam takie przypadki, nie wiadomo co chcą osiągnąć przez takie gniewanie się za wszystko i za nic. Lepiej z góry ją przeproś, bo się pogniewa na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobiety robia takie numery to oznaka ze niedlugo skonczy sie zwiazek ! ona prawdopodobnie przestaje cie kochac i szuka lepszy model olej ja sam badz facet !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za pomoc :) będzie to dla mnie trudne, ale skoro tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jest trudno ale widocznie tak musi byc jeszcze znajdziesz to wlasciwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze cos z telefonem ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie usprawiedliwiaj jej z telefonem cos ma naprawde w to wierzysz? jak by jej na tobie zalezalo i piszesz ze nie poklocililiscie sie to oznaka jest jedna ma cie w d***e i to koniec ! Nie maja odwagi powiedziec w prost bo tak usprawiedliwiaja swoje sumienie ze robia dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu wszyscy uważają ją za świnie? może dziewczynie coś się stało, miała jakiś wypadek, a Wy uważacie że go olewa? dlaczego do niej nie pójdziesz i nie wyjaśnisz sytuacji?? tak Ci na niej zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlcia
Placze bo dziewczyna go rzucila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopnela cie ew dope
Ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×