Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozrabiak

Potrzebuje argumentów do naprawy związku

Polecane posty

Gość rozrabiak

Witam wszystkich, mam problem mianowicie zerwala ze mna dziewczyna gdyz powodem byly moje kłamstwa, dot, wykonywanego zawodu oraz okłamanego wyjazdu, i kilku pierdół, wiem ze na klamstwach jeszcze nikt nic nie zbudowal, nie pisac mi tu ze to nie ma sensu, ze dlaczego klamalem, POPROSTU OKŁAMAŁEM, i znow sie widzielismy razem zachowalismy sie jakby sie nic nie stało dziwne ale na koniec powiedziala ze mam jej przedstawic konkretne argumenty dlaczego i jak to naprawic, a i jestem spalony przed jej rodzicami czego ona sie obawia najbardziej, wiem ze odwaliłem sprawe, dlatego chciałbym jesli jest ktos tu ogarniety, jakich argumentow mam uzyc i jak to udowodnic ze wiecej to sie nie powtorzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrabiak
argumentem jest to, ze mowisz jej ze ja bardzo kochasz i zalezy ci na niej, i nigdy wiecej sie takie rzeczy nie powtorzą. na poczatku nikt nie wie jak ludzie beda dlugo ze soba wiec co niektorzy zeby zaimponowac dziewczynie uzywaja małych kłamstw, bledem jest ze po czasie nie powiedzialem o nich jezeli darzy cie tym samym uczuciem zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz koniec niech to wkoncu dotrze do ciebie jak kobieta zrywa ! zapomnij o niej masz to na co zasluzyles trzeba bylo dbac teraz cierp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×