Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23l/170cm/107kg

Jakie ćwiczenia na brzuszek, boczki, uda i pośladki

Polecane posty

Gość 23l/170cm/107kg

Proszę o najskuteczniejsze ćwiczenia spalające tłuszcz z tych partii dla osób ze słabszą sprawnością fizyczną i górą tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Właśnie ściągnęłam ćwiczenia z Ewą Chodakowską i postanowiłam,że spróbuje ćwiczyć Skalpel. Mam dużo do nadrobienia w sprawności fizycznej, bo po 13,5 minuty się poddałam, ale wiem, że codziennie będzie lepiej jak się przyłożę :) Kto ze mną? 16.05.2013 Start 108kg obw.klatki - 118cm obw.tali - 127 cm obw.bioder - 124 cm obw.uda - 71 cm Ja postanowiłam w końcu ruszyć swój tłusty tyłek i wziąć się za siebie, nie mogę już dłużej patrzeć na tego wieloryba w lustrze. Narazie ćwiczenia, a potem może jakaś dieta :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że postanowiłaś ruszyć swój gruby tyłek ale bez diety nic Ci to nie da, będziesz ćwiczyć a efektów nie będzie chyba że minimalne. Od razu powiem że Skalpel to głupi pomysł przy twojej wadze bo to ćwiczenia modelujące a nie spalające tłuszcz, zacznij swój ruch od spacerów może kijki albo rower a może basen, nie możesz ćwiczyć czegoś co obciąża stawy bo masz dużą nadwagę. Najlepsze ćwiczenia na spalanie tłuszczu to cardio, net aż kipi od różnych trenerek i filmików z ćwiczeniami poszukaj i dopasuj coś do siebie a o Chodakowskiej zapomnij to strata czasu jak obrosłaś w tłuszcz. Nie powinnaś ćwiczyć modelujących ćwiczeń najpierw spal trochę tłuszczu a żeby to zrobić trzeba się wysilić. Nie poddawaj się tak łatwo, będzie ciężko ale jak nabierzesz kondycji będziesz mogła ćwiczyć dłużej. Pamiętaj sukces to 70% dieta 30% ćwiczenia nie może być na odwrót bo tak się nie odchudzisz. Zmień nawyki na zdrowsze nie głodź się i jakoś zrzucisz ten balast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Teraz to się załamałam... a już myślałam, że trafiłam w sedno, wiele dziewczyn chwali ćwiczenia Ewy Chodakowskiej i pisały, że można na tym schudnąć nawet przy dużej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnkachoinka
A masz duzo pieniedzy? jak tak to moglabys isc do dietetyka po fachowa pomoc oraz,poszukac trenera ,ktory dobralby sport dla ciebie idealny. wierze w ciebie szczerze,ze dasz rade zrzucic kg. ja tez sie odchudzalam i odchudzam i wiem jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Niestety nie mam kasy na dietetyka ani na trenera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że Ewa jest teraz na czasie i wszyscy wierzą że te ćwiczenia działają cuda ale prawda jest taka że one nie są dla wszystkich i na wszystko, motywujące są efekty w necie ale prawda jest taka że nie można się zabierać do ćwiczeń bez diety jak chce się schudnąć po drugie ćwiczenia muszą być na spalanie a nie modelowanie. Może spróbuj poćwiczyć z Mel B ona ma takie krótkie treningi po 10min na różne partie ciała albo Jillian Michaels na jej treningach na bank spalisz tłuszcz, ale tak jak pisałam wcześniej zaczynasz od zera nie masz kondycji będzie Ci ciężko najpierw możesz spacerować np godzinę czy dwie lub rower i jakoś powoli się rozkręcisz albo zaciśnij zęby i ćwicz z filmikami od razu, tylko nastaw się na zadyszki i zakwasy to normalne na początku. Nie musisz pakować kasę w dietetyka wystarczy zmienić nawyki i jeść mniej przede wszystkim zdrowo. Mogę polecić dietę South Beach na niej nauczyłam się jeść jak człowiek schudłam swoją nadwagę 15kg i zachowałam dobre nawyki. Poczytaj o zdrowym odżywianiu albo o tej diecie znajdź w sobie motywacje do działania a będziesz chudła :) Kobieto masz u udzie tyle co ja w talii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takiej wadze polecam na początek marsze ok. 1H z kijami lub bez ćwiczenia cię szybko zniechęcą jesli masz kasę - siłownia oczywiście dieta ogranicz słodkie, tłuste, kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero po pół H organizm zaczyna spalać tłuszcz więc pamiętaj,ćwiczenia ok. 1H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Ja myślę, że stopniowo oswoje sie ze skalpelem, powli, a nie odrazu na maksa, bo na zakwasach napewno nie bedzie mi sie chcialo cwiczyc :) a jeżeli chodzi o dietę to na początek zaczne jeść mniejsze porcje i postaram się tylko do 18, a potem poszukam jakiejś interesującej dietki, oczywiście zobaczę tą co mi zaproponowałaś ;) Zainteresował mnie ten trening Jillian Michaels, skoro na stówe spalę tłuszcz to zaraz zerkne jakie to ćwiczenia ;) Dziś mogę się pochwalić, że byłam 3 godziny cały czas w ruchu, godzine na rowerze, a dwie godziny energicznie sprzątałam :) PS.Wiedziałam, że ktoś mi napisze, że ma tyle w pasie co ja w udzie... straszne, ale niestety prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlinyyy
ewka chodakowska albo mel B, do tego łykaj cos na spalanie, figura extraslim teraz taka modna, do tego 75% jedzonka dziennie to warzywa i będzie git. Nie ma czegos takiego jak spalanie tluszczy z jednego obszaru ciała, to proces ogólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
gremlinyyy Wypróbuje ta figure extraslim :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na YT filmiki z treningami Jillian, na początek 30 Day Shred spróbuj, ćwiczysz 30min codziennie przez miesiąc ewentualnie robisz jeden dzień przerwy w tygodniu, są 3 levele każdy ćwiczysz 10 dni przez co miesiąc ćwiczeń jest urozmaicony, tylko trzeba być systematycznym a efekty będą, dodasz do tego spacer i będzie ok. Nie ma sensu niczego łykać zmianą nawyków na zdrowsze schudniesz. Z tego co piszesz niechętnie chcesz przejść na dietę zastanów się dobrze czy chcesz tyle ważyć co teraz i się tak czuć, musisz się zmotywować do działania bo nic nie osiągniesz. A z Ewą naprawdę daj sobie spokój zamiast 40min skalpela którego i tak jeszcze nie jesteś w stanie zrobić idź na spacer czy rower. Jak masz jakieś pytania odnośnie diety czy Jillian chętnie odpowiem bo mi to pomogło zrzucić tłuszcz i mam fajne jędrne ciało a nie galaretę, ćwiczę z Jillian od pół roku ona działa cuda tylko trzeba regularnie się ruszać no i trzymać dietę. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
A jeżeli chodzi o dietę to ciężko mi wybrać tą idealną której na pewno będę się trzymać dlatego na razie chce ograniczyć wielkość posiłków, a potem zobaczę, będę szukać jakiejś teraz, a może w końcu znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Dziś na śniadanie zjadłam 2 kromki razowego chleba, na to pieczeń rzymską i dwa jajka, popiłam nie słodzoną kawą z chudym mlekiem 0,5% W między czasie wypiłam energy drinka i byłam wtedy na rowerze przez godzinę oraz sprzątałam energicznie 3 godziny Na obiad zjadłam talerz spaghetti nie przeładowany, tylko z umiarem. Na podwieczorek zjadłam loda i popiłam niesłodzoną kawą bez mleka, bo zabrakło :) Kolacji jeszcze nie jadłam,a le zjem ją do 18 i też nie dużo mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
*energicznie sprzątałam przez 2 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Dzięki, ale to jest przeznaczone bardziej dla kulturystów, są ćwiczenia na masę ,a nie na spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Na kolacje zjadłam 2 kromki białego pieczywa z serem żółtym i 2 jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie o te ćwiczenia chodzi, potrzebne są tam hantle spokojnie je można zastąpić butelkami z wodą 0,5l lub 1l ile dasz radę, tylko nastaw się na zakwasy ale to te pierwsze dni ćwiczeń najgorsze, zrobisz ile dasz radę, na tym filmiku ćwiczą dwie dziewczyny z tyłu jedna ćwiczy wersje łatwiejszą dla początkujących wybranych ćwiczeń więc to dużo ułatwia tak jest w każdym treningu Jillian. Co do diety to dobrze zaczęłaś, wystarczy zmienić chleb na ciemny, nie jeść za dużo smażonego, unikać śmieciowego jedzenia frytki pizza chipsy itp no i słodycze ograniczyć do minimum, a w nagrodę za te wyrzeczenia co 2-3 tygodnie można zjeść coś tłustszego czy słodkiego, dieta nie ma być katorga tylko zmianą na lepsze i waga ładnie spadnie ;) Przede wszystkim dużo warzyw! z owocami nie ma co szaleć. Jedz małe porcje a często czyli 3 główne posiłki i 2 przekąski małe, nie będziesz się rzucała na jedzenie i nie bedziesz głodna. Szukaj inspiracji na blogach z przepisami na dietetyczne jedzonko, nawet hamburgery i inne świństwa można zrobić w wersji ligh więc warto się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka z wawy
autorko nie przejmuj sie tym co ktos wyzej napisał Najważniejsze, ze zaczniesz sie ruszac. Z cwiczen Chodakowskiej ja bym jednak wybrała killer a nie skalpel. Jeśli dopiero zaczynasz cwiczenia to rób np. po połowe powtórzen, a gdy poprawi sie twoja forma , mozesz zwiększyc ich ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyście oszalały? Kiler przy takiej wadze?! po minucie dostanie kolki i padnie jak zacznie skakać itp ja próbowałam kilera po miesiącu innych ćwiczeń z wagą 63kg i myślałam że mi flaki wylecą po 20min a jak ktoś waży ponad 100kg to mu dwa razy ciężej do tego zero kondycji więc szybko sie zniechęci bo nie da rady tego ćwiczyć, po za tym nie można polecać takich ćwiczeń dla osoby otyłej przecież jej stawy będą bardzo obciążone i kontuzja czy bóle gwarantowane. To tak jakbyście jej kazały skakać na skakance, kiler owszem jest dobry można się nie źle napocić ale no ludzie to nie są uniwersalne ćwiczenia dla wszystkich. Nie polecam kilera tam się w kółko tylko skacze i za szybkie tępo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Dobrze, że zaczęłaś od Skalpela, to są łagodne ćwiczenia które pozwolą Ci budować sprawność. Ale musisz jeszcze ćwiczyć coś aerobowego. Szybki (SZYBKI!) spacer godzina dziennie (albo ile zdołasz, lepiej cokolwiek, niż nic, ale im więcej, tym lepiej) to minimum. I nie przechodź na "dietę" tylko zmień swój sposób odżywiania. Co się stało, że ważysz tyle, ile ważysz? Zapisuj wszystko, co zjadasz, a potem wymieniaj produkty słodkie, słone, tłuste i przetworzone na naturalne, zawierające zdrowe tłuszcze, złożone węglowodany i dużo chudego białka. Aha, i pamiętaj: nigdy, przenigdy się nie zniechęcaj, nawet jak będziesz mieć zastój wagi. Bo jak się zniechęcisz, to na pewno nie będzie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Dziękuje wam za zaangażowanie w tym aby mi pomóc, a teraz wam odpowiem, ćwiczenia z Chodakowską to tylko skalpel, bo przy kilerze się zajadę.. A co do mojej kondycji to wcale nie jest zerowa, ale nie najlepsza :) Spacerowałam dosyć często, i ostatnio na rowerze zaczęłam jeździć, późno, bo musiałam dać go do naprawy. Jak mój facet wróci z kontraktu to go namówię żeby mi kupił rolki :) Dzięki za radę z zapisywaniem sobie co jem, genialny pomysł :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Masakra, kiedy już wzięłam się za siebie to akurat wtedy dopadło mnie obrzydliwe grypsko... a niebawem będę miała okres, oszaleć można... Wiecie może czy podczas okresu mogę robić coś w kierunku odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynkaJuz30
ja polecam ćwiczenia mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieganie - szybko zrzucisz, dodatkowo kondycje wzmocnisz. poszukaj trningu na 6 tygodni dla poczatkujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23l/170cm/108kg
Na razie korzystam z tego, że jest lato i jeżdżę na rowerze kiedy tylko mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera222
Witam wszystkich. Właśnie stworzyłam grupę na FB dotyczącą zdrowego odżywiania, sportu i motywacji. Grupa póki co jest pusta, ale zachęcam do zaglądania, zapisywania się i komentowania, jak i również tworzenie własnych postów. Chciałabym aby na grupie znalazły się porady co do zdrowego odżywia, przepisy, porady. Wspólnie możemy się motywować i wspierać. Tematyka może zostać poszerzona o cokolwiek co was inspiruje lub w danym momencie przygnębia. Warto również byłoby poruszyć tematykę problemów zdrowotnych spowodowanych złym odżywianiem lub nieodpowiednim trybem życia. Nie moge zostawic linka, ponieważ jest traktowany jako spam. Nazwa grupy to: Sport, zdrowe odżywianie, motywacja Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×