Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dr_staraczka

Wspomagacze płodności / produkty dla staraczek

Polecane posty

Gość gość
Symfolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkka37
A słyszał ktoś o Pregna Plus? Lekarz mi o tym wspomniał na ostatniej wizycie, podobno daje dobre efekty. Ma potrzebne w okresie starania się o dziecko kwas foliowy, żelazo, jod i witaminę D. Chyba kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy mam akurat w Ovarinie który przyjmuje, to suplement regulujący gospodarkę hormonalną, ma też witaminy. Cierpię na PCOS i w moim przypadku odpowiednia dieta jest wymagana. Tu są fajne porady co i jak jeśc http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaowa

zgadzam się , sama zazywałam Ovarin i się udało. Cierpię na piolicystyczne jajniki, ciężko jest zajść w ciaze ale to nie wyrok  http://ovarin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia12

Polecam zdrowiej żyć i mniej się stresować. Stres w naszym zyciu na naprawde duzy wplyw na nasze zdrowie i plodnosc. Plus ja uzywam od paru lat cyclotestu i mozna dzieki niemu rowniez zaplanowac dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaaa

Może to zbieg okoliczności, a może to zasługa oleju CBD, ale po wdrożeniu go  udało się spłodzić dziecko 🙂 stosowałem drogie leki jak profertil i nie było efektu a po olejku CBD napisze dokładna nazwe olej CBD 5 % essenz decarboxyled zaskoczyło 🙂 kupowaliśmy ze strony konopiafarmacja pl warto spróbować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ovarin pomaga, przede wszystkim pomaga wyregulowac gospodarkę hormonalą. Pomaga nawet kobieta z policystycznymi jajnikami. I ma dobry skład-  witaminy, kwas foliowy i inozytol. Bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×