Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepszy sposób na pozbycie świadków Jehowy:D

Polecane posty

Gość gość

Będą ci potrzebne woda święcona, Pismo Święte, sutanna i krzyż. Otwierasz grzecznie drzwi. Wykrzykujesz coś w stylu „Precz szatanie!” lub „Diable zostaw to ciało!” może być również „Boże daj mi siły!” Następnie kropisz świadków wodą święconą i mówisz: „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, precz!” Czytasz jakiś fragment Pisma Świętego tak głośno, żeby sąsiedzi usłyszeli. Później pokazujesz im krzyż i krzyczysz „W imię Jezusa, odejdź precz!” Obserwujesz jak skołowani świadkowie wychodzą z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawaTywe :)
-10/10 No ale cóż... to swiadczy tylko o autorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie nikt bez zaproszenia nie przychodzi. A jeśli się pojawiają tacy świadkowie to po prostu nie otwieram a nie robię z siebie idiotę jak autor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawaTywe :)
Ja kulturalnie mówie że dziękuje, lecz nie jestem zainteresowana, i sie nie narzucaja, mowia dziekujemy, do widzenia i odchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam lepszy sposób... otworzyc drzwi i powiedzieć: nie chce was tu, spadajcie stąd. Prosto szybko i na temat bez robienia z siebie idioty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejprawij
bez sensu, ja uchylam lufcik i pryskam gazem lzawiacym :) efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od Bartok
Ostatnio powiedzialem takiemu, ze maja te obrazki w ulotce jak z kolorowanki dla dzieci, i sztuka katolicka jest zdecydowanie wyzszych lotow. Strasznie sie zmieszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Zdón
ludzie a teraz pomyślcie co by Jezus zrobił? i wy się chrześcijanami nazywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiska
Mi ostatni też odbieram domofon, a ci mi od razu wyskakują, że nadchodzi czas kiedy potępieńcy zostaną zgładzeni, a ja na to, że szkoda bo ja pewnie się do nich zaliczam:)szybciutko zwiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od Bartok
@Bolek Zdón Jezus moglby ich retorycznie zmasakrowac, tak jak to zwykl robic z faryzeuszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosssss
do mnie ostatnio ZADZWONILI!!!- czy chce porozmawiac o zyciu nosz k***a telemarketery j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawaTywe :)
Współczuje wam, pseudo-chrześcijanie :O Myślicie że będziecie zbawieni ale mylicie się :O Ja też ich nie wpuszczam i nie wdaje sie w dyskusje ale mozna to robic w sposob kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcjk30
a ja kiedyś ich wpuściłem na podwórko, pogadałem chwilkę i oni wyskoczyli z tymi swoimi gazetkami... a ja na to: świetnie! Właśnie skończył mi się papier toaletowy :P więcej nie przyszli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się spytałam ile mi zapłacą jak się do nich zapiszę i njakoś nie mieli ochoty ze mną rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie byli ostatnio, jak przyjdą jeszcze raz to ich wodą z węża potraktuję. Chodząc po mojej drodze prywatnej użytkują bezprawnie mój teren, a za to się kasa należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedy w Polsce będzie takie prawo, że intruza na swoim terenie można zastrzelić?

Ja nie mam nic przeciwko jehowym pod warunkiem, że nie włażą do mnie. Niech sobie chętnych szukają dając ogłoszenia i kto będzie chciał to do nich przyjdzie, a nie wpierdzielają się na cudzy teren czy do cudzego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×