Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość córunia mamuni

sukienka na wesele - dla mamy

Polecane posty

Gość córunia mamuni

Dziewczyny, pomóżcie mi znaleźć coś ładnego dla mojej mamy. Niebawem idziemy na wesele w bliskiej rodzinie (brat mamy wydaje córkę). Mama od lat nie była na takiej imprezie, będzie mnóstwo dawno niewidzianych osób z rodziny. Poprosiła mnie o pomoc w wyborze kreacji. Chciałabym, żeby mama wyglądała ładnie, elegancko i z klasą. Ale kompletnie nie wiemy gdzie szukać czegoś ładnego, dla kobiety 55-letniej, w rozmiarze ok. 44-46. Przecież nie zabiorę jej do sieciówek, w których ja się ubieram, bo nic w swoim rozmiarze tam nie znajdzie. Macie może jakieś pomysły, gdzie szukać ładnej sukienki? Mogą być sklepy internetowe, stacjonarne (Kraków), albo chociaż linki z jakimiś przykładami... Błagam pomóżcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba zartujesz A Zara, Oui, Bandolera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1000
Hej :) Nosze taki sam rozmiar jak Twoja mama. Od pewnego czasu kupuję w sklepie internetowym www.vesto24.pl oni maja tez konto na allegro vesto24. Wysyłka błyskawiczna i naprawdę w bardzo dobrej cenie. Zajrzyj sobie,może akurat uda Ci się coś wybrac dla swojej mamy. Pozdrawiam Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://modbis.pl/ Polecam ! Fajne, modne fasony, rozmary w pełnym zakresie. Dobre wykonanie. Kupowałam u nich, szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jedna.....
Te sukienki,ktore pokazuje famili to jest jaka wielka pomylka!!! Sukienka zielona jest bardzo ladna i strona modbis jest ciekawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecić Twojej mamie mogę sklep Danvera.pl duży wybór sukienek w rewelacyjnych cenach, świetna jakość:) Jestem stałą klientka i nigdy nie zwiodłam się na zakupach w tym sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha36
Ja sobie fajną sukienkę na lato kupiłam na złotych wyprzedażach. Fajna jest, bo i normalnie w dzień mogę założyć, i na kolację elegancką też. No i jeszcze kupiłam ją taniej o 60% niż normalnie kosztuje, także warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam moja mama nosi rozmiar 58 i ma 45 lat czy ktoś mi podpowie gdzie mogę coś znaleść podkreślam będzie w roli matki panny młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietki błagam pomóżcie dędę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia123876
Hej, ja też polecam złote wyprzedaże, najlepiej zamówić newsletter i wtedy żadnej promocji się nie przegapi! Można trafić na fajne sukienki i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się :) bardzo duży wybór sukienek w większych rozmiarach i szybka dostawa to ich zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście najczęściej kupuje sukienki na www.danvera.pl duży wybór sukienek w niskich cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz też bede szukać sukienki dla mamy na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaKK
To nie tylko Ty będziesz mieć taki dylemat. Ja teraz szukam sukienki dla mojej mamy na wesele mojej siostry. Ona jest strasznie wybredna.Chciałabym żeby poszła w czymś elegancki. Moim zdaniem jedna z tych sukienek http://www.jupka.pl/pl/c/Sukienki/69 idealnie by się nadawała ale nie wiem czy mama da sie przekonać na zakup takiej sukienki.Sądzicie ze to odpowiedni strój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze rozmiar 44-46 jest w kazdej sieciowce... nie wiem gdzie tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W HM słaby wybór w tym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wyśle mamę na wesele w ubraniu z sieciówki ? :o młodej dziewczynie to może i coś wybierzesz w sieciówce, ale dla starszej osoby coś eleganckiego o chyba niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieciówkach z wyższej półki można znaleźć eleganckie sukienki dla dojrzałych pań . Zaglądnij razem z mamą na strony tatuum, taranko, monnari, solar , a potem rundka po sklepach i przymierzanie wybranych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. przepiękną sukienkę widziałam na stronie allinside.pl. Z pewnością dla Twojej mamy znajdzie się jakaś odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaśka
Hejka, moja mama nie jest fanką kupowania przez internet więc w ubiegłym roku, gdy był ślub siostry, szukałyśmy po sklepach bezskutecznie rozmiaru 48. W ostatniej chwili znalazłyśmy w Pasażu Weneckim suknię [nie tanią!] projektanta Tadashi i wreszcie mama wyglądała elegancko. Piszę Wam o tym dlatego, że teraz na gali Oskarów kilka aktorek było w sukniach tego projektanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside można naprawdę dobre ubrania znaleźć w każdym rozmiarze. :) Kupuję tam bardzo dużo i ubrania są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie w Bialcon, nie wiem znalazłam gdzies na forum chyba ten adres, jakaś babeczka podała. Weszłam z ciekawości i właśni mam zamiar zamówić tunike i sukienke:) http://bialcon.pl Duży wybór i widac gołym okiem że odszyte jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baykka
Sprawdz na Fasardi, charakteryzuja sie dobra moda :) Okazje tez mozna wylukac, gwarantuje,ze mama bedzie miala oryginalna kreacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka3
Wlasnie, sadze,ze musisz sprawdzic na Fasardi! Warto !!!!!:) Sa takie modele tych sukieneczek,ze padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ładnej sukienki dobrej gatunkowo to rzeczywiście popatrz na strone sklepu Bialcon. To Polskie ubrania, szyte u nas , przez polską projektantkę, wykańczane ręcznie. Modne i porządne ubrania http://bialcon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne sukienki sa w http://quiosque.pl śliczne wg mnie i można coś wybrac nawet na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×