Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

transport zwłok - jaka firma?

Polecane posty

Gość gość
Ja musiałam zorganizować transport zwłok z Niemiec kiedy nagle na zawał zmarł mój brat. To bardzo ciężkie chwile bo nie tylko umiera ktoś kogo się kocha ale jeszcze dochodzą te wszystkie formalności jeżeli o chodzi o zagranicę a o których nie ma się pojęcia. Na szczęście trafiłam na wrocławski zakład pogrzebowy Witwicka gdzie kompleksowo się tym zajęto i oszczędzano w jak największym stopniu moje nerwy. Trzeba być silnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markia778
Transportem zwłok na terenie Polski oraz załatwieniem wszystkich formalności na pewno zajmuje się Zakład Pogrzebowy Hades z Będzina. Tutaj http://www.hades-bedzin.pl są na nich namiary. Mają konkurencyjne ceny i udzielają rabatów. Oferują bezgotówkowe rozliczenie w ramach zasiłku pogrzebowego przed pogrzebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrazy współczucia, proces ten nie zawsze jest taki prosty, przy transporcie trzeba wykazać się odpowiedzialnością, a wcześniej przygotować odpowiednie dokumenty. polecam artykuł o tym jak uniknąć kłopotliwych sytuacji z tym związanych: http://art-model.pl/uslugi-2/wypadek-przy-transporcie-zwlok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytro
Też znam firmę z Warszawy, która się tym zajmuje. Ogólnie bardzo sprawnie organizują oni pogrzeb, polecam. O firmie można poczytać na http://jakubisiak.pl/. Mają niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnym polecenia zakładem pogrzebowym, gdzie zajmują się transportem zwłok jest www.zakladpogrzebowy24.pl. Wchodzi tam w grę zarówno transport krajowy jak i zagraniczny, a wszystko w pełni profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia jak odeszła to mieszkała w Niemczech a chciała żeby ją pochować we Wrocławiu więc znaleźliśmy lokalny zakład Witwicka, który pomógł nam we wszystkich procedurach i pochówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się że udało się bezpiecznie przetransportować ciało babci z powrotem do Polski. Zajął się tym zakład http://hades-biala.pl który zajął się wszystkimi formalnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta8757
Polecam firmę BONGO z Warszawy! Profesjonaliści w swoim fachu, w niecały tydzień sprowadzili ciało mojego Taty z Niemiec (Norymbergi). Działają sprawnie i potrafią ryzykować (gdy decyzja była w drodze) kierowcy już wyjechali. Okazują pełne wsparcie również na miejscu oraz załatwiają wszelkie formalności. Dziękuję całemu zespołowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z firmy Charon ze Szczecina. Załatwili wszystkie dokumenty i w rosądnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli musicie zająć się przetransportowaniem zwłok z zagranicy, to polecam wam skorzystanie z usług firmy www.machnik.ozimek.pl Zajmują się transportem zwłok krajowym i międzynarodowym. Mają ludzi, którzy poważnie podchodzą do powierzonych im zadań i dobrze je wykonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około pół roku temu szukaliśmy firmy i w konsulacie polecili Nam firmę Anielski Orszak http://anielski-orszak.pl Ta firma zajmuje się tylko i wyłącznie transportem zmarłych z zagranicy do polski. Jesteśmy zadowoleni z ich usług, ponieważ zapłaciliśmy o wiele mniej niż w innych tego typu firmach, a usługa była bardzo szybka i profesjonalna. Mieliśmy stały kontakt telefoniczny z Nimi, więc wszystko było pod kontrolą. Na miejscu wyszło, że zapłaciliśmy mniej niż ustalona kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł S
Serdecznie dziękuje firmie Bongo a w szczególności Panu Bartłomiejowi Kupiskowi za fachowość, profesjonalizm oraz zaangażowanie w szybkie sprowadzenie ciała mojej siostry z Londynu. Firma została polecona najpierw przez Ambasadę RP w Wielkiej Brytanii a potem jeszcze przez firmę Universum w Poznaniu, jako rzetelny partner. Nie mylili się. Od samego początku świetny kontakt oraz błyskawiczne informowanie o załatwieniu każdego kolejnego kroku z niezliczonej ilości formalności, które załatwiali. To bardzo ważne w tak trudnych dla rodziny chwilach. Sam transport wyjechał z Polski jeszcze przed uzyskaniem zgody na wwiezienie ciała do kraju, aby przyspieszyć proces do granic możliwości. Dzięki bardzo ludzkiemu podejściu do sprawy oraz dużej empatii siostra wróciła do kraju we "Wszystkich Świętych", co było dla nas bardzo ważne, aby w tym szczególnym czasie być blisko. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transport zwłok oferuje zakład pogrzebowy www.pogrzeby-dudek.pl Zajmują się międzynarodowym i krajowym transportem zwłok. Sama musiałam ściągnąć ciało bliskiej mi osoby z zagranicy i się do nich zgłosiłam. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wybierajcie firmy Drejka, to co przez nich przeszłam po śmierci mamy jest karygodne. Kłamcy nie cofający się przed niczym żeby zdobyć zlecenie, mam traumę na długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo ciężkie chwile bo nie tylko umiera ktoś kogo się kocha ale jeszcze dochodzą te wszystkie formalności jeżeli o chodzi o zagranicę a o których nie ma się pojęcia. Na szczęście trafiłam na zakład pogrzebowy Hades w Białej gdzie kompleksowo zajęto się przewozem ciała i oszczędzano w jak największym stopniu moje nerwy. Trzeba być silnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje a,,z ciekawości, ile to kosztuje? wiem ,że samolotem to w cenie mieszkania x Chyba wynajmu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Polskie Centrum Pogrzebowe z Rzeszowa. Sprowadzali brata z Korsyki. Pelen szacunek dla zmarlego. Koszt o 5 tys nizej niz zaklad z warszawy. Wlascicielka osobiscie koordynuje formalnosci. Godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystaliśmy z usług firmy pogrzebowej GLOB DREJKA, która pomogła nam przetransportować ciało bardzo bliskiej nam osoby z Bristolu (UK) do Polski. Niesamowita obsługa, pełna cierpliwości, zrozumienia i współczucia. Firma załatwiła nawet za nas wszystkie formalności. Dziękuj***ardzo i serdecznie polecam!. zakladpogrzebowylondyn.uk +44 770 939 54 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam firmę LUTO, transport zwłok z całego świata. Załatwiają również wszystkie niezbędne formalności i udzielają kompleksowej pomocy. 604 898 774 www.luto.com.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Z firmą Bongo Warszawa sprowadziłam ciało męża z Danii w ciągu 8 dni kalendarzowych od momentu wydania ciała przez policję. Formalności przyspieszyłam sama prosząc o zaangażowanie Ambasady duńskiej (wspaniali ludzie). Decyzję w moim mieście i tłumaczenie dokumentów (2h a nie 48 h) monitowałam sama aby sprowadzić ciało męża przed Świętami. Nie mogę narzekać na profesjonalizm firmy. Nie wierzę w slogany różnych firm: sprowadzimy w 5 dni itp. To dotyczy tylko czasu od wydania decyzji przez Danię i Polskę. Pożegnałam męża w Danii, przewieziono go z kostnicy do sali szpitalnej, położono na łóżku jakby tam zasną. Za to Duńczykom wielki szacunek. Policjanci są również delikatni. Od firmy pogrzebowej trudno oczekiwać takiej wrażliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barinasa

Doceniamy wrażliwość i pomoc ze strony zakładu Hades z Białej Podlaskiej w przewozie ciała z powrotem do Polski. Wzięli na siebie wszystkie formalności i zachowali szacunek do naszej rodziny za co jesteśmy wdzięczni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dormin

Znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się transportem zwłok jest bardzo ważne. Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania takiej firmy to skontaktujcie się z www.pogrzeby-dudek.pl Oni zajmą się tym i będą przy tym bardzo profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrym zakładem pogrzebowym, który zajmuje się krajowym oraz międzynarodowym transportem zwłok jest www.pogrzeboweuslugi.pl Działają bardzo profesjonalnie i można na nich polegać w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyprian

Mój kuzyn zginął w wypadku w Anglii i zatrudniliśmy firmę pogrzebową Caelum Świebodzin, którzy specjalnie po niego pojechali. Znaleźliśmy wcześniej artykuł http://chodziez.naszemiasto.pl/artykul/opinie-o-caelum-uslugi-pogrzebowe-opinie-klientow-mowia,5035049,artgal,t,id,tm.html?czy_podglad=t&hash_podglad=9bb4260111c94f70dccf180d4d1d1ad4 o nich i tak się dowiedzieliśmy o ich usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×