Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdarzyło wam się zdradzić?

Polecane posty

Gość gość

Ciekawa jestem czy zdarzyło wam się kiedyś zdradzić partnera/partnerkę.Wszyscy moi znajomi mówią że im nie.Więc pytam w takim razie, komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też w sumie nie, bo anal to przecież nie zdrada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie, ale chyba taką pokuse ma każdy. Musimy sobie jakoś z tym radzić. Kto wie co będzie za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
Ja męża zdradzałam 20 lat i nie wiem czy udaje czy nic nie widzi. A wam z kim się zdarzyło? Bo mi z jego kumplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
i tak dobrze że tylko z kumplem a nie z najlepszym przyjacielem .... Bo np, moim najlepszym przyjacielem jest pies ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zdayzlo i nadal to trwa czyli zwyczajnie mam romans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez. mam dziecko faceta od 6 lat i zawrocil mi w glowie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie, jak kocham , badz jestem z kims w zwiazku to nie zdradzam nie dopuszczam do siebie w ogole takiej mysli jak tak mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, trwalo to ok 4 lat...rozwod, milion problemow. W koncu sie pogodzilam, ze do konca zycia bede placila cene....Jednak poznalam kogos dla kogo chce mi sie zyc. Tylko do konca nie potrafie byc szczesliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąśnie tak to jest.Ludzie z jakiegoś powodu zdradzą a później same problemy i nic nie jest w stanie tego odbudować co się straciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzałem z Renią. Renia jest ciepła i silna. Nie skrzeczy i nie marudzi. Jest przyjazna i nie zrzędzi. Nie wqrwia i nie musi mieć orgazmu. A jak wydaje pieniądze - to na mnie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zdradziłam męża, nie układa mi się z Nim za dobrze, głównie z Jego winy, bo mnie bardzo długo oszukiwał aż wstyd mówić jakie miałam z Nim problemy, powinnam go zostawić ale łączy nas córka i Jego długi i jakiś jeszcze sentyment do Niego... Choć nigdy nie będzie tak jak na początku... smutne... zabrał mi radość życia i nigdy już nie uwierzę w swoją świetlaną przyszłość... nie chce nikogo już żadnego faceta i problemów owszem marzy mi się romans, tak aby ktoś się mną zajął... to znaczy dobrze mi zrobił :) i tak się poczuć inaczej... wyjątkowo choć to wszystko pić na wodę w seksie nie ma nic wyjątkowego, może być jedynie bardzo przyjemne. Nie ma charakteru dziwki, mój mąż jest moim jak dotąd jedynym partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło się i cóż niedługo pierwsza rozprawa rozwodowa. Dopuki nie było dziecko było ok a potem dziecko urosło chciałam iść do pracy nie w domu siedziałam też było źle. Wyjechał za granicę urlopy w polsce to było pijaństwo dla nas nie miał prawie czasu. Pomimo że starałam się jak mogłam czysto w domu, ugotowane dziecko zadbane to i tak tego było za mało. W styczniu przyjechał i zabrał dziecko do swoich rodziców a ja miałam zostać w domu i "doprowadzić go do ładu". I stało się spotkałam znajomego i poszliśmy do niego na piwo i stało się. Czy żałuję nie pozbyłam się go chociaż mogłam z jego winny teraz jest z mojej ale będę miała spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Nie będziesz miała spokoju. Twoja wagina będzie sobie robić z ciebie jaja. I cie zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×