Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aashadowsmoon

spóźniający się okres

Polecane posty

Gość aashadowsmoon

Witam wszystkich, mam problem otóż przez ostatnie miesiące moje mięsiaczkowanie było regularne ostatnio dostałam ją tydzien przed i było to głównie obfite brudzenie trwajace ponad tydzien. Według cyklu 28 dniowego współżyłam w zabezpieczeniu w ostatnim dniu owulacji ale moje miesiaczki rwaja do 9-11 dni czasami wiec ciezko jest mi to obliczac i nie zawsze sa regularne. Prezerwatywa nie pękła a mój pratner wyjmując ją nie miał jeszcze orgazmu jednak po zdjęciu prezerwatywy jakby wyleciało z penisa troche spermy i ( prawdopodobnie przez moje dotykanie był w niej nie tylko na czubku ) no i po tym wszystkim on dopiero doszedł. Bałam sie po tym przez kilka dni ze moze cos sie moglo wydostać górą ale wszystko bylo robione z ostrożnąscia, powtarzam ze nie pękła .Kiedy spodziewałam sie miesiączki moje piersi zrobiły się strasznie nabrzmiałe z tydzien przed terminem , bolały tak samo jak brzuch, śluz był różny raz po prostu biały nie ciągnacy się później nie było go wcale i potem znowu ciągnacy się biało przeźroczysty było strasznie mokro. Obecnie piersi nie bolą nie są nabrzmiałe wyglądają normalnie jak wczesniej, ale na przemian mam uczucie suchości i mokrości ze lece sprawdzic do lazienki czy przypadkiem nie dostałam okresu, śluz jest biały raz ciągnacy się taki nitkowaty a raz tak go mało i nie rozciąga się... Spóźnia mi się już 8 dzień..pobolewa brzuch nie mam w ogóle apetytu i od 2 dni z rana mam uczucie mdłości ale nie wymiotuje ale sadze ze to moze byc spowodowane tym ze bardzo mało jem i męczy mnie gorąc, martwie sie czy nie jestem w ciązy ..mój organizm dziwnie zachowywał się jeśli chodzi o śluz czy te nabrzmiałe piersi.. czy jest możliwość zeby to była ciąza ? Czy moze po prostu wydłużył mi się cykl i wszystko wystapiło troche później? Dodam,że przez ten czas bardzo stresowałam się nauką, kłóciłam się także z partnerem..czy to mogło mieć jakiś wpływ na opóznienie miesiączki? Prosze o poważne odpowiedzi, i poszanowanie mojego zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×