Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania4667

Dobra szkoła językowa W Poznaniu

Polecane posty

Gość ania4667

polecicie jakąś dobrą szkołę na kurs języka hiszpańskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdyby ktoś jeszcze szukał takiej szkoły, to ja brałam udział w kursie w szkole językowej Supermemo http://szkolasupermemo.pl/ Hiszpański był mi potrzebny w pracy, a że miałam już podstawy, to pracodawca wysłał mnie na ten kurs, bym się podszkoliła. Kurs był dla mnie bardzo pomocny, a szczególnie konwersacje z lektorem, które można sobie było ustalać w dowolnej ilości po zajęciach. Mogłam wtedy ćwiczyć rozmowy, jakie mogły się pojawić u mnie w pracy z klientami z Hiszpanii. Dlatego ten kurs był dla mnie w 100% praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania4667
O super, brzmi dośc ciekawie. Niestety przez ostani czas chodizłam do innej szkoly w Poznaniu i mało się nauczyłam .Stale mi się wydaje, że i tak mało rozumiem i ogólnie ciężko jest mi uczyć słówek, bo jakoś nie mam dobrego systemu powtórek. W tej szkole bazują na tej metodzie z programem supermemo czy to tylko taka zbierzność nazw? Kiedyś korzystałam z tego programu jak się uczyłam angielskiego i sporo mi to dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, oni tam bazują na tym programie supermemo, ale to raczej dodatkowo możesz sobie powtarza materiał już w domu. Wiekszym plusem są te konwersacje lektorem ,któe już są w cenie. Dla mnie są one bardzo przydatne i kiedy mam możliwość staram się na nie umawiać z lektorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania4667
Dzięki za wyjaśnienia :-) Już tam byłam wczoraj i się dowiadywałam. Jest tak jak piszesz. Cenowo jest troche drożej niz w innych szkołach, ale gdybym miała doliczyć koszt dodatkowych konwersacji, to zdecydowanie by mi wyszło drożej. Do tego fajnie, że maja taki system nauki, że częśc na zajęciach i część na platformie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Open School w Poznaniu. Jak dla mnie to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Active Study przy ulicy Dąbrowskiego, ale nie pamiętam numeru. Moja koleżanka z nimi wystartowała i dziś mieszka w Hiszpanii. W ich języku mówi tak jakby urodziła się Hiszpanką i mówię tutaj szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home szkola jezykow obcych
Witam, HOME.Szkoła Języków Obcych oferuje kursy języka hiszpańskiego -różne poziomy, super lektorzy. Polecam www.home-szkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×