Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość judyk

Polećcie ładne słuchawki !!!

Polecane posty

Gość judyk

Hej Możecie polecić mi jakieś ładne słuchawki do słuchania mp3 z telefonu komórkowego? Chodzi mi o nauszne słuchawki :)) Do 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przeczytałam, że chcesz "ładne" słuchawki to od razu do głowy przyszła mi firma Kruger&Matz, może mało znana, ale mają słuchawki z drewna hebanowego (z czym się jeszcze nie spotkałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne słuchawki robi Cresyn (np. Cresyn C515H). Możemy Ci polecić także AKG K518 DJ Limited Edition, Philips SHL5605PP, Sony MDR-ZX300 alboArkas XX.Y Dynamic 10 - słuchawki stereofoniczne z wbudowanym odtwarzaczem MP3 na kartę micro SD/SDHC oraz z radiem FM. Nie potrzebny jest do nich żaden kabel. Dzięki nim można zabrać ze sobą muzykę w każde miejsce bez dodatkowego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robbeliana
Ja kupiłam amarantowe słuchawki na zlotewyprzedaze.pl. Cena niska a słuchawki prześliczne. teraz czekam na paczkę:) ogarnij sobie ich stronę, maja bardzo fajne akcesoria teraz do telefonów komórkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te różowe średnio mi się podobają, bo nie lubię tego koloru, wolałabym np czerwone, ostatnio widziałam takie ładne pchełki, tej samej firmy, o której pisałam wcześniej. ale o gustach się nie dyskutuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Jeśli chcesz kupić ładne - ale stylowe i modne słuchawki to zdecydowanie wybierz te Kruger&Matz. Idealnie pasować będą do każdej stylizacji. A poza tym mają sporo dobrych opinii jeśli chodzi o jakość dźwięku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ale właśnie tych najładniejszych Krugera tam nie ma;P więc wg mnie odpada ten sklep;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StylowaMałgonia
wydaje mi się że jeśli da się pogodzić wygląd i jakość - a tak jest zdecydowanie w przypadku słuchawek Kruger&Matz'a to nie ma się nad czym zastanawiać. Dla młodych ludzi ważne jest jak "coś" w tym przypadku gadżet-słuchawki wyglądają i nie oszukujmy się ale tak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na promocji w sfersie świeciły słuchawki nauszne JVC w technologii bluetooth. Dobra jakość dźwięku a także bardzo dobrze zamknięte i wyizolowane. Na plus wbudowany mikrofon i brak przewodu który często utrudnia komfort użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×