Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam robić minetkę

Polecane posty

Gość gość

ale nie mam teraz komu :( Bardzo chciałbym długo lizać i dawać rozkosz jakiejś zadbanej kobiecie. Takie nocne marzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalie****
kto sie nie najadl, ten sie nie nalize :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mymłonek
Co w tym dziwnego? każdy normalny facet to uwielbia. Wtulić się nosem w mięciutkiego wykąpanego bobrusia i wymymłać go jęzorkiem... mrau.... :-)) nie ma wielu lepszych spraw na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasność
To najmilsze, najdelikatniejsze miejsce pieszczot. Kontakt ust z łechtaczką i wargami sromowymi wyzwala najwspanialsze odczucia dla mężczyzny a u kobiety wstęp do orgazmu, zwilżenie ścianek pochwy naturalnym śluzem i chęć do pełnego współżycia. Jest to tak naturalne i konieczne, że nie widzę potrzeby trywializowania i skandalizowania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasność
To najmilsze, najdelikatniejsze miejsce pieszczot. Kontakt ust z łechtaczką i wargami sromowymi wyzwala najwspanialsze odczucia dla mężczyzny a u kobiety wstęp do orgazmu, zwilżenie ścianek pochwy naturalnym śluzem i chęć do pełnego współżycia. Jest to tak naturalne i konieczne, że nie widzę potrzeby trywializowania i skandalizowania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasność
To najmilsze, najdelikatniejsze miejsce pieszczot. Kontakt ust z łechtaczką i wargami sromowymi wyzwala najwspanialsze odczucia dla mężczyzny a u kobiety wstęp do orgazmu, zwilżenie ścianek pochwy naturalnym śluzem i chęć do pełnego współżycia. Jest to tak naturalne i konieczne, że nie widzę potrzeby trywializowania i skandalizowania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam komu robic ale moja panna nigdy nie miala orgazmu przy robieniu minetki a robie jej dlugo i juz wszystkiekombinacje probowalem-szybko,wolno,delikatnie,mocno i ciagle nic. ile wam dziewczyny schodzi sie zebyscie mialy orgazm od minetki?15min?20?30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo to chyba nie... nigdy czasu nie mierzyłam... ale zdarza mi się, że on liże dość długo a ja nadal nie dochodzę, wtedy po prostu mówię mu "lepiej mnie teraz zerżnij" i zmieniamy nieco zajęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ogolnie mialas juz orgazm od minetki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dodam ze jestem z nia juz od wielu lat i nigdy nie miala orgazmu od minetki a naprawde przykladam sie do tego,przeczytalem juz naprawde sporo w ksiazkach i internecie na temat robienia super minetki i ciagle nic.dodam ze przy normalnym stosunku tez nigdy nie miala...ni9e wiem czy to moja wina czy z nia cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze opisze jak wyglada robienie tej minetki na ogol a wiec najpierw juz tak od samego rana do wieczora mowie ze mam straszna ochote na wylizanie jej pieknej c*pi,ze uwielbiam to robic itp potem juz w lozku najpierw rozkrzewam ja do czerwonosci gra wstepna,pieszcze jej c*pke reka itp ja widze ze jest juz pozadnie podniecona schodze miedzy udka i na poczatku troche sie z nia drocze,lize jej miejsca dookola c*pki ale c*pki narazie nie ruszam.droczenie trwa raczej krotko zeby "nie wystygla" az w koncu zaczynam delikatnie muskac jezykiem jej lechtaczke i wargi sromowe,z czasem coraz szybciej i mocniej ale bez przesady.co do lizania to to roznie z gory na dol,poprzecznie,krecenie koleczek albo zatrzymanie nie na chwile jezykiem na lechtaczce.na poczatku minetki jest dobrze,panna wije sie i rusza bioderkami a ja proboje odczytywac jej sygnaly co do szybkosci i intensywnosci lizania az w penym momencie przestaje sie ruszac i stekac...i juz jej sie odechciewa i tak za kazdym raze.tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok niech bedzie uda:) to juz nie wiem,ja chlape jezorem ze 20 min i nic a jak tobie maz robi minetke??moze moje metody sa do d**y ale probowalem juz wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy umiem to opisać. Zwykle najpierw obcałowuje czule całą c*pkę łącznie z pachwinami, a potem czubkiem języka mizia łechtaczkę, najpierw delikatnie, a kiedy ja zaczynam czuć podniecenie i "wierzgać" tyłkiem, liże mocniej a nawet skubie wargami i lekko wsysa. Często pod koniec wsuwa mi jeszcze palec w pochwę i szuka nim "punktu G". Wtedy to już jestem bliska odlotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok to kicha...takiej metody tez brobowalem ale ona dalej nic zaczyna wierzgac tj ty tyle ze ty masz po chwili orgazm a moja przestaje sie ruszac:) a palca nie lubi jak jej w trakcie wkladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×