Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niesforny 15miesieczniak - help!!

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 36tc i nie mma sily biegac za moim synkiem. W domu jest ok, zabawi sie sam, gdy mowie, ze czegos nie wolno to w wiekszosci przypadkow rozumie, ale kiedy wychodzimy z domu jest masakra. Zaczal chodzic ok 2 mcy temu i od tego czasu sie nie slucha. Nie chce chodzic za reke, kiedy go puszcze np w parku to ucieka - mowie, ze idziemy tam a on w druga strone i biegnie smiejac sie. Zazwyczaj konczy sie tak, ze wkladam go wtedy na sile do wozka albo niose na rekach (z brzuchem to nie takie latwe). Myslalam o kupnie szelek, ale nie wiem czy sie sprawdza bo co z tego, ze bede trzymac szelki jesli on pewnie bedzie sie wyrywal i tak wiec nie bede go ciagnac za szelki. Mieszkamy nad morzem, pojechalam z nim na plaze. Bawil sie w piasku 10min potem dobral sie do parawanu osob obok, potem do pojemnika na smieci az wreszcie wszedl dolem do przebieralni (byly w niej mlode dziewczyny) i po 5 razie kiedy go stamtad wzielam a on znowu wchodzil wrocilismy do domu. Czy to mu kiedys przejdzie? Jak z nim postepowac? Boje sie, ze w koncu cos sobie zrobi bo ja nie zdaze zareagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie kiedys przejdzie
a póki co to zachowuje się jak każde małe ciekawe świata dziecko w tym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosujesz kare-ucieka na spacerze, to zabierasz do domu po ostrzezeniach. Zle sie zachowuje na placu/plazy, to tez upominasz a gdy to nic nie daje, to zabierasz do domu. Ja jestem przeciwna szelkom, bo dla mnie to hodowanie dziecka jak psa- na smyczy doslownie. Dziecko trzeba nauczyc czego nie wolno, czasem przytrzymac mocniej za reke i jak nie slucha to do domu az sie nauczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adama
Hej mój tez jest w wieku TWOJEGO ;) i tez lobuziak taki -myśle ze to taki wiek i z czasem samo przejdzie,szalik raczej tu. Nie pomogą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje kare bo raczej nie jestem z tych mam,które dadzą sobie wejść dzieciom na głowę-jak ucieka to do wozka,nie puszczam ręki pomimo,ze sie wyrywa,ale wtedy tak płacze jakbym go właśnie spirala na kwasne jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*sprala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×