Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oddawanie moczu pochwą

Polecane posty

Gość gość

Mam dziwny problem, i sama nie wiem co to. Wczoraj wieczorem partner pieścił mnie dość mocno palcami wewnątrz pochwy. Nagle nieświadomie oddałam mocz. Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło i nie miałam problemów z pęcherzem. Oprócz tego zobaczyłam trochę krwi i skrzepów. Dziś zobaczyłam, że oddaje mocz pochwą. Cały czas mam uczucie, że chce oddać mocz, co chwilę chodzę do łazienki, i wyraźnie widzę, że mocz leci z pochwy! Jednocześnie mogę go kontrolować, nie cieknie samoistnie. Co to może być? Czy możliwe jest, żeby partner coś mi rozerwał/wydrapał? bardzo się martwię. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże to tak na serio czy jakieś żarty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże to tak na serio czy jakieś żarty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże to tak na serio czy jakieś żarty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże to tak na serio czy jakieś żarty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie bardzo mocno cię piescił i przesunał ci cewkę do pochwy .jest to powazny problem biegiem do laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłabym o powstrzymanie się od takich komentarzy. Sama w życiu bym nie pomyślała, że coś takiego jest możliwe i pewnie czytając coś takiego też bym wyśmiała. Ale to nie zmienia faktu, że na prawdę oddaję mocz pochwą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym masz nibytoddawac ?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapoznalas sie juz z budowa kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam, ze Twoje pytanie brzmi dość...specyficznie...jeśli to nie żarty i pytasz poważnie to idź do ginekologa. Nie możesz oddawać moczu przez pochwę. Idź do lekarza powiedz, że podczas pieszczot oralnie coś takiego się stało, że masz dziwne uczucie, że krwawisz, itp, itd, może nie mów, że oddajesz mocz, tylko, że masz uczucie, że Ci non stop coś leci, nie wiem...karz się zbadać. Jeśli coś jest nie tak to lekarz to zobaczy. Nie wiem co Ci doradzić, pierwszy raz słyszę o takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a reszta niech pocałuję się w 4 litery ze swoimi komentarzami, jeśli to żart to niech tak będzie, jeśli dziewczyna zaobserwowała coś co ją nie pokoi to ma do tego prawo, żeby zapytać. Nie chcecie to nie odpowiadajcie, pewnie 90% z was komentujących zadane pytanie zadawała równie dziwne, albo nawet bardzo głupie więc nie macie nic do powiedzenie to nie mówicie!!!!ot, moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraane
Przetoka.do lekarza bo infekcje moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem od miesiąca . boje się pójść do lekarza . byłabym wdzięczna gdybyś napisała co ci lekarz powiedział i co to wgl było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zdarzyl Wam się damski wytrysk? to po pierwsze. po drugie cewka i pochwa są na tyle blisko, ze możecie się zwyczajnie zasugerować problemami w seksie i wmówiliście sobie, ze sikacie pochwa. gdyby faktycznie doszli do jakiegoś uszkodzenia bolałoby Was i juz by doszli do zakażenia. inna sprawa to plamienia. Ale z tym to juz do ginekologa powinnyście się udac. z reszta jeśli juz wspolzyjecie to tak, czy siak kontrolnie raz w roku byliby dobrze pojsc do lekarza, pobrać wymaz i zrobić usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* doszli do zakazenia sorry za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszlo! Nie doszli! kruca, program uparcie poprawia po swojemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak tylko że ja mam 16 lat i jeszcze nie uprawialiśmy seksu . po prostu jestem pewna na 100% że oddaje mocz pochwą i bardzo się boje że to coś poważnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnkaaa
16 lat O MOJ BOZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kiedys podobny problem, tez mi sie to zdarzyło podczas pieszczot , cewka moczowa przesunela sie do pochwy poczym wywolało to zakazenie i musieli mi usunac macice i jajniki teraz nie moge miec dziec***przykro mi ja przez to przeszlam co Ty teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz wystraszyłaś mnie . nie wiem co mam teraz robić , boje sie iść do lekarza boje się co będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz isc do lekarza bo mozesz umrzec ja tez zwlekalam i widzisz musieli mi wszystko usunac i nigdy nie bede miec dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie! Jakiś dzieciak to przeczyta i uwierzy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kurcze to teraz jak to powiedzieć mamie... ? i do tego jeszcze wizyta u ginekologa , mam takiego stresa że po prostu aż nogi się podemną uginają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest na prawde poważna sprawa i na prawde się bardzo boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest na prawde poważna sprawa i na prawde się bardzo boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sikasz pochwa! I nie da sie palcem przeniesc cewki do pochwy! Jeśli cos Cię niepokoi, boli, masz uplawy, jak najbardziej mozesz pojsc do ginekologa, nawet dobrze ze ta pierwsza wizyta będzie z mama, u sprawdzonego lekarza. A ten Ci z pewnością wyjaśni czego nie rozumiesz. Ale nie daj się wystarszyc jakiemuś idiocie, który pisze o usuwaniu macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprawdopodobniej masz przetokę pęcherzowo-pochwową w skutek uszkodzenia pęcherza moczowego "Przetoki pęcherzowo-pochwowe należą do bardziej uciążliwych i stresujących powikłań po zabiegach ginekologicznych i położniczych. W krajach rozwiniętych najczęstszą przyczyną powstawania PPP są uszkodzenia pęcherza moczowego, powstałe podczas zabiegów ginekologicznych. Około 90% przypadków PPP jest powikłaniem występującym w przebiegu leczenia operacyjnego narządu rodnego z powodu jego łagodnych schorzeń . PPP mogą także powstawać w następstwie przedłużającego się porodu i urazów okołoporodowych oraz z powodu zakażeń, wad wrodzonych, chorób nowotworowych narządu rodnego, a także po leczeniu w przypadkach tych schorzeń . Częstość ich występowania po usunięciu macicy oceniana jako 1 na 1800 . Pierwsze doniesienie na temat naprawy przetoki pęcherzowo--pochwowej pochodzi z 1852 roku . Zabieg naprawczy przetoki można wykonać zarówno przezpochwowo, jak i przy zastosowaniu laparotomii. Na decyzję o wyborze dostępu wpływ ma rodzaj przetoki (popromienne, nawrotowe), a także doświadczenie i preferencje chirurga. W dobie dynamicznie rozwijających się technik endoskopowych przezbrzuszną operację można wykonać laparoskopowo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie chodzi o to że na pewno mocz wydobywa się z pochwy . sprawdzałam kilka razy bo sama niedowierzałam. na pewno mocz oddaje przez pochwe i właśnie to mnie najbardziej niepokoi , a jak przeczytałam o usuwaniu macicy i o tym że mogę umrzeć to prawie zemdlałam . pomocy bo już z nerwów głupieje po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. tak że ie mówcie komuś że coś mu się wydaje jeśli się na tym nie znacie. Przypadków medycznych tego typu jest wiele. Szybko do lekarze, nie zwlekaj bo pogorszysz stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×