Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana solidnie

UWAGA! K&P Studio pl. Grzybowski 6 OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Polecane posty

Gość rozczarowana solidnie

Po raz pierwszy spotkałam się z taką kuriozalną reakcją, że nie omieszkam poinformować o tym świat i przestrzec tych, którzy zastanawiają się, czy skorzystać z usług K&P Studio pl. Grzybowski 6. ODRADZAM ZDECYDOWANIE! Na początku tygodnia telefonicznie umówiłam się na regulację brwi, pan podał termin mało mi pasujący, ale się zgodziłam - pt. g. 19:15. W piątek w ciągu dnia zadzwoniłam, by podpytać, czy może PANI AGATA nie ma wolnego czasu w sobotę, bo miałam natłok spraw w piątek. Pani recepcjonistka była zdziwiona, że się w ogóle dziś (czyli w piątek) wybieram, bo nie jestem zapisana. Natychmiast wyraziłam grzecznie swoje niezadowolenie i skomentowałam, że dobrze, że zadzwoniłam, bo w przeciwnym razie zostałabym na lodzie. Pani zaczęła się mieszać i szukać w kalendarzu mojej wizyty i znalazła co prawda p. Martę na regulację, zamiast p. Magdy, i na 19:30, nie 19:15, no ale niech będzie. Pewnie i szczerze, ale kulturalnie, zaproponowałam, by zapytała, czy w ramach rekompensaty PANI AGATA nie mogłaby przyjąć mnie w sobotę, bo nie ukrywałam, że zostawi ta sytuacja złe wrażenie w mojej pamięci. Za chwilę oddzwania PANI AGATA tonem podniesionym pyta, czy to ja, następnie krzycząc, wykłada mi, że w życiu są ważniejsze problemy, niże regulacja brwi i nie trzeba się awanturować. Pierwsza moja myśl: ABSURDALNA SYTUACJA. Poinformowałam wciąż grzecznie, ale już rozbawiona wykładnią kosmetyczki, że dziękuję i nie skorzystam z ich usług nigdy więcej. W czasach walki o klienta, kosmetyczka opieprza mnie za to, że wprost powiedziałam, że jestem niezadowolona z tego powodu, że mnie wykiwano. O IRONIO gdzie się skryłaś? Nie, PANI AGATA była całkiem serio. JEŚLI NIE CHCESZ ZOSTAĆ OCHRZANIONA PRZEZ KOSMETYCZKĘ, SZEROKIM ŁUKIEM OMIAJAJ K&P Studio na pl. Grzybowskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz kobito problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam K&P studio z czystym sumieniem. Od wielu lat korzystam zarówno z usług pań fryzjerek jak i pani Agaty - zawsze najwyższa jakość usług, bardzo dbają o klientów. Pani Agata super profesjonalistka i przemiła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencio
Haha! Wiem, że temat odgrzewany, ale nieźle się uśmiałam :-)) Chodzę tam od lat i nigdzie nie spotkałam tak uprzejmej obsługi. Akurat nie jestem konkretnie klientką pani Agaty, ale kojarzę ją - zawsze uśmiechnięta i uprzejma :-) Ale kobita wymyśliła sobie historię :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zdziwiona ta opinią. Pani Agata jest jedną z bardziej spokojnych osób jakie znam. Zawsze jest przemiła i pomocna. Obecnie przygotowuje mnie do jednego z ważniejszych dni w życiu i całkowicie Jej ufam. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam , omijać z daleka . Nie korzystałam i nie mam zamiaru korzystać z usług kosmetycznych , ale byłam jedna z klientek znakomitej fryzjerki,która się zwolniła z powodu niepoważnej ,nieprofesjonalnej i malo inteligentnej szefowej .Ociekająca słodkim fałszywym uśmiechem „szefowa” porusza tematy swoich klientów na forum całego salonu zaraz po jego wyjściu . Żenada !! Osobiście byłam świadkiem takiego zdarzenia . Jedyna rozrywka pani Kasi jest obsmarowanie każdego z osobna innym klientom . Wydawało mi się , ze do fryzjera idzie się po porady i usługę szczególnie dobrze wykonana a tu niestety stworzyła się wylęgania plotek . Wiec jeśli nie chcecie Państwo, żeby Wasze problemy wyszły na światło dzienne nie polecam tego miejsca ,a druga sprawa moja przyjaciółka miała spalone i zniszczone przez panią kasie blond włosy , których do dnia dzisiejszego nie może doprowadzić do stanu przed wizytowa w ów super salonie . NIE POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam , omijać z daleka . Nie korzystałam i nie mam zamiaru korzystać z usług kosmetycznych , ale byłam jedna z klientek znakomitej fryzjerki,która się zwolniła z powodu niepoważnej ,nieprofesjonalnej i malo inteligentnej szefowej .Ociekająca słodkim fałszywym uśmiechem „szefowa” porusza tematy swoich klientów na forum całego salonu zaraz po jego wyjściu . Żenada !! Osobiście byłam świadkiem takiego zdarzenia . Jedyna rozrywka pani Kasi jest obsmarowanie każdego z osobna innym klientom . Wydawało mi się , ze do fryzjera idzie się po porady i usługę szczególnie dobrze wykonana a tu niestety stworzyła się wylęgania plotek . Wiec jeśli nie chcecie Państwo, żeby Wasze problemy wyszły na światło dzienne nie polecam tego miejsca ,a druga sprawa moja przyjaciółka miała spalone i zniszczone przez panią kasie blond włosy , których do dnia dzisiejszego nie może doprowadzić do stanu przed wizytowa w ów super salonie . NIE POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam , omijać z daleka . Nie korzystałam i nie mam zamiaru korzystać z usług kosmetycznych , ale byłam jedna z klientek znakomitej fryzjerki,która się zwolniła z powodu niepoważnej ,nieprofesjonalnej i malo inteligentnej szefowej .Ociekająca słodkim fałszywym uśmiechem „szefowa” porusza tematy swoich klientów na forum całego salonu zaraz po jego wyjściu . Żenada !! Osobiście byłam świadkiem takiego zdarzenia . Jedyna rozrywka pani Kasi jest obsmarowanie każdego z osobna innym klientom . Wydawało mi się , ze do fryzjera idzie się po porady i usługę szczególnie dobrze wykonana a tu niestety stworzyła się wylęgania plotek . Wiec jeśli nie chcecie Państwo, żeby Wasze problemy wyszły na światło dzienne nie polecam tego miejsca ,a druga sprawa moja przyjaciółka miała spalone i zniszczone przez panią kasie blond włosy , których do dnia dzisiejszego nie może doprowadzić do stanu przed wizytowa w ów super salonie . NIE POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

mnie 2 dni temu fryzjerka spieprzyła włosy.  Wyszłam załamana z nierówną grzywką która wgl się nie układała. Byłam naprawde zła bo to wyglądało tragicznie. Weszłam na szybko właśnie do salonu K &P i pokazałam jednej z fryzjerek jak to wygląda i mówi siadaj szybko poprawimy. W 5 minut poprawiła  mi grzywke i teraz tak super się układa i jeszcze końce bo tez były nie równe. Moge z czystym sumieniem polecić ten salon jeśli chodzi o usługi fryzjerskie bo akurat z kosmetycznych nie korzystałam. Robiłam już tam włosy wcześniej i zawsze byłam zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×