Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotkowo

czy miałyście tak kiedyś

Polecane posty

Gość stokrotkowo

Czy kiedykolwiek zdarzyło się wam być w takiej sytuacji że "uganiałyście się za facetem" ale niezbyt nachalnie, raczej jako koleżanka, w takim znaczeniu że byłyście zawsze przy nim ,duzo rozmawialiście i on wiedział, że wam zależy a mimo tego nic nie zrobił i dopiero po pewnym czasie zmienił swoje zachowanie?czy była szansa na związek i po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh no ja teraz tam mam. zależy mi na nim, na jego chociażby sympatii. prowokuje go próbuję ale on nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkowo
Ja sie odsuwam od niego na jakiś czas. Chce zobaczyć czy będize dbać o naszą przyjaźń. Na razie cisza z jego strony. chciałabym zeby zatęsknił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to nie zdało ezgaminu :( nie zatęsknił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkowo
Długo to trwało?ile sie znaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znamy się niecały rok. najpierw znajomość rozwijała się wręcz idealnie, małymi kroczkami do przodu. jakoś tak od lutego coś zaczęło się psuć w naszych relacjach. już 3 miesiące cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkowo
To dziwne że tak nagle urwał kontakt. U mnie tylko koleżeństwo chociaż kiedyś na paru imprezach sie całowaliśmy itd....dlatego myslałam, że mu się podobam. To było dawno a teraz normlanie rozmawiamy i mi to nie wystarcza:( bardzo tęsknię ale licze że cos sie zmieni na lepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja ciągle łudzę się (wiem, niepotrzebnie, że może coś się zmieni) niby "przypadkiem" próbowałam zwrócić na siebie uwagę ale w jego oczach chyba tylko się ośmieszyłam..już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest możliwe tylko wtedy jak urwiesz kontakt definitywnie. CZyli nie znacie sie zero kontaktu. Wtedy albo odpuści sobie i nie bedzie Cię ranił byciem blisko Ciebie, albo coś poczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ochotę to zrobić...tylko cholernie boję się, że on się już nigdy nie odezwie. ja umrę z tęsknoty kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×