Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oriona

Wczasy dla 50+

Polecane posty

Moi rodzice były rok temu w Dąbkach w Lagunie. Bardzo dobrze wspominają to miejsce. Maj i czerwiec to doskonały czas na spokojny wypoczynek, nie ma upałów i tłumów ludzi. Polecam dwlaguna.pl. Ceny też są bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę dobre słowo napisać o Elwirze Rudeckiej. Oprowadzała nas po Wiedniu zeszłej jesienii. To był wyjazd dla moich rodziców zrobiony z okazji ich 50 rocznicy ślubu, pojechaliśmy wszyscy razem bo jednak rodzice są już w takim wieku że samych bym ich tak daleko nie puścił. Świetny rodzinny wypad wyszedł, pani przewodnik super, zwiedzanie bardzo ciekawe, nie nużące i nie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Rowniez polecam Panią Elwirę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Mama korzysta z rehabilitacji w Grębiszewie. Polecamy Osrodek Wellness, mają bardzo dobrych, młodych fizjoterapeutów. Okolica bardzo spokojna, każdy tam odpoczywa, cudowne miejsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artii

Wczoraj wróciłem z Wiednia. Miałem okazję obejrzeć dwie wspaniałe wielkie wystawy w Wiedniu: Dürer w Albertinie i Caravaggio w Muzeum Historii Sztuki. Zdecydowanie polecam. To bardzo ciekawe miejsce. Do tego skorzystałem z oferty panie przewodnik ze stoły przewodnik-wieden.pl i musze przyznać, że spędziłem bardzo miło czas i wiele się dowiedziałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze warto na takie wyjazdy jeżdzić ze sprawdzonym biurem podróży. I tak wlasnie dla mnie Coral Travel jest w 100% dobrym organizatorem, który zapewnia bezpieczeństwo i odpowiedni odpoczynek także warto bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×