Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandriia

SZUKAM PRACY NA WAKACJE :)

Polecane posty

Gość Aleksandriia

Cześć:) mam 17 lat i szukam pracy na wakacje w Łodzi i okolicach (Zgierz, Aleksandrów Łódzki) ktoś coś? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPIENTI_SAT
ja ci pomogę dziecko, nie chcesz kupić kosmetyków za 3 stówki ?? PROMOCJA K URWA ! Obudźcie się ludzie, MLM to jest przyszłość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPIENTI_SAT
ja ci pomogę dziecko, nie chcesz kupić kosmetyków za 3 stówki ?? PROMOCJA K URWA ! Obudźcie się ludzie, MLM to jest przyszłość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarz_
Nie wiem co wy palicie, ale jak szukasz dodatkowej pracy (ok 700 zlotych miesiecznie) to polecam www.youtube.com/watch?v=2hY7XCdIWf0 tam to jest ladnie wytlumaczone - sprawdzone ja sam mam z tego od 200 do 1000 zalezy jak mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezonowe prace na wakacje łatwo znaleźć na różnych portalach internetowych z ogłoszeniami. Szczególnie osoby młode mają na to szanse, bo do wykonywania pracy fizycznej polegającej zwykle na sprzedaży, obsłudze czy zbieractwie, nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji. Gdybyś jednak szukała czegoś bardziej ambitnego i za lepsze wynagrodzenie, to w pierwszej kolejności sama musisz umieć coś zrobić. Warto zapisać się na jakieś kursy, np. te: http://www.kursykomputerowewarszawa.pl/. Dzięki nim podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe. Zdobyte umiejętności przydadzą Ci się w życiu nieraz bardziej niż szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×