Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znowu ZACZYNAM. Tym razem UDA MI SIĘ.

Polecane posty

Gość gość

Dobra. Koniec tego dobrego. Zaczynam znowu zdrowe odżywanie i ćwiczenia. Znowu przestałam.. Ale teraz mi się uda. Co chcę osiągnąć? Szczupłe uda ! ( w końcu! ) cel I - 49 (mam 53... :( ) Płaski brzuch i talia osy cel I - 64 w talii (mam 67) Kształtny, jędrny, okrągły supertyłek Waga (teraz ok. 52) cel I - 48 Co będę ćwiczyć? A więc bieganie+ ćw.20min. z płytki rano. Przynajmniej 250 przysiadów dziennie + 250odw. nóg na boki(na każdą nogę) po południ 45min. z Jillian, wieczorem Jillian 30 day shred(week 2), 10min z Mel B i jakieśparominutowe zestawy z youtube, + owoce, warzywa, woda! zero slodyczy, zero bialego pieczywa (czyli jak zawsze :) zielona herbata, spacerowanie - wychodzenie 4 przystanki wcześniej z busa:P Tym razem mi się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****l zdrowe odżywianie ! jedz co chcesz tylko!!! jedz połowę tego co zawsze schudniesz obiecuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj... pracuj nad zdrowymi nawykami żywieniowymi. Zobaczysz, że od razu czujesz się lepiej i wyglądasz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kenniks - niestety nie mam szczupłych:( Bo jestem niska i mam krótkie nogi.. Ale zmienie to (oczywiście nie dlugośc:p niestety). Dzięki za miłe słowa:) Trochę zmieniam grafik:D Przeceniłam się z tymi cwiczeniami:P Nie dam rady z Jillian 45 i jeszcze 30 day shred 25min dziennie;p więc inaczej: rano bieganie +20min. cw z płyty wieczorem Jillian 30 day shred week 2 + Mel B. pupa x2+ hula hop przynajmniej 30min dziennie. (jak zrobie 30day shred week 2 i week 3 czyli za 20dni. - jak skończe to będe robić tą Jillian 45 minutową) + codziennie przynajmniej 200 przysiadów, 100odr. na bok obie nogi, Jeśli chodzi o te zdrowie żywienie- to ja właściwie cały czas zdrowo się odżywiam tylko,że czasem, tak od czasu do czasu wcinam czekoladkę czy lody a tak to na codzień nie jem białego pieczywa, słodyczy i jakiegoś innego świństwa. Ale teraz muszę znowu powtórzyć- 100dni bez słodyczy od dzisiaj:D A jeśli chodzi o te zmniejszanie ilości jedzenia - to moim zdaniem może to podziałać w pierwszej takiej fazie tylko na tych, którzy jedza nie wiadomo jak wielkie ilości jedzenia na codzień. A ja i tak jem mało właściwie więc u mnie by to nie zadziałało. Zresztą ja lubie się zdrowo odżywiać. Gdyby tak podzielić na połowe to co ja jem dziennie to by chyba nic nie zostało:p Bo teraz taki gorąc na dworze to w ogóle nic jeść mi się nie chce i jem zazwyczaj tylko owoce, warzywa, jakąs zupkę i dużo piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie słodyczy, to planuj. Jedna czekolada w tygodniu i tyle:) Lody tylko jak zasłużysz (po dłuższym wysiłku). Taka dodatkowa motywacja:P hehe Poza tym nie wspomniałem w poście wyżej, bo uznałem, że masz spory ten plan na dzień, ale sądziłem, że dasz radę. Nie katuj się. Ani ćwiczeniami, ani jedzeniem. Zrób sobie jeden dzień w tygodniu, na przykład niedziela, gdzie przez 2 godziny jesz to, co tylko zechcesz. Według mnie wszystkie wymiary masz fajne. Pisz tutaj czasem, to będę się starać Ciebie motywować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszystko poszło w ... Popieprzona jestem.. Nigdy nie będe szczupła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki345567u
Najadla sie zapewne..ah jak ja to znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×