Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alleanna___))00

siłownia - kilka pytan początkującej do doświadczonych :)

Polecane posty

Gość Alleanna___))00

hej :) zaczynam swoją przygodę z siłownią. Muszę schudnąc 15 kg i ujedrnic cialo. Mam kilka pytań: 1. czy powinnam cwiczyc codziennie czy co drugi dzień i ile godzin? 2. jaka powinna byc kolejnosc cwiczeń - najpierw cardio potem silowe, a na końcu? 3. czy rozgrzewka jest konieczna? czy nie mogę uznac za rozgrzewke samo dotarcie na silownię (15 minut szybkiego marszu), czy cardio to nie pewien rodzaj rozgrzewki? 4. czy aby schudnac trening silowy jest konieczny czy wystarczą same cwiczenia cardio? 5. czy taki schemat zywienia jest ok?: -sniadanie platki z jogurtem naturalnym i owocami -obiad (przed silownią) np. kasza/ryż + ryba/kurczak i warzywa -kolacja (po silowni) kefir lub banan lub jajka Bedę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz na siłowni są trenerzy czy ludzie, którzy się na tym znają, więc powinnaś ich popytac moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od lektury tego: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html I tego: www.sfd.pl/PRZYK%C5%81ADOWY_JAD%C5%81OSPIS_DLA_KOBIETY_OD_PODSTAW.-t493530.html Będziesz miała odpowiedzi na większość pytań. A tu treningi: www.mnbbc.com/content.php/180-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.I www.mnbbc.com/content.php/194-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.II Jeśli na jakiś problem nie znajdziesz wyjaśnienia w powyższych linkach to wtedy wyjaśnię tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuramka756
a gdzie ćwiczysz? w jakiejś siłowni-sieciówce czy lokalnej? a wcześniej już znałaś to miejsce czy korzystałaś z tej wyszukiwarki fit miejsca figury na fejsie? w ogóle wrzucasz tam jakieś siłki? bierzesz udział w konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, jakie same "subtelne" reklamy. Zwłaszcza twoja, futuramko. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to swietnie ze zaczynasz cwiczyc, ja tez juz od paru tygodni walcze:) na poczatku jest ciezko, a pozniej to juz nawyk!! pamietaj o odpowiednim nawadnianiu organizmu, bo ostatnio bylam swiadkiem jak dziewczyna sie odwodnila na silowni i zabrali ja do szpitala, od tej pory zawsze na treningi biore wode mineralna, doktorej dosypuje srodek z elektrolitami orsalit, bo podobno to bardzo wazne zeby je uzupelniac, boje sie o te odwodnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isjjkdjkjkk
trzeba przyznać , że wasza innowacyjność jeśli chodzi o spam jest rzeczywiście imponująca wsadź sobie ten nawadniający środek wiesz gdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×