Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tricyy

Mój nauczyciel mnie prześladuje

Polecane posty

Gość Tricyy

Co mam robić? :( Nie robi tego w sposób otwarty, ale przez jakieś małe gesty, olewanie moich próśb, pytań, to sie czuje na poziomie niewerbalnym, wylapuję takie szczególiki i to się wszystko składa w całość i wiem, że gdyby mógł to by mnie zniszczył Jednocześnie nie umiem podać przyczyn jego zachowania ze swojej strony, bo jestem optymistycznym, pogodnym człowiekiem, odnosze sie z szacunkiem do ludzi, wiec moze mu kogos przypomniam kogo nieznosi albo jest gejem???? Dodam, ze od początku roku na początku przykuwałam jego wzrok, czułam sie przez niego po prostu ...obserwowana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnaś iść i  porozmawiać z tym nauczycielem albo iść do wychowawcy i go o tym poinformować 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 04:38, Gość Tricyy napisał:

otwarty

Nie można nikogo prześladować w sposób zamknięty😜 Przerabiałam uwzietą nauczycielkę, uwzietą szefową, uwziętego adoratora. Nadinterpretujesz, żeby nie napisać przesadzasz i to szalenie.

Edytowano przez Electra
Wyszczekanie zawsze bolało 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na uwziętego nauczyciela jest najlepszy sposób - być idealnie przygotowanym do lekcji. Nic ich bardziej nie wqrwia jak chcą Cię uwalić, a Ty siadasz uśmiechnięta z kolejną piątką🙃 Dostałam jedynkę za ściąganie tylko dlatego, że położyłam rękę na kolanie na sprawdzianie🙆‍♀️ Nie da się "zamknięcie" prześladować.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×