Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Electra

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15238
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Electra wygrał w ostatnim dniu 29 Sierpień 2020

Electra ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1970 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Electra

  Nudne kobiety odpowiadające jednym słowem

  Nie ilość, a jakość świadczy o IQ. Bycie rozmowną gadułą lub nie, nie ma nic do IQ. Mam IQ rozwielitki, a gęba nie zamyka mi się. Cóż... Wspólne fale to nie kwestia IQ.
 2. Tak. Szukam wcielenia diabła, więc raczej rzucam tekstem typu "pałka, zapałka dwa kije, kto się nie chowa ten kryje" -oczywiście licząc, że wryty nie podąży do kryjówki.
 3. Lepiej tego bym nie ujęła. Tak naprawdę jest ze wszystkim, chociażby ze spojrzeniem. Idę, przypadkowo zobaczę, przejdzie przez głowę niewiele znaczące i prostackie "mniam" i za sekundę już nie pamiętam. Facet nieeeee, facet rozbiera wzrokiem, potrzebuje śliniaka jak małe bobo, jak tylko może szuka wzrokiem, a może jeszcze wieczorem pomyśli będąc w żonie- pełna podnieta i ekscytacja. My wiemy, że dla nas coś niewiele znaczy i nie ma to nic związanego z hipokryzją.
 4. Kelnerka, recepcjonistka, kasjerka czy każda inna przypadkowa osoba jak wpadnie w oko to fajnie, ale od razu zagajać nie trzeba. Kolega czy koleżanka z pracy (dotyczy obu płci) to normalna sytuacja, bo w końcu praca to 1/3 doby i miło jest mieć w otoczeniu przyjaznych ludzi, móc rozmawiać i żartować. Jeśli z kimś pracujemy rodzi się nić sympatiisympatii i żarty (nawet te dwuznaczne) nie opierają się o majty, a o sympatię i dystans do siebie.
 5. Electra

  siada mi to wszystko już...

  Za bardzo polegasz na innych, uzależniasz szczęście od innych, chcesz spełniać czyjeś oczekiwania jednocześnie myśląc, że inni będą spełniać Twoje. To raz. Dwa? Rozmowa. Wytłumacz rodzicom, że dojezdzaja Cię swoimi wysokimi ambicjami, a o faceta zawalcz. Oczekiwania własne sprawią, że będziesz zawodzić się na ludziach, obce że będziesz żyć pod presją. Pozbądź się jednych i drugich. Boje się, że on... Każdemu wydaje się, że... Nie wmawiaj innym uczuć i myśli tylko rób swoje. Miej bardziej na wszystko wyebane. To byłoby na tyle wg mnie.
 6. Electra

  Zdrada emocjonalna

  To prawda.
 7. Electra

  Zdrada emocjonalna

  Dajcie spokój. Człowiek będzie mieć 60lat, dwudziestu chłopa między nogami lub w sercu, a każdy tylko o tym rozwodzie. Nie kochał 🥺
 8. Electra

  Zdrada emocjonalna

  Przekaż przeznaczeniu pozdrowienia środkowym palcem.
 9. Electra

  Zdrada emocjonalna

  Czasem mam wrażenie, że od zawsze... Nie wiem co Ci napisać? Rozwód to tylko formalność, ale będzie dwa lata.
 10. Electra

  Zdrada emocjonalna

  Jestem wolny elektr(a)on.
 11. Electra

  Zdrada emocjonalna

  Czyli kocha zażarcie i zawzięcie
 12. Electra

  Zdrada emocjonalna

  To zależy czy jesteś lepszy w kuchni czy w łóżku
 13. Electra

  Zdrada emocjonalna

  Dzieci, kredyt, rozsądek, miłośc, współczucie, wdzięczność. Masz rację.
 14. Nie zaprzątałabym sobie głowy winą i wybaczaniem, bo całkowicie pochłonęłaby mnie rozkmina jak skurczybyk dał radę (czasowo,finansowo a nade wszystko seksowaniem) mnie i rotacyjnie trzem babom. Pozyskałby szacunek i uznanie w moich oczach za taki wyczyn. Jedno jest pewne -na serce to on nie padnie. Wzięłabym to na pewno pod rozwagę.
 15. Electra

  Zdrada emocjonalna

  Chcieć można i z rozsądku.
×