Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Electra

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15241
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Electra wygrał w ostatnim dniu 29 Sierpień 2020

Electra ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1973 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Electra

  Toksyczny rodzic,

  Niech zgadnę- im bardziej okładanym tym bardziej starającym się dopasować i nadskakiwać żeby w końcu zasłużyć na miłość i akceptację? Jeśli ułożysz sobie to dobrze w głowie, jeśli zrozumiesz i pogodzisz się z tym to każdy zadany cios będzie chybiony, a nawet jeśli trafiony to bez większych wzruszeń. Żal takich osób, bo trzeba być skrzywionym po stokroć żeby nie kochać własnego dziecka. Toksyczność jest bardziej dziedziczna niż wszystkie choroby genetyczne razem wzięte... Dziękuję. Wzajemnie!
 2. Electra

  Toksyczny rodzic,

  Radzę: 1. Odciąć się od toksykow. Jeśli nie jest możliwe całkowite odcięcie to odciąć się mentalnie, uczuciowo. Musisz pojąć, że bliscy mogą być toksyczni, zrozumieć że to nie twoja wina. Nie musisz zasługiwać na miłość matki. Ta, jeśli jest zdrowa emocjonalnie powinna Cię kochać nawet jeśli nie jesteś taką jaką chciała żebyś była. 2. Nie czerpać poczucia własnej wartości z otoczenia. Nie musisz spełniać niczyich zachcianek, dopasowywać się do czyjegoś (matki) obrazu Twojej osoby, nie musisz spełniać niczyich wymagań. Niestety ale nie możesz czerpać siły z otoczenia tak jak nie możesz czerpać wiary w siebie i pewności siebie z niego. Odciąć się. Z powodu długów realnie nie możesz, ale na mentalnej stopie tak. Bądź sobą. To przykre kiedy najbliższa osoba nie akceptuje nas i poniża, ale grunt to zrozumieć, że problem jest w niej, bo choćbyś się zesrała nie sprostasz wymaganiom toksycznej matki.
 3. Jest pewien poziom głupoty z którym już nie dyskutuje.
 4. Chodzi jej o zwyczajną intymność, która dzisiaj zanika. ... na insta? Śmiało, ale dzieciom zostawcie co ich.
 5. Uczulaj na to innych. Ludzie są niepoważni... Gonisz nago? Goń, ale o intymność dziecka dbaj.
 6. Nie możecie pozwalać, żeby wasze dzieci były nagie w kąpieliskach. Kilkuletnie dziewczynki nie mogą biegać w samych majteczkach, a kilkuletni chłopcy bez! Chrońcie własne dzieci, bo kto jak nie wy!? Nie mają piersi, ale nie oznacza, że mogą paradować nagie. Nie mają owłosienia łonowego, ale nie oznacza, że mogą gonić nagie. Nie mają jeszcze wstydu, ale nie oznacza, że mogą gonić nagie. Pomyślcie trochę jakie mamy czasy, pomyślcie trochę o dzieciach...
 7. Jeśli ktoś tak chce to pozwólmy mu. Na Łańcuchu chcesz trzymać? Nic na siłę.
 8. Że staje na głowie, żeby wymyśleć powód do czego się tu doyebac by to zakończyć.
 9. Electra

  Jak się wyleczyć z tej chorej miłości

  Jeśli go kochasz to dlaczego chcesz się rozstać? To absurdalne. Jakie chcesz plusy? Miłość sama w sobie jest plusem. Masz wszystko, a ciągle Ci mało.
 10. Electra

  Rozstanie

  Sama sobie musisz radzić z emocjami, a nie obciążać partnera. Facet jest do kochania, a nie do traktowania jako pogotowie psychologiczne
 11. Electra

  Zazdrość?

  Najwidoczniej przesadzasz. Może jesteś uzależniona?
 12. Każdy z nas ma inną granicę. Nie plumkaj, rybeńko.
×