Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Electra

Zarejestrowani
 • Zawartość

  12888
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Electra wygrał w ostatnim dniu 29 Sierpień 2020

Electra ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1673 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie rób spektaklu na całe forum. Odblokowałam priv, niech to będzie teatr jednego widza.
 2. Ktoś zamiast starać się odbudować relacje, rozmawiać, starać się poszedł na łatwiznę i wyżył na boku, a Wy w imię miłości wybaczacie? A gdzie miłość partnera? Dlaczego ona nie sprawiła, że przyszedł porozmawiać, walczyć, starać się? Bycie razem nie polega na wzajemnym wybaczaniu sobie sqrwysynstwa w imię miłości, ale nierobieniu go sobie. Szanuję postawę tych co wybaczają, ale ni chuuja nie rozumiem czym kierują się. Zdradzający nadskakuje w imię wdzięczności za wybaczenie, zdradzony myśli "warto było wybaczyć, jest lepiej niż było" i nieważne, że przez moment ktoś miał Was więcej niż w dupie, łaskawie Was z niej wyciągnął, otrzepał z gó.wna , bo żałuje 🥺 Przecież przypadkiem Was w nią wepchnął, nie wiedział co robi, baaa dołożyliśmy się na pewno do tego swoim zachowaniem... Podziwiam.
 3. Mam ogromną prośbę dla wszystkich, którym się wydaje co by zrobili... Absolutnie nikomu tego nie życzę, ale poczekajcie do takiej sytuacji. W teorii też jestem wspaniałomyślna Cieszę się, że za niedługo wejdę w wiek kiedy facet nie będzie mieć ochoty na skoki w bok, bo płonięcie konara będzie tylko wspomnieniem Może wtedy uda mi się coś sensownego zbudować z jakiś mniej rozbuchanym baranem.
 4. Jeśli wybiorę rozsądkiem to fajerwerek nie będzie. Nie mogę oczekiwać, ze facet będzie się zmuszać bardziej ode mnie
 5. Nie chciałabym, ale raczej pogodzona jestem z faktem, że wierność można włożyć między Czerwonego Kapturka a Roszpunke. Dokładnie. Oczywiście będę stwarzać pozory wymagającej wierności, ale będę udawać głupią kiedy trzeba będzie.
 6. Liczę, że mój następny facet będzie inteligentny, a to oznacza, że wykorzysta podwójną przestrzeń w telefonie, a spotkania ogarnie tak, że nie wpadnę na to, że coś kręci. Byle to nie był tępak, który po prostu założy blokadę ekranu, a Zosię wpisze pod Adama, bo nie przeżyje, że pomyliłam się tak do inteligencji i sprytu życiowego
 7. Electra

  Nic na siłę nie tłumaczyć

  O qrde, nie pytaj co mi wtedy po łbie błądziło
 8. Electra

  Nic na siłę nie tłumaczyć

  Masz mnie za idjotke większą niż jestem.
 9. Electra

  Depresja a egoizm

  Wszystko po coś.
 10. Electra

  Depresja a egoizm

  Czasem wystarczy sytuacja w której ktoś naszymi uczuciami wytrze sobie dupe, a na odchodne doda jakimi jesteśmy tępymi, brzydkim, grubymi, toksycznymi wariatkami. Rozqrwi Ci serce tak, że zwyczajnie je tracisz. Myślałaś, że będziesz mieć wszystko, a masz pustkę nie tylko po tej osobie, ale jeszcze po wszystkim co zaorałaś dla Was. Trzeba przyznać, że upadek ze wszystkiego na nic jest najbardziej bolesnym przeżyciem jakiego człowiek w życiu może doświadczyć. Nie ma tego złego. Hartowanie level master. Podsumowując -rozumiem faceta. Musiał przeżyć śmierć bliskiej osoby i drugą -swoją w sobie.
 11. Electra

  Depresja a egoizm

  Mówisz tak, bo realnie potrzebujesz takiej pomocy. Musisz dopuścić do siebie myśl, że są tacy, którzy mogą wpłynąć na swoje samopoczucie poprzez wyelimikowanie niszczącego pierwiastka, a tego nie robią.
 12. Electra

  Depresja a egoizm

  Lepiej co każdy może dostać niz ktoś kto potrzebuje nie.
 13. Electra

  Depresja a egoizm

  Wrażliwość nie jest cechą zwykłych ludzi. Gdyby wypuścić ludzi w psychiatryku i leczących się a zamknąć zdrowych to wierz mi, że świat moze byłby normalniejszy. Nie unoszą nie istoty słabe, ale zbyt wrażliwe. Rozmawiałam kiedyś z alkoholikiem, który miał wypadek z narzeczona na motorze. Nie przeżyła go. On? Chlal. Nie poradził sobie, że zamiast żony, dzieci i rodzinnego domu ma poczucie winy, grób do ogarnięcia i pustkę po ukochanej. Każdy ma inny próg wytrzymałości.
×