Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Electra

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15093
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Electra wygrał w ostatnim dniu 29 Sierpień 2020

Electra ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1946 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Electra

  Bratnia dusza

  Nie mówię o miłości. Mówię o zaskoczeniu tego czegoś między dwojgiem ludźmi. Że dobrze dogadujecie się, że lubicie swoje towarzystwo, że jak to mawia starszyzna macie się ku sobie. Miłość rodziny się z czasem, ale na "zaskok międzyludzki" szkoda czasu czekać.
 2. Electra

  Bratnia dusza

  Miłości.
 3. Electra

  Bratnia dusza

  Oddałabym życie za ważnych dla mnie.
 4. Electra

  Bratnia dusza

  Może przerodzić się w heroizm.
 5. Electra

  Bratnia dusza

  Nie mam wątpliwości, że może...
 6. Electra

  Bratnia dusza

  Bywa. Żadna szkoda. Też wziął....
 7. Electra

  Bratnia dusza

  Dalej pojawia się miłość lub nie. Zaczynasz rozumieć, że to jest ktoś z kim chcesz iść przez życie, akceptujesz go i uwielbiasz takim jakim jest lub stwierdzasz, że to nie to, że człowiek z którym spotykasz się nie odpowiada Ci, nie po drodze Ci z nim. Pojawia się miłość to nie znaczy, że przylatuje wróżka i wyciąga magiczną różdżkę, wypowiada magiczne zaklęcie i pyk- kochacie się. Miłość jest wtedy, gdy obdarzasz nią drugiego człowieka, bo miłość jest w nas. Wybierasz go/ją spośród tłumu świadomie i z przyjemnością, oddajesz mu siebie i swoje serce, akceptujesz, wielbisz, pragniesz, bo nie wyobrażasz sobie już inaczej. I mając tysiąc innych opcji do wyboru nie chcesz nikogo innego. To przesłanka by obdarzac człowieka zaufaniem. Mamy być świadomym i wzajemnym wyborem, a nie przymusem w złotej klatce.
 8. Electra

  Bratnia dusza

  W różnych okolicznościach pojawia się miłość- tak, czasem rodzi się z wieloletnich przyjaźni, ale przyjaźń jest bardzo bliską relacją i ma prawo. Natomiast jeśli poznajemy człowieka od zera to musi być chemia, wspólne fale, zauroczenie, intrygowanie. Musi nas ta druga osoba urzekac sobą, nie można czekać w bokach i mękach "z czasem zaskoczy". Zaskoczyć MUSI od razu i nie ma zmiłuj się. Wtedy kogoś Ci mało, wtedy tęsknisz, wtedy myślisz, a jak to jest na siłę to ni ziębi Cię jego obecność ni grzeje, a jak do Ciebie nie przyjedzie to trudno, przynajmniej wracać nie musi...
 9. Electra

  Bratnia dusza

  Nie ma czegoś takiego jak braterska miłość w związku. Miłość to też chemia, flow czyli dogadywanie się na fantastycznym poziomie, to widzenie w drugim człowieku kogoś wyjątkowego. Myślę, że gdy człowiek kocha nie czuje przypadkowości uczucia, a doskonale wie, że osoba którą obdarza się nim jest wyjątkowa, szczególna, ważna. Na samej chemii nic nie zbudujesz, na samym rozsądku też nie. Musi być wash and go 2 w 1.
 10. Jeśli ktoś tak chce to pozwólmy mu. Na Łańcuchu chcesz trzymać? Nic na siłę.
 11. Że staje na głowie, żeby wymyśleć powód do czego się tu doyebac by to zakończyć.
 12. Electra

  Pierwszy raz z prostytutką...

  I tu Cię zaskoczę, jeden wystarczy! Przypominam, ze wszedł banknot 500zlotowy, który w zupełności mi wystarcza za jeden numerek.
 13. Electra

  Jak się wyleczyć z tej chorej miłości

  Jeśli go kochasz to dlaczego chcesz się rozstać? To absurdalne. Jakie chcesz plusy? Miłość sama w sobie jest plusem. Masz wszystko, a ciągle Ci mało.
 14. Electra

  Rozstanie

  Sama sobie musisz radzić z emocjami, a nie obciążać partnera. Facet jest do kochania, a nie do traktowania jako pogotowie psychologiczne
×