Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Porażka20

34 kg NADWAGI !!!

Polecane posty

Gość gość 27paula
sorki to wyżej to ja ale chyba sie domyślisz ,u nas też dziś rano burza szalała ,daj znać jak tam Ci poszło ,wy też laseczki piszcie co u was jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa35
Ja niedawno wrocilam i mimo,ze jestem padnieta to czuje sie swietnie.Koniecznie musze popracowac nad kondycja bo jest w fatalnym stanie.Dzis jeszcze nic nie jadlam.Po wczorajszym nie dalam rady a i nadal czuje sie syta.Pozniej zjem moja ulubiona surowke ze szpinaku a tym czasem lece pod prysznic ;)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porażka20
Dziś z dietą jako tako :) ale ćwiczyłam 45 minut więc jest ok :) Teraz uciekam spać :) Super że wszystkie tutaj zaglądacie .... do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 27paula
hej dziewczyny ,sorki że wczoraj mnie nie było ,taka burza sie rozpętała znowu .Aga dobrze Ci idzie a kondycja poprawi się wiadomo nie od razu Warszawe zbudowano,tylko muszę Ci powiedzieć że nie jedząc śniadań nie poprawisz przemiany materii ,ja też nie mam ochoty na nie ale w odchudzaniu to jest ważne ,postaraj się i jeśli już to nie jedz kolacyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 27paula
aha u mnie wczoraj było tak jak w poniedziałek tylko obiad miałam inny rybka z piekarnika z kałafiorem ,ale powiem wam że chyba zrezygnuje z 2 śniadania i kolacyjka odpadnie ,wydaje mi sie że za dużo jem jestem cały czas tak pewna że mało nie pękne a po 1,5 h i 30 brzuszkach nie mam apetytu dziś zwiększam serije 2 razy po 4o .BARDZO DOBRZE WAM IDZIE !!!! PORAZKA ciesze sie że dałaś rade z ćwiczeniami ,a tak ogólnie to reszta dziewczyn to chyba sie wycofała szkoda ehhhh.Miłego dzionka laseczki i wytrwałości życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny :) Musicie wiedzieć, że aby się skutecznie odchudzić (i generalnie żeby przeprowadzić skutecznie większość kuracji) najpierw należy oczyścić organizm. Dlaczego? W zależności od stylu życia może być w naszym organizmie cała masa śmieci, które blokują w nim naturalne procesy. Eliminacja słodzików, pestycydów, konserwantów i sztucznych barwników pomoże oczyścić się organizmowi. Te elementy mogą powodować tycie, ponieważ blokują wątrobę. Jeśli wątroba jest zajęta przetwarzaniem dużej ilości toksyn, ciało szybciej odkłada tłuszcz, gdyż wątroba nie ma czasu na jego metabolizm i nie jest w stanie korzystać z tłuszczu jako źródła zmagazynowanej energii. W rezultacie nie tylko przybiera się na wadze, ale uniemożliwia się sobie jej skuteczne zrzucenie. Dieta pełna toksyn powoduje zwiększenie masy ciała. Po detoksie narządy są w stanie efektywnie wykorzystywać energię, która jest dostarczana podczas posiłków. W naturalny sposób się chudnie, ponieważ wątroba przetwarza jedzenie poprawnie, zamiast przechowywać wszystkie kalorie w postaci tłuszczu. Oczyszczenie z toksyn powinno polegać na odpowiedniej diecie, ruchu na świeżym powietrzu oraz suplementacji. Suplementem mogą być wodorosty, zielona herbata czy kapsułki z czosnkiem itd. Jest to wstęp do diety odchudzającej. Organizm dzięki temu jest lepiej przygotowany, a my nie musimy się katować. Jest po prostu łatwiej. Prowadzę taki Program Oczyszczania Organizmu. Zapraszam dziewczyny ze Śląska do przyłączenia się tiens.programy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 27paula
jaka cisza nikogo tu nie ma ??? upsssssssssss zostałam sama..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×