Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Waldissimo

Gdzie się zatrzymać w Łebie?

Polecane posty

Gość Waldissimo

Zamierzam spędzić wakacje na północy Polski. Właściwie w Łebie no ale nie mam jeszcze na oku żadnej bazy noclegowej. Czy ktoś mógłby doradzić gdzie się zatrzymać? Fajnie by było aby to było sprawdzone miejsce i niedrogie :) Liczę na pomoc także piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płaciłem w zeszłym roku 40 zł od osoby. Proszę sobie wyszukać w google pokoje gościnne Kuba Łeba. Do dyspozycji jest kuchnia wraz z garnkami talerzami i sztućcami a w pokoju łazienka. Do plaży ok. 15 minut powolnego spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka.Pe
Też nie wiedziałam w tamtym roku gdzie mam się zatrzymać. Polecam przeszukać internet w poszukiwaniu okazji. Ja znalazłam swoje domki na http://www.przymorzu.pl/leba Duża baza noclegowa i zawzse można znaleźć dobre i niedrogie miejsce na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela55
Ja tylko raz byłam na wakacjach w Łebie. Zatrzymałam się w Pensjonacie u Danusi. Znalazłam go tutaj http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/leba Wakacje były udane a pokoje bardzo zadbane. I ceny przystępne. Tylko ja jednak wole Ustronie Morskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod strzecha najlepiej. Dużo osób zachwala my też nie możemy być innego zdania:) polecam A znajomi byli w magnolii... no cóż. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj wróciłam z Łeby. Zatrzymaliśmy się w pensjonacie magnolia. szczerze odradzam. obok jest pensjonat Tryl tam tez warunki średnie a do tego właścicielka która nie śpi całą dobę i obserwuje kto gdzie wchodzi wiec jeśli ktoś chce zaprosić znajomych do pokoju na posiadówe to nie ma szans w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ewelka
My zazwyczaj jedziemy na spontanie i zawsze udaje się coś fajnego złapać. W tym roku byliśmy samochodem z Panka na weekend tylko a mieliśmy fajne warunki noclegowe za naprawdę małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×