Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta.lewandowska

Sprzedam kaftanik rozmiar 62

Polecane posty

Gość marta.lewandowska

Do sprzedania mam kaftaniki dziecięce firmy PINOKIO Śliczny kaftanik niemowlęcy wiązany, wykonany w 100% z bardzo dobrej jakości bawełny. - materiał jest przyjemny dla delikatnej skóry każdej Pociechy, co zapewnia niezwykły komfort - na prawym ramionku zapinany na napkę - kaftanik jest wiązany co znacznie ułatwia założenie go, bez konieczności przeciągania przez główkę Maluszka - na środku wykonany jest śliczny nadruk - na lewym rękawku znajduje się również urocza naszywka Wszystkie ubranka firmy Pinokio są wykonane z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Natomiast do produkcji wykorzystywane są jedynie wysokiej jakości dzianiny bawełniane badane pod względem bezpieczeństwa dla dziecka. http://allegro.pl/pinokio-kaftanik-bawelna-rozmiar-62-i3282211316.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
Sprzedam ciuszki dziecięce dla dziewczynki i chłopca. Ciuszki są w bardzo dobrym stanie (noszone przez jedno dziecko), bez plam - nie zniszczone. Rzeczy były zakupione w Holandii.Mają bardzo dobry materiał. Nie rozciągają się. Rozmiary które posiadam: * dziewczynka od rozm. 50 - do rozm.98 * chłopiec od rozm. 50 - do rozm. 110 Zainteresowane osoby proszę o kontakt na mój e-mail buziaczek26071990@wp.p l Proszę wpisać jaki rozmiar Państwa interesuje a ja podeślę zdjęcia ubranek lub link na stronkę. Cena 5zł za sztukę. Przy zakupie większej ilości ciuszków możliwość negocjacji. GORĄCO POLECAM!!!! NA PRAWDĘ WARTO usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×