Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Mam 40 lat i nigdy się nie bzykałam:(

Polecane posty

Gość gość
czykaj po 30stce mnóstwo w tym przedziale facetów chętnych na seks a że jesteś dziewicą to ich tylko bardziej nakręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czykaj tylko szukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
zbereżnik, ty dla mnie jesteś świeżakiem bo mlodszy o 13 lat ale cenię sobie twoje doświadczenie więc zapytam czy chciałbyś mnie bzyknąć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie ale ona strasznie niesmiala... :P :) to ja ja na szybki numerek do wawy zapraszam a ona nic... :D hehehe dziwne... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz i piszesz,a nawet nie wiadomo z kąd pochodzisz.Znalazło by się kilku chętnych,a może nie tylko na ... ? Napisz coś o sobie i trafisz na swojego ogierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
Nic? przecież zapytałam cię czy chciałbyś mnie bzyknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie... :P :) ale umiesz sie przytulac, calowac i w ogole...? :) bo nie wiem od czego mam zaczac nauki... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
Hmmm, w tym problem że nie umiem się całować ani przytulać. Trochę mnie już zmęczyło to pisanie , być może wieczorem zajrzę tu jeszcze raz. A może zbereźniku ty wpadłbyś do mnie a nie ja do ciebie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
masz taki nick że wyobrażam sobie ciebie jak strasznego i grubego zboczeńca ale mogę nawiązać z tobą kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj namiar,a nie będziesz więcej narzekała.Facet co wie,jak kobiecie dogodzić i jeszcze ma czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kontakt mailowy nie licz... ledwo co udalo mi sie zakonczyc ostatni i co najgorsze bardzo ja polubilem... ;/ pozdrawiam Cie slonce jak to czytasz... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bzykałas bo to nie ty masz bzykać , a masz zostać bzyknięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
Kontakt mailowy taki konkretny a nie samo pisanie bez celu...czemu nie chcesz? ja podam do mnie maila czemunie41@op.pl świętokrzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za daleko... ;P sorki... :) jeszcze gdyby pomorze bo czesto jestem... ale w tamte kierunki nie ganiam w ogole... swoja droga, wiesz... pewnie bym ci nie pasowal. ja generalnie ubieram sie bardzo eleg, dbam o cialo, ale... sie nie zakoc***e... wiem ze dla was to problem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz jak wyglądasz choć trochę.Proszę ! ? Mam cholerną ochotę na Ciebie.Mojego jak zobaczysz to go zjesz w sekundzie,a czuć będziesz długo.Świętokrzyskie nie tak daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
Hmm, dokładnie tak :) to nie ja mam bzykać tylko mam zostać bzyknięta nawet wtedy gdy nie będę wiedziała co robić. Może będę drętwa więc chcę kogoś komu to nie przeszkasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz tak jakbys chciala wynajac faceta?! kurde nie jestesmy miesem armatnim. flirtuj troche z nami... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak,że doświadczony facet wie co z kobietą się robi,a na pewno nie jest tak źle z Tobą.Masz tylko się spotkać,a reszta to już ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
No zbereźnik przecież ty odpadasz więc minęła mi ochota na flirt :( Co do "gościa" to odezwij się proszę do mnie na skrzynkę to poflirtujemy tam, może coś z tego będzie. Z tym, że ja dopiero wieczorkiem odpiszę bo mnie znudziło już :* szczery buziaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz ilu się już kandydatów znalazło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
Szukam jednego R E A L N E G O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalna coś szrajbnę :) ale dzisiaj też znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a oni to nie R E A L N I ? jeśli chodzi o seks to oni wszyscy są R E A L N I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalna czy się depilujesz ? Lubię cholernie naturę.Jeżeli tak to trudno nie będzie ze mnie dobry ogierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wez cos o sobie napisz w ogole... :P;) sluchaj moge cie zareklamowac jakos...:P ;) ale wiesz... ja mam znajomych albo na wschodzie, albo w wawie, albo pomorzu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalna kobieta
Jak chcesz mogę się wydepilować a jak nie chcesz to nie. Do uzgodnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże nie depiluj się.Już mi stanął na samą myśl,że masz jakieś włoski kochana :) To one powodują tak przyjemne tarcie i kobieta jest w 100 % kobietą.Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×