Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolety Megan- pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Ja zamontować zaczep do rolet Megan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak założyć zaczep do ramy okna? on ma taki inny kształt( ślimakowy). Ma ktoś może takie rolety? I jak ten zaczep zamontować do rolety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odzew. Jak zwykle nie można na was liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATERINA 1983
I co zamontowałaś, ja dziś kupiłam i też się męczę... Możesz pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do d**y te rolety.... montaz katastrofa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy juz ktos je zamontowal ? Mam straszny problem z nimi. Nawet w instrukcji nic na temat montazu na te zaczepy nie ma... jysk w tym przypadku tez nie byl pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek552
Jak nie chcecie ich do reszty popuść to skontaktujcie się z ta firmą http://www.roleter.pl/ Oni wam pomiga w ich montażu albo po prostu je trochę zmodyfikują, żeby działały wam te rolety. Sam je miałem i niestety musiałem je wyrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zamontowaliście te rolety??? męczę się i męczę... nawet na yt nie ma jak je zamontować, dobrze że rozerwałam jedno opakowanie... jak nie zamontuje to idę je zwrócić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krg2
Ja dzisiaj kupiłem te rolety i po 3 godzinach tentegowania w głowie udało mi się dojść o co z nimi chodzi :D A więc tak: w paczce są dwa "ślimaczki" tak je nazwijmy i dwie takie jakby prowadnice oraz 8 śrubek i podkładek. "Ślimaczki" trzeba wcisnąć w prowadnice (ślimaczki mają na jednym zakończeniu bolce) oraz przykręcić mocowania od rolet śrubkami i podkładkami (na razie lekko potem można je wyregulować i dokręcić). Odmierzyć mniej więcej jak ma być założona roleta. Teraz trzeba użyć trochę siły żeby je zatrzasnąć na oknach bo trzeba palcami rozchylić tego ślimaczkai założyć na ramę okna. Potem założyć roletę i podokręcać śrubki... I ot co :D Choć trochę chaotycznie napisane to mam nadzieję że pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za pomoc krg2 super opis teraz te rolety to dla mnie pikus taka instrukcja powinna byc w opakowaniu :) a nie te ich rysunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krg2 Twój opis a raczej instrukcja obsługi uratowało mój mózg od przegrzania ! Dziękuję Rolety już wiszą a podglądacz nocny nie mam już na co patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris Nowa
Witaj_krg2 Ogromna prośba. Piszesz: Teraz trzeba użyć trochę siły żeby je zatrzasnąć na oknach bo trzeba palcami rozchylić tego ślimaczka i założyć na ramę okna. Potem założyć roletę i podokręcać śrubki... Proszę napisz gdzie założyć tego ślimaczka - góra czy dół okna ?. Jak ją wyregulować ?. Trochę nie kumam. Będę wdzięczny za szybką podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
krg2 Bardzo dziękuję za instrukcję. Okazuje się, że to co łatwe,sprawia najwięcej trudności. Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dzis kupilem te rolety i nie moge pojąć tej instrukcji co jest tu napisana co autor ma na mysli piszac prowadnica ? w którą wciska slimaki ? nie mam głowy do tego juz masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna2689
Witajcie bardzo fajnie napisane co do tych rolet sama sie z nimi mocowałam aż w końcu myślałam że je połamie i wywalę przez okno ale po przeczytaniu już wiem co i jak :D super rozwiązanie i patent, a tych co to wymyślili powinni dać do księgi ginesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tymi slimakami uszkodzisz uszczelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie !!!!!!!!! za podpowiedź :-) dziki śmiech mnie ogarniał jak kombinowałam co z tym zrobić, już założone :-) :-) :-) hurra !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, jak wcisnąć te slimaki w prowadnice? Mi za chiny nie chcą wejść, te bolce są jak wystajace ze nie chcą wejść w te zastrzyki na prowadnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wkurzona
Dzieki krg2! Kto wymyslil taka durnote! Kupilam tydzien temu te rolety (z przeceny - ponoc). Instrukcje studjowalam minimum 5 razy, z tymi slimakami kombinowalam 3 wieczory (bylam dosc blisko). I nic sie kupy nie trzyma. Idiocie, ktory to wymyslil chyba udalo sie to zlozyc tylko raz. Albo nie potrafil tego opisac. Janek552, w instrukcji montazu jest bardzo wyraznie podkreslone, ze montaz nie musi byc wykonywany przez profesjonaliste. Dlaczego do tej pogibanej konstrukcji musimy jeszcze doplacac? Jeszcze raz dziekuje krg2, bo juz mialam robic dziury w scianach (wg instrukcji "producenta") nie widzac innego wyjscia. Ale wtedy "oberluft" by sie nie dal otworzyc. Teraz mi sie rozjasnilo. Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na www.skladokienpremium.pl Cena przystępna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście olbrzymi asortyment i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×