Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0987

Czy to byla OWULACJA? prosze o pomoc!

Polecane posty

Gość malwinka0987

Witam, moje cykle stały się ostatnio nieregularne. Ostatnia miesiączka zaczęła się 21 maja (cykl byl 32 dniowy). Między 16 a 20 dniem cyklu zaobserwowałam rozciągliwy śluz (troszkę jak kurze białko) oraz miękką, uniesioną szyjkę macicy. Szyjka była bardzo miękka i wysoko jeszcze w 22 i 23 dniu cyklu natomiast towarzyszył jej biały/kremowy śluz. 24 dnia cyklu śluz był bardzo gęsty o konsystencji bardzo lepkiego i gęstego budyniu. W 25 dniu cyklu szyjka stała się twarda i obniżyła się a śluz został taki jak dzień wcześniej. W 26 i 27 dniu cyklu szyjka była bardzo nisko i bardzo twarda - miał miejsce wówczas stosunek bez zabezpieczenia, jednak bez wytrysku w środku. W kolejnych dniach szyjka była wąska i twarda, nisko ułożona, a śluz był kremowy, żółtawy, czasami troszkę "galaretowaty", wczoraj nawet podobny do śluzu płodnego. Nie dostałam jeszcze okresu, nie mam jego żadnych objawów (zawsze miałam dużą bolesność piersi). Szyjka jest obecnie nisko, twarda, mam wrażenie jakby lekko się otwierała, jest mało śluzu. Od czwartku byłam w dosyć silnym stresie, jednak już jest dobrze. Dodam, że we wcześniejszych miesiącach moje obserwację dot. rozciągliwego śluzu i miękkiej szyjki miały miejsce również w podobnym czasie, nigdy aż w 26 dniu cyklu. W związku z tym mam następujące pytanie: Czy moja owulacja wystąpiła wtedy, gdy zaobserwowałam rozciągliwy śluz i miękką szyjkę? Czy jeżeli nie dostałam nadal okresu, to owulacja mogła się przesunąć na dzień odbycia stosunku? I czy warunki wtedy panujące były sprzyjające zapłodnieniu? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0987
??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×