Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lea05

SZUKAM PRACY! MAM 16 LAT!

Polecane posty

Gość lea05

Witam! mieszkam w Dąbrowie Górniczej. szukam pracy na wakacje (może być to też praca na stałe, dam radę pogodzić pracę i szkołę) nie chce brać pieniędzy od rodziców, jest ciężko, wszystko coraz droższe, chcę im pomóc i mieć też parę groszy dla siebie na jakieś swoje drobne wydatki. jednak w wieku 16 lat ciężko o jakąkolwiek pracę, nie mówiąc już o dobrej i uczciwej ;/ nie interesują mnie ulotki, nie jestem co do nich przekonana, ponieważ wielu moich znajomych po całym miesiącu łażenia z ulotkami nie dostało należytego im wynagrodzenia. zwracam się do Was o pomoc, ponieważ ciężko jest mi samej coś znaleźć ;( liczę na Was! jeśli ktoś z Was szuka kogoś do pracy albo ma jakiś pomysł gdzie mogę się udać i pytać to proszę piszcie! będę wdzięczna za każdą pomoc! naprawdę solidnie wykonuję moje obowiązki.. jestem punktualna, praca zarówno w grupie jak i indywidualnie nie stanowi dla mnie żadnego problemu, jestem uczciwa i ambitna. potrafię obsługiwać komputer (jak każdy w sumie heh) i różnorodne programy typu Excel, Word, Power Point itp, mogę sprzątać, opiekować się osobami starszymi czy zwierzętami. liczę na szybkie odpowiedzi! z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×