Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościowa

czy to może być ciąża? proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gościowa

ostatni @ miałam 4 maja. od lutego co miesiąc od 16 do 25 dnia cyklu miałam brać luteinę na wyregulowanie okresu. po luteinie co miesiac dostawałam okres. Każdy lekarz w którym się kontaktowałam powiedział że jest niemozliwe żeby nie dostać okresu po luteinie. w maju kochałam sie z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia. mimo brania luteiny nie dostałam okresu tylko ósmego dnia brania luteiny plamienie jednodniowe. myślałam że dostałam okres a tu się okres nie rozkręcił i plamienie ustało. 13 i 14 czerwca robiłam testy i wyszły negatywne. od tego tygodnia mam takie szczypanie od czasu do czasu w podbrzuszu, sutki mam zaróżowione. piersi bolą mnie pod dotknięciem ich. mam duże bezzapachowe białe upławy, cały czas mam mokro. czy testy mogly wyjść fałszywie? czy powinnam je powtórzyć? Mysłałam ze dostanę okres w tym miesiącu i nici, czekam i czekam. Do lekarza jest mi trudno się dostać bo jestem zagranicą. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingrid1213
Wygląda na to, że jesteś w ciąży :D Teoretycznie okres spóźnia ci się ponad 2 tygodnie tak? Luteina czasem nawet ułatwia zajście w ciążę :) Testy tzw. sikańce często się mylą... Powinnaś zrobić badanie beta HCG w laboratorium, wtedy cała sytuacja stanie się jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ww1973
ja tez nie mam okresu 2 tygodnie boli mnie podbrzusze a test wyszedł negatywnie....tez nie wiem czy to ciąża czy zaburzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
lekarz polski robił mi usg, widać jest coś na usg ale lekarz nie potweirdził że to jest ciąża i nie powiedział że jej brak. kazał czekac na okres. od wizyty czekam już drugi tydzień i nie ma dalej okresu. wtedy co miałam robione usg byłby to ok 5 tydzień ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingrid1213
to się musisz modlić w takim razie o ciążę, bo lepsza ciąża nić coś innego np. torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
na usg widać takie coś owalne jak przykulone dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
a jeszcze przed braniem luteiny, przed 20 majem, wymiotowałam po każdym posiłku, nawet po wypiciu herbaty. i miałam podwyższoną temp. tak 37,8. wymioty przeszły same po 3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingrid1213
w 5 tygodniu ciąży przykulone dziecko? Trochę szybko na taki obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
te jest w dużym powiększeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 5 tyg jest tylko pecherzyk bez zarodka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
a czy ma któraś z was pierwsze usg ze swojej ciązy ? chciałbym porównać z moim usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przykulone
może być krwiak a nie ciążą, ja tak miałam, ale ciążą też była. w 4,5 tc miałam już bicie serca, ale zarodek był okrągły taki jak groszek więc niemożliwe, że to twoje przykulone to dziecko, bo na poczatku jest takie małe kółeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przykulone
i ja pierwsze co to wzięłabym tego krwiaka za ciąże, bo właśnie taki jak fasolka był jak porównywałam obraz usg, aaa i jeszcze 2 lekarzy mi go nie rozpoznało, dopiero trzeci, jeden nawet stwierdził puste jajo, miałam robione 3 usg na różnych sprzętach w odstępie 3 dni i tylko jeden lekarz prywatnie rozpoznał wszytsko i ciążę i krwiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz w domu to usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to tylko rozwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×