Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wata cukrowa......

Opinie na temat wózka PASSO EURO-CART

Polecane posty

Gość wata cukrowa......
nikt nie zna tego modelu wózka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata cukrowa......
dokładnie taki sam mam wybrany jeżeli okaże się że będę miała córeczkę :) niestety płci jeszcze nie znam a rozglądam się za wózkiem także dla chłopca :) ale dziękuje za opinię na temat wózka zagma przyda się na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PODBIJAM pytanko, teraz sie rozglądam za tym wózkiem, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wątek jest dość stary, ale wypowiem się w temacie tego modelu. Ogólnie pass sport z euro cart pamiętam sprzed kilku lat, mialam go jakos w 2012 roku i dobrze sie sprawdzal. A niedawno producent chyba odświezył ten model i na nowo wprowadzil do produkcji- kuzynka wlasnie go kupila i rowniez jest zadowolona. To taki klasyczny wozek, bez udziwnień, podstawowe funkcje ma, cena stosunkowo niska jak na 3w1. Pewnie ponownie wybrałabym ten model, bo to sprawdzona marka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi331
Tez mam tą nowszą wersję i cieszę się, że ją wybralam. wahalam sie miedzy tym modelem a inną markę znacznie drozszą. i dorbze ze wzielam passso! jest dosc tani jak na wozek 3w1 (dokupilismy jeszcze fotelik), a jakosc super, mocne kola, stelaz, stabilna jazda. wozek ma najwazniejsze funkcje i swobodnie sie nim spaceruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight28
Polecam ze względu na dobry stosunek jakoości do ceny. Plus wózek ma klasyczny wygląd z zachowaniem podstawowych (najważniejszych) funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekila30
Ja posiadam ten wózek i uważam że jest super. Bo nie tylko dobrze wygląda ale jest też zwinny, dobrze się go prowadzi. Gondola jest duża i wygodna z regulowanym zagłówkiem. Duży plus ode mnie za funkcję bujania gondoli , przydała się przy kolkach i regulację twardości zawieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellanaa

i ja zdecydowałam się na passo. Wpadł mi w oko już w sklepie a jak jeszcze pracownik mi go polecił to już nie było wyjścia 🙂 świetny stosunek jakości do ceny, sporo kolorów do wyboru. posiada wszystko co dobrej klasy wózek wielofunkcyjny miec powinien 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też zdecydowaliśmy się na passo i po kilku miesiącach korzystania z niego, nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji. Za jego największą zaletę uważam funkcję bujania gondoli oraz pojemny koszyk z praktycznym przykryciem. Korzystanie zwózka i jego funkcji jest wygodne i łatwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×