Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ula piękniula

włosy latem - dbacie o nie jakoś wyjątkowo?

Polecane posty

Gość ula piękniula

czy nie robi wam jaka jest pora roku i dbacie o nie zawsze tam samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goc
ja nic nie robie z nimi wyjatkowego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja muszę dbać, mam ciemne włosy i bez uv i odżywiania kolor mi BARDZO blaknie i wlosy kruszeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak o nie dbacie? ja zawsze stosuje odzywke i w sumie nie wiem co mialabym wiecej robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha121212
na pewno nie susz wlosow na sloncu czesciej tez sie myje wlosy latem, wiec szampony powinny byc delikatniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest tego w sieci
"1. Ochrona przed i po kąpieli – pamiętajcie przede wszystkim, że zarówno słona woda morska, jak i ta chlorowana z basenu źle wpływa na włosy. Nie jesteśmy stanie zupełnie ochronić ich zupełnie przed niszczącym działaniem wody – chyba, że potrafcie pływać nie mocząc włosów Można jednak zapobiegać niszczącemu działaniu wody używając oleju kokosowego oraz masła shea, które chroni dodatkowo przed promieniowaniem UV, doskonałym rozwiązaniem na tę porę roku są również odżywki i maski. W czasie korzystania z kąpieli najlepszym rozwiązaniem jest związanie włosów w koczek tak, by włosy miały jak najmniejszy kontakt z wodą. Po kąpieli unikaj mycia włosów szamponem, użyj odżywki i dokładanie je spłucz. Chlorowana i solona woda wystarczająco je oczyszczą, więc włosy nie będą się przetłuszczały. Będąc na plaży koniecznie pamiętaj o wypłukaniu włosów po każdym wyjściu z wody " już nie bede przyklejac calego artykulu, ale troche zasad jest ja osobisice dbam o wlosy latem, bo mam bardzo dlugie i wymagaja pielegnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poparzonaona
i duzo jest takich zasad? :P skad wzielas ten tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest tego w sieci
haha dużo:P w tym artykule dokladnie 6 ;p nie wime czy mozna wklejac linki.. www.blog.greatlengths.pl/zadbaj-o-wlosy-latem/ jakby zaspamowali przykleję tobie caly artykul :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest tego w sieci
oo, link sie wkleil nawet ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poparzonaona
sporo :D chyba czas sie za siebie wziac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dbam o włosy latem i czuję różnicę nawet zimą. Dzięki temu, że latem nie są wysuszone i poniszczone przez słońce, to zimą są w dobrej kondycji. Czytałam kilka fajnych sposobów na https://forcode.pl/jak-chronic-wlosy.html gdyby ktoś był zainteresowany poczytać, to wkleiłam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×