Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Klimatyzacja do domu

Polecane posty

Gość gość
My w zeszłym roku się zdecydowaliśmy na klimatyzację i mówię wam naprawdę warto. Jak w tym roku były upały to przynajmniej można było spokojnie odpocząć w domu i poleżeć w chłodnym. Zdecydowaliśmy się na firmę https://arctic-klimat.pl/, ponieważ robili sąsiadowi i bardzo polecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge prosić o namiary na tą firmę arktik klimat, chyba się na nią zdecydujemy bo mają naprawdę pozytywne opinię i prawie są z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejwaldos
Siedziba mojej firmy znajduje się na obrzeżach Wrocławia, w budynku, który od lat był określany mianem „piekła”. Ciągłe skargi pracowników na pracę w takich warunkach zmusiły mnie do podjęcia odpowiednich kroków i zamontowaniem klimatyzacji. Znajomy bardzo polecił mi firmę Comex, więc spróbowałem. Zastosowano system klimatyzacji o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego typu VRF i w końcu przestałem słuchać skarg, a i mi przyjemniej się pracuje. Bardzo polecam. www.klimatyzacja-comex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz klimatyzator w mieszkaniu jest zamawiany na stronie http://sklep.bhklim.com.pl/ i ta sama firma robiła nam też montaż. Fachowi panowie, przyjechali, zamontowali, pokazali jak działa, uruchomili, posprzątali i gotowe. Bez robienia bałaganu, marnowania mojego czasu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W pierwszej kolejności musicie rozejrzeć się za dobrą firmą, która zajmie się zamontowaniem klimatyzacji w waszym domu oraz będzie ją serwisować. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to skontaktujcie się z www.klimatyka.com.pl Na nich można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad roku posiadam w domu klimatyzator naścienny. Żałuję, że zdecydowałam się na niego tak późno. Jest to duże udogodnienie w okresie letnim. Klimatyzator zamówiłam w przystępnej cenie z www.klimatyzacja-plock.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gujustiii

Klimatyzacja na pewno nie jest zła, ale ja np. od razu choruję po niej w związku z tym szukałam alternatywy, dlatego postawiłam wraz z meżem na markizy do okien Fakro. I to był strzał w 10 bo zarówno szyby, jak i całe wnętrze się nie nagrzewają tak mocno. Jest chłodniej, a ja jestem zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wiosną zainstalowałam klimatyzację w swoim domu. To była dobra decyzja po później przyszły rekordowe upały. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i zdecydowaliście się na klimatyzację to polecam wam skontaktować się z www.klimatyzacja-comex.pl Oni wszystkim się zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dormin

Warto zainwestować w klimatyzację do domu. To prawdziwa ulga w upały. Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to polecam wam skontaktować się z firmą http://progressklima.com.pl/ Oni zajmują się sprzedażą oraz montażem klimatyzatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Deczak

Teraz warto się rozejrzeć okres zimowy strasznie tanieją dobroto.pl ja myślę nad tym średnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowany przedstawiciel marki Fujitsu, od klimatyzacji, jakby ktoś nie wiedział to aptherm.com i masz załatwione wszystko, czyli robota, serwis, projekt, co tam chcesz. Oni ogarniają i zapewniają rozruch. Pokażą Ci, co i jak z systemem, żeby łatwiej było zarządzać. Nie wyobrażam sobie biura bez klimatyzacji, szczerze mówiąc i dla mnie to jest podstawa. Dziwię się ludziom, że tak odwlekają decyzję. To nie jest kosmiczna technologia i w sumie coraz tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mieszkasz w bloku? Bo wiesz, że do klimay musisz mieć zgode na wybicie dziury w ścianie na świeże powietrze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×