Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

wow- test na płeć, taki jak test ciążowy - gdyby nie forum nawet nie wiedziałabym że jest coś takiego :) Ja chyba jednak zaczekam do USG hehe Robiłam wróżbę z kalendarza chińskiego na płeć i wychodzi mi chłopiec - oby, bo takie mam przeczucie i pragnienie ;) Znalazłam jeszcze coś takiego do określenia płci: http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html Też mi wychodzi chłopiec hihi Co do zwolnienia to ja narazie nie biorę bo dobrze się czuję - zobaczymy po urlopie jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chora... 38stopni, katar, bol w gardle jak by mi kaktus wyrosl, wszystkie kosci bola i juz zwracalam dzis 2 razy... OMG i jak tu sie dzieckiem zajmowac?! Moj sie zwolni dzis wczesniej wiec wroci kolo 12-13 a nie 16-17... I jak dobrze ze jutro mama przylatuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki vera :) poki co to mala zjadla sniadanie i od godzinki bawi sie ladnie... chociaz ja tez glupia nie pomyslalam ze skoro jestem chora to powinnam zrobic jej cos do jedzenia prostego w sprzataniu.... taaa... zrobilam nam jajecznice... wiec pozniej czekalo mnie odkurzanie i mycie podlogi.... ale teraz juz relaks na sofie i goraca herbatka no i czekamy na tatuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful - dobrze że będziesz miała pomoc w postaci mamy od jutra :) Dbaj o siebie i Dzidziolka i oby córeczka się nie zaraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
Cremayful kuruj sie biedactwo.Moze dobrze by było jakbys poszła do lekarza? Zapach bardzo sie ciesze ze u Ciebie wszystko ok. Ja jutro mam usg genetyczne i jakas taka jestem spięta, jakbym szła na egzamin. Policzek dalej mnie boli ale mam wrażenie ze jest lepiej. Dziewczyny o co chodzi z tym chińskim kalendarzem? Znajde link i tez spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
z linku który podała patija wychodzi mi dziewczynka,a z linku koczet chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny... do lekarza bez sensu jechac... lepiej sprobowac domowymi sposobami :) jedynie co to na goraczke wzialam paracetamol. Raczej nic by mi nie przepisal a tym bardziej antybiotyk czy cos :) zrobilam z linku koczet i patija i wyszlo mi ze dziewczynka w obydwu :) dziewczyny pamietajcie zeby podawac miesiac zaplodnienia a nie ostatniej miesiaczki. Ja ostatnia mialam 26 maja ale do zaplodnienia doszlo kolo 9czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
dziewczyny, normalnie załamka... Mieszczę się już tylko w dresy i w leginsy :( macie może pomysł co kupić, żeby mieć w czym wyjść do ludzi, ale może niekoniecznie coś, co będzie podkreślać ciążę? Spodnie ciążowe głupio mi nosić, bo jeszcze nie mam takiego brzucha, ale autentycznie nie mam w czym chodzić jak jest taka deszczowa pogoda jak dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczet- leginsy i jakaś tunika to dobre rozwiązanie. Ja w jeansach nie chodzę chyba że są takie rozciągliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cremyful dbaj o siebie i uważaj na temperaturę. Czosnek jedz, to naturaly anytybiotyk. koczet czym Ty się przejmujesz? Ja za chwilę też zacznę w spodniach ciążowych chodzić. Przecież to nie widać czy ciążowe. Ja ten pas na początku ciąży podwijam do środka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
Ja tez mam problem w co sie ubierac. Ciązy pomnie tak na pierwszy rzut oka nie widac ale nie wchodze w żadne swoje spodnie. Ana typowo ciązowe spodnie chyba jeszcze za wczesnie bo brzuszek malutki,lekko wystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
Moze faktycznie spróbuje w jakims sklepie pomierzyc ciążowe spodnie i zobaczyc jak to wygląda bo w czyms trzeba przecierz chodzic. A kupowanie wiekszych dzinsów nieciążowych to bez sensu bo materiał wisi wtedy na tyłku i udach i ja wyglądałam jak dziwadło. Jedyne spodnie w które wchodze to rurki biodrówki z takiego bardzo rozciągliwego materiału.Zawsze były na mnie za szerokie w biodrach i musiałam nosic pasek, a teraz chodze w nich bez paska i jest super tylko podejrzewam ze nie starczą mi na długo. Dziewczyny u was tez ciuchy ciążowe sa takie drogie? Ztego co sie zorientowałam to ciążowe spodnie są 2 razy droższe od zwykłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poki co nie weszlam tylko w jedna spodnice. W jeansy sie mieszcze, ale podejrzewam, ze tydzien dwa i koniec. A na wadze narazie 1 kilogram na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wchodzę już tylko w jedne jeansy, a z resztą nie mam problemów (biodrówki), ale brzuszek zaczęło mi być widać pod większością bluzek i musiałam przebrać moją garderobę i dokupić 3 luźne bluzki :) A waga moja nadal bez zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w niedziele przymierzałam spodnie ciążowe. Ale ze nie należe do szczupłych to jak bralam spodnie L to były na styk dobre a jak XL to wszystko wisiało nawet ten pas..;) więc stwierdziałam że na razie w leginsach będę chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie będę chodzić w tym co mam (tak jak pisałam przed chwilą zakupiłam 3 luźne bluzki w gumkę) a za ciążową garderobą rozejrzę się po powrocie z rejsu czyli w ostatnim tygodniu września. Na szczęście do rejsu już tylko 2 tygodnie, a na rejsie przez 2 tyg będę chodzić w dresach i luźnych bluzach / polarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
zapach kwiatów, nie pomyślałam żeby ten pas podwinąć, spróbuję tego sposobu. Kupiłam sobie ciążowe spodnie parę tygodni temu w h&m na przecenie za 30 zł, bo stwierdziłam, że prędzej czy później się przydadzą. Tylko nie sądziłam że to będzie bardziej prędzej niż pózniej... Vera, zazdroszczę Ci mieszczenia się w ciuchy i +1kg. Ja już "urosłam" prawie 5 kg, a przysięgam, jem tyle samo i to samo co przed ciążą, a moja waga nie przekraczała 50kg. Nie mam pojęcia jak to się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczet ale chudzina z Ciebie :) Nie martw sie pewnie po ciazy szybko zgubisz ) Tez mam taka nadzieje :) Ja mam kilogram "ciazowy" na plusie, ale w sumie licze, ze mam juz 3 do zrzucenia bo przed samym zajsciem troche mi sie przytylo, a przy moim niskim wzroscie (162 ) kazdy kilogram widac w boczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem jak u Was ale moj brzuszek jest juz dosc duzy jak na 13tydzien http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/490119e033aad3c9.html wiec o jeansach moge zapomniec :/ mama przywiezie mi jutro kilka dresow i leginsow. kolezanka kupowala w h&m fajne rurki z pasem ciazowym i byla zadowolona... chyba niedlugo tez bede musiala sie wybrac. ponoc po drugiej ciazy szybciej brzuszek rosnie... w tamtej w 13 tyg byl plaski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Creamyful ale masz śliczny brzuch. Ja chodzę w legginsach i luźnych sukienkach. Na razie mieszczę się w te sprzed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful fajny brzuszek :) tez slyszalam ze w drugiej ciazy szybciej sie pakazuje :) Moj widze tylko ja :) Jak mowie znajomym, ze mam juz brzuch to sie ze mnie smieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie widać po piersiach że jeszcze większe mam..;/ ale ogólnie miałam już brzuch ''wystający''..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
creamyful bardzo fajne te rurki. Cos takiego chciałam kupic. Tez sie musze wybrac do H&M. U mnie narazie waga stoi. Tzn przez wymioty schudlam , teraz przytyłam i wychodze na zero- waże tyle samo co przed ciążą. U mnie piersi tez sie powiekszyły co mnie ogromnie cieszy bo zawsze miałam małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Cremyful, śliczny brzuszek! Ja mam podobny już, w 10.tygodniu pierwszej ciąży. Też może pstryknę fotkę jak trochę ogarnę remont w mojej klitce ;) u mnie cała rodzina twierdzi, że widać, że jestem w ciąży. Patija, na szczęście mam też trochę tak jak Ty, część wagi poszła w cycki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja się z tego nie cieszę..;) bo miałam bardzo duże a teraz są ogromne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×