Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość annnnnnaa123
Wasnie doczytałam w necie. Wszystko zalezy od policjanta na jakiego sie trafi. Przewaznie jest tak ze zabieraja dowód i wystawiaja jakis świstek i potem trzba sie nachodzic po urzędach itd. Ale jesli policjant stwierdzi ze pojazd nienadaje sie do ruchu to wtedy laweta. Nasz samochód co prawda jest stary ale jak najbardziej sprawny. Nie ma z nim jakis problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agan a kiedy miałas ostatni @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
annnnna123, mój mąż mówi, że dają mandat, ale można jechać dalej. Zabierają dowód i dają Ci jakiś zastępczy papier aż zrobisz przegląd i odbierzesz. Czyli nie miałam racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Tak mysle ze skoro przegląd był do wczoraj to moze w razie czego spojrzą łagodniej. Nie jeździmy bez przeglądu kilka tygodni czy miesięcy tylko raptem jeden dzien. Tak czy inaczej bedziemy próbowali ten przegląd załatwic dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
koczet jesliby dali mandat i zabrali dowód to trudno. Licze sie z tym, nasza wina i nasze przeoczenie. Ale mi chodzi najbardziej o to zeby na to usg dojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni @ maiłam 06.06.2013. według moich ,, precyzyjnych" wliczeń to jestem w 9 tyg. i 5 dniu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agan sorki, ze pytam, ja tez mam termin na 12 marzec i nie do końca pamiętałam kiedy miałam ostatni @, bo jakoś tak nie pzrywiązałam wagi według moich obliczeń był gdzieś 5 czerwca to czy teraz nie jesteśmy w 11 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna123 - ale czemu mieliby was zatrzymać od razu dziś ;) Bądź dobrej myśli i zróbcie przegląd jutro. Trzymam kciuki za USG !!!! Daj znać po jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agan Cos zle liczysz skoro ostatnia @ mialas 6.06 to jestes w 11tyg a dokladnie 10 tyg o 5-6 dni. Ka mialam ostatnia @ 26.05 wiec tylko 10 dni przed Toba i dzis jest 12 tydzien i 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nie martw sie :) napewno nie zatrzyma Was policja akurat dzisiaj :) po za tym wg mnie powinni zobaczyc ze to dopiero jeden dzien. I napewno powiedzialabym ze jedziecie na wazne usg :) jak fajny policjant to zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
dziewczyny ja po prostu jestem straszna panikara. Niestety często jest tak ze jak jest wszystko ok to nie masz kontroli przez 10 lat a jak akurat cos niegra to bach. Tzn nikłe szanse ze akurat dzisiaj na tych 30 km bedzie kontrol. Przez ostatnie 3 lata policja kontrolowała męża tylko 1 raz i to dlatego ze za szybko jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan123
To może uciekł mi gdzies 1 tydz. Chociaz jak bylam na 1 wizycie 24 lipca i gin co prawda na starym sprzecie ale wyszlo 5tydz i 4 dzien. Od tamtego dnia minelo 29 dni to jest 4 tyg i jeden i mi wychodzi 9 i 5 hehe jakos tak dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agan, a co było widać wtedy na usg? byłaś później jeszcze na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tydz i 4 dzień to 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam 18 lipca i był to 5 tydzień ohólnie, to licząc tygodniami jestem teraz w 11 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan123
Ja licze od dnia zapłodnienia a u mnie to jakos 21,22 czerwiec bo mam dlugi cykl około 31 dni. 6 wrzesnia mam konkretne usg to bede wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan123
No maz dostał wtedy nawet zdjecie. Ale ja tam nic nie widze jedynie taka czarna kropeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa, bo liczy sie od @, no i ja mam dłuższe te cykle zdziwiło mnie, ze od 3 dni mdłości takich nie mam, wiec wchodzimy w 12 tydzien i być moze już łożysko zaczyna pracowac pomalutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez był tylko pęcherzyk 11 mm i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 10 tyg i już nie mam mdłości na szczęście..;) jedynie jak wezmę luteinę to trochę mnie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do niedawna miałam straszne, czekałam na ten 12 tydzień i się chyba doczekałam, chcociaż trochę mi lżej, chociaż to jeszcze nie całkiem 12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan123
Pocieszyłas mnie z tymi mdłosciami, juz nie moge doczekac sie aż przejda bo chodze jak trup i prawie 3kg straciłam. Byłam 2 tyg na l4 ale teraz znowu w pracy meczarnia. Bałam sie ze bd miała fatalne wyniki bo tak całkiem na głodniaka ale świetne wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja do tej pory zero mdłości czy wymiotów a od tego tygodnia czuję lekkie mdłości - masakra, już myślałam że mnie ominą hehe Mam nadzieję że potrwają z tydzień góra dwa, tak jak wszystkie mojej poprzednie dolegliwości, które po tyg mniejszały swe nasilenie a w drugim tygodniu zanikały....tylko ciekawe co pojawi się mdłościach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze jeszcze Cię męczą, a jesteśmy w tym samym wieku ciążowym, ja mam takie odruchy mdlące czasem hehe, nie wiem jak to nazwać, tzn. o d 3 dni i modlę się, zeby tak zostało,a przynajmniej gorzej nie było, ale za lepiej też się pomodlę do niedawna nawet z toalety skorzystać nie mogłam, bo zapachy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja waga stoi w miejscu, ale w dżinsach już mi w brzuchu ciasno i siedzę rozpięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan123
U mnie brzuch troszke wieczorami widac tylko. Ale te mdłosci i wymioty to straszne w poniedziałek az lecialam do gin bo brzuch dziwnie wzdety sie zrobił ale okazało sie że to zoładek mnie boli od tych wymiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wywaliło brzuszek, ale ja to też jem sporo, bo jak nie jem to mdli, małe porcje, ale co godzinę dosłownie, śliwki, jabłka, kanapki zaraz mi słabo i poty oblewają jak nie zjem, co to za cholera normalnie narazie nie przytyłam nic, ale tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Witaj agan :) Creamyful jak sie dzis czujesz? Przeziebienie przeszlo? Ja nie moglam sie dzis podniesc z lozka, pogoda fatalna, leje, szaro, buro az chcialoby sie zostac w wyrku caly dzien. Prawie zadzwonilam do szefa, ze zle sie czuje, ale oczywiscie moje poczucie obowiazku zwyciezylo mimo, ze sam mi zaznaczyl, ze jak tylko chce to mam zostawac w domu. Moze sie szybciej zwolnie... Anna ja bym sie nie przejmowala za bardzo tym przegladem. W sumie jezeli to tylko jeden dzien to zawsze jak was zatrzyma policja mozecie powiedziec, ze wlasnie jedziecie na przeglad :) Trzymam kciuki za USG :) Jasienka mnie mdlosci dopadly w zeszlym tygodniu, tez bylam w szoku, ale zauwazylam, ze po prostu musze zjadac mniejsze porcje niz dotychczas. Zawsze jadlam tylko 3 posilki z czego obiad wieczorem dosc pozno i bylo ok. Teraz musze zjadac 5 mniejszych bo inaczej wieczorem laduje w toalecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ja bardziej niż na mdłosci narzekam na senność i osłabienie. Najchętniej bym z łożka nie wstawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×