Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Teraz nazywam sie tak....zeby nikt nie mógł sie podszyc...wiecie smutne jest to że ktos tak lubi wszystko psuć....po co sie tu wpisuje...nie ma co robić w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
Anna to forum najwyraźniej nie posiada moderatora. Gość już wiele z nas tu obraził. A szkoda bo mogło być fajnie.... Chodźcie przenieśmy się na Wizaż i tam załóżmy marcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda...Marcowa tak to fajnie zaczęła...dała nam tyle nadziei.. A ktos to wszystko niszczy....ja na codzien mam do czynienia z trudnymi ludźmi , ktorzy przychodzą tylko zeby sie wyżyć na innych za jakieś niepowodzenia w życiu,ale zeby az tak atakować kogos kogo wogóle sie nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu skończyły Ci sie docinki na dziś?Przestan atakować Creamfull, bo widać po jej wypowiedziach że to dobra i ciepla dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzunka zeby sie przenieść tp chyba najpierw trzeba zapytać dziewczyny o zgodę.....dobranoc...słodkich snów. :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anno lotos po co odpisujesz gościowi i po co prowokujesz? Jakaś spragniona wrażeń jesteś? O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Wiecie co, takim osobom lepiej nie odpowiadać, bo najpierw zniżą Cię do swojego poziomu, a potem wykończą doświadczeniem. Szczerze mówiąc, podejrzewam, że ów "gość" ma bardzo smutne życie, bo ludzie oddają to co dostali. Pewnie nie raz słyszał takie rzeczy od bliskich, nie ma siły by się im przeciwstawić, to wylewa żółć tutaj, bo tu może. To pewnie jakaś rozgoryczona kobieta, która nie może mieć dzieci, albo nie ma z kim ich mieć i zazdrości nam, bo nosimy pod sercem cud nowego życia. Nie sądzę, by była to inna przyszła mama, bo głupota nie zrobiłaby u niej miejsca by dziecko mogło się rozwijać. Na mnie nie robią wrażenia te docinki i na Was też nie powinny. Możliwe, że teraz ja oberwę z*ebkę od "gościa", ale obchodzi mnie to tyle, co zeszłoroczny śnieg. Gościu, wal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Zapach kwiatów, wałki od sofy mają jakże zadkakującą nazwę "beddinge" :D są sprzedawane jako dodatkowe akcesoria do sofy. Swoją drogą, zaprzyjaźniłam się mocno z tym wałkiem, bo śpię sobie z nogą na nim, co by na brzuszku nie leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
Creamyful słuchaj a to może być tak,że ten gośc zna Cię z życia osobistego?? wszystkim dopieka, ale Ciebie to aż śledzi, może powiedziałaś dla jakiejś koleżanki,że jesteś na takim forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
No właśnie Anna to była tylko propozycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
Dla zainteresowanych podaje linka do wątku dla mam marcowo/kwietniowych (są tam też lutowe) na wizażu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701352 Oczywiście nie oznacza to że Was opuszczam ale może od czasu do czasu tam zajrzę... Jeśli ktoś jeszcze jest chętny to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
Moja mama wczoraj mówiła, że to możliwe że już czułam ruchy dziecka ale wczoraj wieczorem już ich nie czułam więc nie wiem... Wizytę mam 5.09. i przez to wszystko teraz już coraz bardziej nie mogę się doczekać! Troszkę się obawiam bo jeśli to były ruchy to dlaczego teraz ich już nie czuję? Jadę dziś na zakupy i do mamy i może ona rozwieje do końca moje obawy. I ugotowała wczoraj pomidorówkę choć nie miała pojęcia że mam taką nieziemską na nią ochotę. Dziś będę więc miała swoją wymarzoną pomidorówkę :) JUPI!!! Ona to chyba telepatycznie wyczuła. My nie zdajemy sobie do końca sprawy jak silna więź może być między matką a jej dzieckiem. Ja chyba mam najsilniejszą z mojego rodzeństwa, bo byłam dzieckiem zaplanowanym i bardzo wyczekiwanym. Moja mama wie dokładnie, którego dnia się poczęłam i pierwsze ruchy poczuła we Wigilię t.j. po ok. 3 miesiącach czyli też baaardzo szybko. Jak to dobrze czuć się tak kochanym dzieckiem. Wiele rzeczy dociera do nas jednak dopiero wtedy kiedy my same mamy już dzieci. Życzę Wam miłego dnia i mam nadzieję że u Was też jest pięknie słonecznie i ciepło jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wczorajsza wizyta u lekarza przebiegła pomyślnie. Nasze cudo ma już 3.5cm..;) Za 2 tyg idę na badania genetyczne.;) A co d gościa myślę że nie ma co się nim przejmować. Zakompleksiony człowiek, zazdrosny i beznadziejny.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzunka wg podręczników ginekologii ruchy w pierwszej ciazy odczuwa sie ok 20 tyg, w kolejnych w 16.Koczet ja nie jestem żadna wrażeń tylko zobacz sobie w postach jak sie gość zaczął do mnie przyczepiac i obrażać jak sie wypowiedzialam o szczepionkach a na ten temat ja posiadam wiedzę, nie z netu.sugerujecie Creamfully że ja zna osobiście i zaczepia.....chyba tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Miałyśmy gościom nie odpowiadać. Creamyful nie reagujemy, jak nie będziemy ich zauważać to w końcu się znudzą. Nie rób jaj i wracaj tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastepnym tygodniu odwiedzi mnie położna:) ciekawe jak to spotkanie będzie wyglądało. a 05 września 1 Usg, to 12 tydzien będzie ale am nadzieje,że zrobią mi normalnie przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agan123 ja mam maleńki brzuszek i myślałam że doktor nic nie zobaczy przenrzisznie ale wszystko dokładnie widział... Ujrzysz juz niedługo swoją mała laleczke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
tylko ten mój brzuch to jakiś taki wklęsły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
Tak ale często co innego teoria a co innego praktyka. Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy chyba nawet później niż w 20 tygodniu, ale to był chłopak i mówią, że chłopców później można wyczuć. Ale teraz jestem w drugiej i naprawdę to co czułam to nie było burczenie w brzuchu (żołądek i jelita nie pracują tak intensywnie w środku nocy). Tym bardziej mogło być to możliwe, bo ja się trochę zlękłam jak przebudziłam i od razu zerwałam na równe nogi. To mogło też wystraszyć dzidzie i faktycznie mogła zacząć wariować, kiedy się spowrotem położyłam. Jak poczuję coś jeszcze to dam Wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten gosc napewno mnie nie zna... Pisalam tutaj ze moj partner ma dwojke synow z poprzedniego zwiazku.. Ale czy cos w tym zlego czy dziwnego? Mozna sobie odpuscic takie komentarze! Widac gosc ma jakies problemy ze soba. Moze to ja facet zostawil sama z dzieckiem... Ale w sumie to nic dziwnego bo jak z taka idiotka wytrzymac :) Bede zagladac do Was czasem. A jak ktoras ma ochote to zapraszam na inne forum, lub na fb do grupy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
jak się nazywa ta grupa na fb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmi się pzrejmujecie piszczie normalnie i tyle, wiadomo, że goście sa zazwyczaj od wnerwiania więc olejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Creamyful to samo pomyślałam, że to jakaś samotna matka. Mój partner też ma 2 dzieci, ale akurat u nich żona już w ciąży starą miłość odnalazła i sama chciała rozwodu. Piszę to by zaraz mnie gość nie obrażał. Daj spokój i po prostu uwagi nie zwracaj. Ja fb nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka zakochana
Witam dziewczyny! Obecnie jestem w 13 tyg ciazy mam termin na 8 marca. W zeszłym tygodniu bylam na badaniu u gin i stwierdziła u mnie klykciny konczaste...:/ wiem, że spowodowane sa przez wirus Hpv... teoretyvznie mojej dzidzi to nie zagraża wkrótce bede miala przeprowadzone badania genetyczne by upewnić się czy wirus nie przedostal sie do malenstwa... mimo wszystko mam pytanie czy wśród Was jest może mama, która mimo wirusa urodzila zdrowe dziecko...? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda i Agan i reszta dziewczyn ja zalozylam nowe fb po moim nickiem Creamyful i zamknieta grupe o tej samej nazwie MARCOWE MAMY NA START , tutaj link https://www.facebook.com/groups/210728702420228/?fref=ts Jak ktoras ma ochote to zapraszam... Grupa jest zamknieta... Jesli ktos poprosi o zaproszenie i okaze sie ze to jakis troll to odrazu wyrzucamy i tyle :) No i nikt nas nie bedzie podczytywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Jak będę przy komputerze to się zaloguję. Syn mi pomoże bo ja się kompletnie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×