Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K@tia

szczęście

Polecane posty

Gość K@tia

hejka. Co myślicie o szczęściu? co można nazwać pełnia szczęścia? Kiedy jesteście szczęśliwi? czy jak wam sie akurat coś uda, coś osiagniecie, cos zdobędziecie... ale co dalej? Macie to emocje opadają i co?? szukać następnego "szczęscia". jak to u Was jest? Bo ja uznaję szczęście jako spełnianie się spełnianie też marzeń ale jak juz je mam czuję pustkę... czy na tym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyhuikkll;
moje szczęście jest w codzienności, zwyczajności. rutynowym pogodnym dniu spędzonym z mężem i dzieckiem. mam wtedy wszystko nawet jeśli czymś się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radośc z małych rzeczy bo zycie się składa z chwil i drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczucie szczęścia jest czysto subiektywne, nie ma czegoś takiego jak uczucie permamentenego szczęścia uczucie szczęścia odczuwamy tylko w konfrontacji z poczuciem beznadziei czy nieszczęścia, one są nierozerwalne bez kontastu szczęście-nieszczęście czulibyśmy nudę, permamentną pustkę być może pustka którą odczuwasz to właśnie szczęście którego nie rozpoznałaś, zrozumiesz różnicę gdy w tej pustce która trwa teraz zdarzy się tragedia, którą rozpoznasz jako NIESZCZĘŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczescie - kazdy widzi je inaczej i tak jak gosc powyzej slusznie stwierdzil nie trwa ono wiecznie. Dzisiaj jestem bardzo szczesliwa, bo to moj ostatni dzien przed 2tygodniowym, dlugo oczekiwanym urlopem...taka mala, przyziemna radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy ma sie ducha sw to ma sie wszystko przekaz gospy z Medjugorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×