Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak jej przemówić do rozumu?

2.5latek WAŻY 22KG!!!POMOCY!

Polecane posty

Gość jak jej przemówić do rozumu?

Moja siostra ma kompletnego fioła na punkcie synka. Rozpieścili go niemiłosiernie. Jak im lekarka w przychodni powiedziała,że dziecko jest przekarmione,to poszli do prywatnego pediatry :O Maly wygląda TRAGICZNIE! A oni go pasą bo lubi jeść. Je jeszcze butle w nocy, pochłania tony słodyczy, na raz zjada PÓŁ TABLICZKI CZEKOLADY! A potem wypróżnić się nie może :( Mój syn jest pół roku starszy od swojego kuzyna i prawie o połowę lżejszy-13kg, przy takim samym wzroście :( Mały ma aż powyginane stawy, ledwo się rusza. Zaczynam myśleć o nasłaniu na nich opieki społecznej-może się opamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam taka znajoma, ktora jest pielegniarka, a synka ma spasioneego jak malego wieprzka. Powiedz mi, co zrobi opieka, skoro krzywda fizyczna czy psychiczna sie dziecku niee dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie- opieka nic nie pomoże. Musiszjej po prostu przemówić do roazumu, bo później dzieciak będzie się męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jej przemówić do rozumu?
Bo zaniedbane i chude dziecko,to byłoby podstawą do interwencji. To takie upasione też powinno,bo przecież narażają jego zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jej przemówić do rozumu?
Argumenty o zdrowiu nie docierają, o tym że dzieci będą się śmiać, o tym że on już nie ma siły chodzic. Nie słucha mnie, mamy, dziadka, teściów ani lekarza. Ona z mężem wiedzą lepiej- skoro dziecko ma ochotę to co mają zabronić? :O Pytam co jakby miał ochotę na piwo-też dadzą? To mówi że piwa w domu nie ma. Więc mówię to niech i słodyczy nie będzie, a ona że słodycze muszą być bo Olo lubi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok , żeby 2,5 latka tyle faszerować słodyczami!!!! Pewnie mają jedno dziecko i dlatego rozpieszczają na maksa . Ok słodycze, słodyczami bo też daje córce ale dostaje jedną rzecz na dzień lub gdy sobie zasłuży w nagrodę . Jeszcze trochę to pewnie będą mu wciskać w d*pe Wrapy z Maca bo chce . Ludzie nie mają pojecia , że krzywdzą dzieci ich miłością ....;/straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteryniarz z alpejskiej wiosk
No jak dla niej opinia lekarza i tylu osob nie jest argumentem,to raczej nic nie zdzialasz. no chyba ze zglosisz faktycznie do opieki. Moja corka nie ma jakichs mocnych limitow na slodycze,troche ich je,ale na pewno nie tyle,ile by chciala. jak mam wrazenie,ze wystarczy,to jest koniec i bez gadania. ale jak mowie -nie jest to jeden zelek dziennie,jest tego troche wiecej. ma tez 2,5 roku i wazy 12 kilo. nie wiem,ile to dziecko musi w siebie wpychac,zeby wazyc 10 kilo wiecej. nqwet jak jest wysokim 2,5-latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 3 latka i waży 19 kg...ale zależy czy wysoki..mój ma 108 cm...więc wagi tak nie widać..ale na dwa latka ważył 15,5..i już się martwiłam czy nie za gruby..teraz w ciągu roku tak się wybił ..od bilansy urósł 9 cm przez rok to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozniej chlopak bedzie mial zal do rodzicow, ze tak go upasli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jej przemówić do rozumu?
Chłopcy mają po ok 104cm. Wygląda to tragicznie jak syn "bawi" się z kuzynem. W sumie bawi to za dużo powiedziane-bo mój biega, wchodzi na zjeżdżalnię, jeździ na rowerze, a tamten siedzi w bujawce. A co gorsza to siostra usypia go nosząc na rękach. Mówię,że się zamęczy,a ona jak grochem o ścianę :O A siostra do dużych nie należy-160cm i 48kg, jej mąż ma jakieś 170cm i waży może z 70kg. Ani u nas w rodzinie,ani w rodzinie szwagra z tego co widzę nie było problemów z otyłością. Wszyscy raczej bardzo drobni. Więc to nie geny,tylko ich źle pojęta miłość :O Wiem że jeśli naślę opiekę to się na mnie śmiertelnie obrazi,ale ja chcę tylko żeby się ogarnęli i zadbali o jego dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też ma 2,5roku ale waży niecałe 13kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, moja 3,5 latka wazy 15 kg. W przyszlosci to dziecko bedzie mialo przej****e. Rowiesnicy nie dadza mu zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 22kg to waży moja córka która ma 7lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×