Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malowanie czerwone

Czerwona sciana w sypialni

Polecane posty

Gość Malowanie czerwone

Chce pomalowac jedna sciane w sypialni na czerwono, a reszte na kremowo. Jaki kolor czerwonego wybrac? Ma ktos czerwona sciane w domu? Pokoj jest od strony bez slonca. Chce zywy, nie za ciemny kolor. Bylam w sklepie z farbami ale te kolory na puszkach czy probkach do mnie nie przemawiaja. Zreszta na scianie zawsze wychodzi troche inny odcien. Bylabym wdzieczna za opinie i nazwe koloru farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REFI
Ja ma czerwoną ścianę w sypialni, akurat na przeciwko łóżka, wygląda to bardzo dobrze. Tylko trzeba uważać dobierając odcień. Moja czerwień jest głęboka chyba z tikurilli. Jak nie wiesz który odcień będzie dobrze pasował, to można kupić małe próbki farb, pomalować kawałek ściany i zobaczyć jak farba komponuje się z wnętrzem zarówno w słonecznym jak i sztucznym świetle. Dodatkowo na naszej ścianie mamy namalowany czarny wzorek, wijącej się rośliny i wygląda to bardzo fajnie. Pokój utrzymany w konwencji kolonialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowanie czerwone
Zobacze jakie maja kolory. Ja chce czerwona sciane za glowa. Dawno temu mialam taki kolor w sypialni i bardzo mi pasowal, ale nie pamietam jaki kolor wtedy uzylam. Chyba tak zrobie, ze kupie najpierw probki roznych odcieni i pomaluje kawalki sciany. Czekam na wiecej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam czerwoną i żalowałam. Niby farba najdroższa kupiona była, a było widać przebarwienia i ogółem ściana wyglądała jak brudna. Lepiej czerwona tapeta. Dużo lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowanie czerwone
Akurat tapety nie chce bo drozej mnie to wyniesie i lepiej przemalowac kolor jak mi sie znudzi, niz zdzierac tapete, gladzic sciane itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REFI
Nie zgodzę, się że tapeta daje lepszy efekt. Wg mnie to duża sztuka DOBRZE położyć tapetę, tak by nic nie odstawało i nie widać było łączeń. Ponadto ścianę zawsze można przemalować gdy np znudzi się kolor, a zdzieranie tapety to już zabawa na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czerwona sciane w sypialni za glowa i w jednym rogu dwa paski szerszy i wezszy-kolor karmazynowy przyplyw z duluxa. Sciany mam popielate taka golabkowa popiel i dobrze wspolgra z ta czerwienia.Jestem zadowolona,farba czerwona dobrze sie prezentuje na scianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sypialni mam cały pokój pomalowany na czerwono " karmazynowy przypływ " Dulux. Przez pierwsze dni nie mogłam się oswoić :D Ale jak odświeżam w domu ściany to wszędzie wybieram sobie coraz to inne kolory a sypialnia od 5-6 lat ciągle jest czerwona.Ukochany kolor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka ma czerwony grejfrut jest śliczny czerwony nie bardzo jak w straży pożarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma "karmazynowy przypływ" w pokoju.Bardzo pozytywny kolor, tak mi się spodobał, że dwie ściany w łazience też są karmazynowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellonna
Jeśli chcesz czerwień w sypialni wybierz ciepły ocień, wpadający w pomarańcz, nic karminowego czy wchodzącego w róż czy bordo! Te pierwsze będą działać dość kojąco, te drugie nie są polecane w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edela
ja mam czerwoną ścianę. w połączeniu z delikatnym kremowym. malowałam farbami Barw Natury. ładnie pokryło, kolor jest ciepły taki jak chciałam. podoba mi sie tez połączenie czerwieni z szarością. tu znalazlam taką aranżację http://www.barwy-natury.com.pl/zainspiruj-sie/czysta-forma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tapet-Show
Witam, jeśli chodzi o wystrój wnętrz polecam fototapety, które doskonale wkomponowują się w różnego rodzaju pomieszczenia, począwszy od domu, poprzez restauracje, hotele, sale gimnastyczne, biura. Stanowią doskonałą alternatywę dla farb. Stwarzają poczucie ciepła i estetyki. Wyprodukowane w najnowszej, ekologicznej technologii HP Latex Printing są bezwonne i w 100% bezpieczne dla zdrowia. Niesamowicie soczyste kolory na zawsze odmienią wnętrze. Zapraszam na stronę internetową, znajdą tam Państwo dokładne informacje o materiałach oraz przykładowe wzory.Na życzenie klienta poszukujemy odpowiednich wzorów. www.tapet-show.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcemy mieć ładny i trwały kolor na długie lata, warto sięgnąć po farby dobrej jakości. Polecamy naszą farbę PROLATEX MAT, która zapewnia świetne krycie i jest oczywiście dostępna w pełnej gamie kolorów, więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Dodatkowo jest to farba przyjazna dla użytkowniaka, więc do sypialni nadaje się idealnie - ze względu na to, że spędzamy tam wiele godzin dziennie wypoczywając lub śpiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam czerwone ściany w sypialni ale mi sie znudziły, teraz mam "twórczy fiolet" ze Śnieżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam najlepszy moim zdaniem na rynku materac Art Medic - testowałam różne, wysłuchałam również opinii znajomych, z których jednoznacznie wynikało, że materace Art Medic są najlepszej jakości. Eksperci dobiorą rozmiar i odpowiednią dla warunków ciała twardość. Dla mnie jest po prostu niesamowity - w końcu się wysypiam i nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również nie jestem przekonany co do czerwonej ściany. Chyba że ma być ciemna czerwona, ale jasna zbyt ostra moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona ściana w sypialni to poroniony pomysł. Jest to barwa, która działa na człowieka pobudzająco, a sypialnia jest miejscem do odpoczynku. Podświadomie człowiek odbiera z takiego koloru sygnał, że należy działać a nie spoczywać. Ale oczywiście, każdy robi co się mu podoba. A o śnie, materacach, łóżkach, urządzaniu sypialni przeczytacie więcej na http://doria24.pl/strefa-klienta/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam dwa miesiące idealnego materaca. Chodziłam po salonach i testowałam, ale jakoś żaden mi nie podpasował, dopóki nie trafiłam na materace Visco, które mają opcję tzw .zmiennej twardości- polecam przetestować i samemu się przekonać jakie są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
To takiego wnętrza na pewno warto dobrać jakieś dodatki i dekoracje. Piszesz, że sypialnia jest od strony bez słońca, to najlepiej byłoby postawić na jakieś jasne dodatki. Sporo takich dekoracji jest w sklepie Dekoria http://www.dekoria.pl/ . Mi ostatnio wpadły w oko lampiony. Wg mnie tworzyłyby w sypialni fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella98
a poweidźcie mi co do takiej ściany pasuje, czy firanki tudziez żaluzje też dopasowujecie wtedy? mam taką ściankę w kolorowe kwiaty z przewagą czerwonego ale nie wiem czy np takie zaluzje http://www.wstrzymajslonce.com.pl/zaluzje.html wybrać czy może zrobić zwykłą firankę białą żeby kontrastowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja bardzo lubię właśnie dekorię i na http://www.dekoria.pl/ ostatnio zamawiałam kilka dodatków do mojej nowej sypialni :) chcę stworzyć taki klimat nadmorskiego domku, gdzie będzie królowała biel i naturalne tkaniny :) pomyślałam o takich płótnach, które mogłabym podwiesić na suficie, żeby było tak bardziej przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwona ściana w sypialni to fajna sprawa! ja bym na twoim miejscu wybrała Ogniste Flamenco z kolekcji duluxa kolory świata. bardzo klimatyczny odcień. wiesz o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×