Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poziomka leśna

Znalazłam sposób na nerwicę lękową!

Polecane posty

Gość poziomka leśna

Dziewczyny,ja wiem jak to świństwo potrafi dać w kość.Długo szukałam złotego środka na to chol*rstwo.Próbowałam pić melisę,miętę,brałam persen i nic.W końcu znalazłam Validol.Jest bez recepty,ma mocno miętowy smak i sama nie wiem czy ta poprawa to przypadkiem nie efekt placebo,ale działa.Spróbujcie!Na mnie ostra mięta działa rewelacyjnie.Czasem nawet jak nie zapakuję do torby validolu to żuję mocną gumę miętową i głęboko oddycham.Bardzo mi to pomaga. :) Ktoś stosował może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka leśna
?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby to było takie proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz o agorafobii ? nic bardziej mylnego. autorko Ty nie masz pojecia o lękach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka leśna
Autorka sama przez to przechodziła,więc wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka leśna
Dobrze,nie chcecie sobie pomóc?Wasza sprawa.Otóż w tym roku skończyłam medycynę,jakimś cudem z tą chorobą!Pamiętam jak mój tata pomagał mi w walce z nerwicą (jest psychiatrą).Raz przyjechał i dał mi opakowanie leku,powiedział że to antydepresant nowej generacji.Rzeczywiście mi pomógł.Pózniej dopiero okazało się że cały czas łykałam wapno. :O Jak mówiłam,to tzw. efekt placebo.Chciałam tak samo postąpić z Wami,trudno.Nie ma sensu z wami pisać,zawsze wiecie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg1111
za szybko sie przyznalas poziomka a poza tym brzmisz w moich uszach jak podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka leśna
gggg1111-poddałam się bo te dziewczyny same nie chcą sobie pomóc.brzmię jak podszyw?a może mój temat to prowokacja?dlaczego tak kończy się każdy temat na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na moje nerwy i leki validol nie pomaga. nawet w duzych ilosciach. kiedys mialam po tym biegunke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×