Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Sylwia 03.08.1996 Czy widać coś w najbliższym czasie w miłości ? Co z przyjaźnią , która trwa teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia0000
Klaudia 08.09.1994r. kiedy będę w związku i jaki ten ktoś będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarot świadectwa wpisać w wyszukiwarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te gadki o jezusie ja podkreslam ze najwiekszym zawodem w moim zyciu bylo wlasnie crzescijanstwo! nigdy nie czlem sie tak oszukany jak przez te religie! najgorsza byla propaganda koronki milosierdzia ktora byla tak totalnie nieskuteczna codo reklamy jaka mial ze to az smieszne :O kaska juz udowodnila ze jej karty klasyczne sa lepsze :O zaden chcescijanin mnie nie przekona ze w jego religli jest cokolwiek pozytywnego zwykly falsz i klamstwa czego jestem pewien oto moje swiadectwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga:P
Kasiu przypominam sie z 18 strony. Wchodzę tu kilka razy dziennie sprawdzić czy już do mnie doszlas ale nic. ponawiam prośbę. wklajam jeszcze raz to o co pytalam Powróż mi Kasiu. Moja data: 29.02.1980 Powiedz mi co karty mowią o moich sprawach uczuciowych, jak potoczą sie losy mojego zwiazku? czy na stale zmienie miejsce zamieszkania? czy ten zwiazek przetrwa, jak sie potoczy, czy on mnie kocha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kasia chyba spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu przypominam się ze strony 22. Maria 23.10.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday bloody sunday
Dominika, 26.12.1996 Co z moja przyjaciolka? Oplaca sie wchodzic glebiej w znajomosc z chlopakiem czy lepiej sobie odpuscic? Czy sytuacja rodzinna sie poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałem świadectwo małżeństw które starały sie odzidziusia a nie chciały skorzysta z invitro i odmawiały te koronkę do miłosierdzia bożego i dzieki tej koronce urodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna (15.08.1981)
Ja nadal czekam na swoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam od 30 06 na moją wróżbę 15 05 1965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena02
Marlena 16.02.1995 czy zaakceptują nasz związek ??? On 13.12.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie te koronkowe swiadectwa to bzdury i falsz wiem sprawdzilem ZERO skutecznosci wrecz nawet odwrotnie tak ze mam pewnosc ze to bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bawcie się we wróżby proszę to nie jest zabawa a poza tym można bez tego się obyć http://cur.lv/1987x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A WROZBY TO NIE BZDURY? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lyso ci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska trafila idealnie w opis zachowania i wygladu jednej mojej znajomej czyli napewno sa prawdziwsze i lepsze niz koronkowe chrzescijanstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu co z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś tu wróży? mogę podać datę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiuuuuuu ! 💤 Gdzie jesteś ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o której godzinie bywa tu wróżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie miała być wczoraj może ktoś ją zabił jak wracała do domu o poznej porze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwona 26.10.1978 co z moim zyciem uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa34el
Witajcie! :) Serdecznie Was zapraszam na forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl gdzie mamy kilku dobrych, profesjonalnych wróżbitów ( Liv222, Equinoxe, Karmen, Libra22), którzy chętnie odpowiedzą na wasze pytania. Sprawdzalność ich wróżb jest duża. Wystarczy wejść na forum, zarejestrować się i zadać swoje pytanie w dziale Powróżę z... Jeżeli chcesz poznać swoją przyszłość lub otrzymać kilka pomocnych wskazówek - śmiało, wejdź i zadaj swoje pytanie. :) Te osoby, które wymieniłam są rzetelne i kompetentne - jeżeli zadacie im pytanie, to odpowiedź na pewno uzyskacie. Nie powymijają nikogo, odpowiadają dokładnie. Przyjdźcie, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rob sobie reklamy na jej watku tepa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiuuu..co sie dzieje???;(( daj znac!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Realny... Każdy ma wolną wolę, przecież nikogo nie zmuszam, każdy bierze odpowiedzialnosc za siebie, ja takze - i moge powiedziec ze w wielu kryzysach wiara zawiodła. Nie bede rozwodzic sie nad religia, i was tez prosze o uszanowanie mojego wyboru ;) Poza tym jestem cała i zdrowa, po prostu wyjście się nieco przedłuzyło :P Niepełnoletnim ani nowym osobom nie wróże, prosze o czytanie postów na bieżąco i weryfikację, której od kilku osób nie dostałam. Osobom które wróżyły juz u kogoś na kafeterii czy innych forach kart nie stawiam.Tym sposobem kolejka sie zmniejsza :) I jestem coraz blizej nowych stron.Jak bede blisko was to mozecie sie przypominac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Pamiętasz mnie Cytuje. Proszę o odpowiedź 12.01.1986 Justyna narzeczony Rafał 06.11.1987 20 lipca tego roku biorę ślub z ukochanym. Strasznie się denerwuje. Czy wszystko się uda? Jak będzie nam się w małżeństwie układać? Jakim mężem będzie ukochany??Plagam o odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×