Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy warto uczyć się sanskrytu?

Polecane posty

Niby język nieprzydatny dzisiaj, ale czuję ofromną więź do niego, poza tym to język blisko spokrewniony z polskim językiem (znacznie bliżej niż niemiecki, francuski, angielski, irlandzki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
znasz odpowiedz to po co pytasz?? chyba że chcesz się pochwalić swoją elokwencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką elokwencją? Jestem Ariem i dlatego czuję sentyment do sanskrytu. Z drugiej strony, to pochłonęłoby ogromną ilość czasu i nie przydałoby się w życu codziennym. Mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ariem srariem, jesteś d*pkiem i koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdffff
प्रमुखं चित्रम्

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe nie ma co zadawac takich pytan, tu i tak nikt nie wie czym jest sanskryt. A jezeli chcesz sie uczyc, to Cie zjada, bo wg nich przejawiasz jakakolwiek chec do dzialania, a tego to oni zazdroszcza. Ja uwazam, ze jak masz ochote, to chocby dla wlasnej satysfakcji, ucz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego można zazdrościć chwalipięcie, tego ze się przechwala? A jeśli jest zwyczajnym idiotom z przerostem formy na treścią to także należało by mu zazdrościć, od kiedy obserwują tego osiołka, ciągle się przechwala , ciągle próbuje być w centrum zainteresowania, jest egocentrykiem do tego zżera go "pycha", a to chyba nie do końca cecha która powinien przejawiać człowiek na jakiego sztucznie próbuje się kreować, trochę pokory i respektu dla innych, także poczucia ze ktoś może wiedzieć więcej i lepiej, to niewiele kosztuje a czyni człowieka wartościowszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz coraz więcej ludzi używa transkrypcji łacińskiej: "Aadau vaada aasit, Sa ca vaada ishvarabhimukha aasit, sa ca vaada ishvaara asiit" Jn 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucz się hebrajskiego, aramejskiego i greckiego, z twoimi upodobaniami na pewno ci się przyda, może zmądrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greki już się trochę uczyłem na własną rękę, pewnych podstaw. Dlaczego uważasz, że bym zmądrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty nie jestes przypadkiem tym debilem z sopotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo swoją wiedzą przechwala sie tylko głupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu, świat się kończy, zajmij się rzeczami które są wieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×