Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przekroczyłam dochód z funduszu alimentacyjnego.

Polecane posty

Gość gość

Tatuś nie płaci przysądzonych mu alimentów na dziecko, a mój dochód przekracza 725zł. W związku z tym nie dostanę nic od ojca dziecka ani z FA .Czyli tatusiowi nie będzie rósł dług rozumiem i będzie sobie chodził wolno i bez zobowiązań, co w takim przypadku? Dodam ze nie ma możliwości ściągnięcia od niego żadnych pieniędzy przez komornika bo tak pokombinował i załatwił sobie stałą niezdolność do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Zastanów się czemu ja mam pracować dwa razy więcej aby z moich podatków były płacone twoje alimenty. Możesz : a) zanim dasz komuś d... poznać go, ustawić do pionu... b) utrzymać dziecko skoro się na nie zdecydowałaś! Pozdrawiam, uczciwie pracujący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powyżej!! To przedstawiciel twojej płci okazał się c****m do szczania-zostawił dziecko i przestał płacić!! Nie czytasz ze zrozumieniem-kobieta pracuje i też płaci podatki chociażby na to byś ty durniu mógł jeździć samochodem lub iść na mecz na stadion!! Nie ogarniasz? Mało rozumu?!! Autorko znam to-też pracuję i też nie otrzymuję alimentów z FA. Zastanawiam się czy aby przestać pracować!!Wtedy będę miała: -alimenty z FA-500 zł -dofinansowanie do mieszkania-700 zł -zasiłek rodzinny-106 zł -dodatek z tytułu niepełnosprawności dziecka-80 zł -zasiłek pielęgnacyjny-150 zł -dopłaty do gazu i prądu z MOPS-około 500 zł -żarcie z unii-serki,mleko,ser,mąka,kasze,makaron,cukier i inne -dodatek z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego-100zł -ulgi w szkole-nie płacę składek -dopłata do szkolnych obiadów -mam zamiar pracować na czarno-około 1800 zł Niech debile co tak krzyczą że z ich podatków idzie na fundusz alimentacyjny płacą podwójnie. Niech pomagają draniom którzy pozbawieni uczuć i obowiązkowości przestali płacić na swoje dziecko-niech dalej ich chronią!! Tak dzieje się w debilnym kraju,rządzonym przez POpaprańców.-Nie myślą przyszłościowo-żyją tu i teraz ograbiając samotne matki zamiast przekalkulować!! A co tam-ja już przemyślałam i obliczyłam co mi się bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V08
Zgadzam się . Ojciec(matka) powinien/a dokładać się do wychowania dziecka bez względu ile ta druga strona zarabia. Tak też powinno być z funduszem w końcu to nie dodatkowa pomoc lecz pieniądze które zaciągają potem z ojca -bo uchylał się od płacenia. W Polsce prawo chroni leni a ten co z dzieckiem zostaje to najlepiej żeby robił na 3 etaty bo jak nie to znaczy ze sobie nie radzi i zabiorą mu dzieciaka do domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tanga trzeba dwojga. Kobieta nie dość, że pełni funkcje niani codziennie to jeszcze pracuje a ten gnój się dzieckiem nie zajmuję a nawet na nie łoży. Ja tego nie rozumiem? Jak można przecież dziecko nie jest niczemu winne, że rodzicie nie są razem ale przecież trzeba go wychować i dać mu żryć i jakoś wykształcić? żal że w tym kraju broni się takich palantów. biedne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"załatwił sobie stałą niezdolność do pracy." W jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda debili i debilek glosowalo na PO i PIS A teraz placza ze prawo jest zle......HAHAHHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×