Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyjazd z chłopakiem

Polecane posty

Gość gość

wyjeżdżam nad morze z chłopakiem i ze znajomymi (parą), wynajęliśmy mieszkanko na tydzień, ale okazało się że nasze łóżka (nasze i naszych znajomych) będą w tym samym pokoju...smutno mi się zrobiło, to oznacza brak seksu przez cały tydzień :((( generalnie ta wiadomość popsuła mi cały wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blee zero prywatności. Już nawet nie chodzi o seks, ale o to, że jakiś obcy gość będzie Cię widział w piżamce (albo bez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty serio piszesz? Masz problem z rozwiązaniem tak prostej sprawyy? :O Ile ty masz lat?16? Jaki problem wynieść jedno łóżko lub nawet sam materac na ten tydzień do innego pomieszczenia? Jaki to będzie problem zostawiać sobie wolna chate na zmianę? Raz wy wyhdziecie i zostawicię im domek do dyspozycji, raz oni i po klopocie. Nie ppojmuje ludzi którzy nie potrafią znaalezc rozwiązania tak blahych problemów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to nie obcy gośc, przyjaźnimy się wszyscy, no ale mimo wszystko... bardzo mi się to nie spodobało, generalnie sądzę że nikt nie jest szczęśliwy, bo każdy wyobrażał to sobie inaczej... a ja bynajmniej nie mam na tyle odwagi, żeby robić to przy nich :// nie ma żadnego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg! Znajomy zobaczy ja w pizamie! Straaszne I Jak to taki problem to sobie trzeba btlo wynająć ppokoj w hotelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię takich szybkich akcji, oni wychodzą a my musimy się streszczać żeby zdążyć zanim wrócą.. bezsensu, a z wyniesieniem łóżka najbardziej normalny i realny pomysł, ale chyba nikt z reprezentantów płci męskiej niestety jeszcze na to nie wpadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wspólny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezbyt inteligentnych macie facetów :P I Inna sprawa, ze skoro w jednym pokoju sa dwa łóżka, to nie sa one za duże, bo nie wyobrażam sobie dwóch poddwojnych łóżek w jednym ppokoju - pewnie to jjaakies stare wersalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no racja..można połączyć je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olała bym i to :) i seks i tak by był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee, to są dwa duże łóżka, więc dlatego też między innymi byłby problem z wyniesieniem jednego, bo w drugim pokoju połączonym z kuchnią raczej nie byłoby na nie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połączyć? nie żartujcie sobie, nie ma takiej opcji :( Już nawet przeżyłabym brak seksu, ale faaajnie jest tak sobie leżeć przytulonym do faceta.. bez żadnych ubrań, no a przecież to też nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro dobrze sie znacie to czego wstydzisz..a na plazy tez Cie widza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziellę, jaka z ciebie maruda :O zamiastsie cieszyć z wyjazdu to będzie siedzieć i biadolić, ze się poprzytulc nie może :O miałas na to cały rok! Mam nadzieje, ze przynajmniej płacisz za to równa część, bo w innym przypadku to na miejscu twojjego chłopaka kazałabym ci na piechotę do domu wracać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się wstydzę? no bez przesady, nie zasnę bez piżamy obok mojego faceta ze świadomością, że kilka kroków dalej leżą nasi znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobcie to w tym samym czasie..tak sie skupicie ze nie bedziecie patrzec na pare łozko obok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, marudzę dużo, aczkolwiek mój chłopak to wszystko dzielnie znosi i nadal mnie kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ten kolega nie wejdzie wam do lozka jak bedziesz nago :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna laska!.. rozwiązań jest wiele, czekacie aż zasną, wychodzicie z pokoju, robicie to: *na balkonie *na podłodze w innym pomieszczeniu *w łazience *pod prysznicem GDZIEKOLWIEK! poza tym myślę że wyjdzie w praniu, zrozumiecie się bez słów, oni "przypadkiem" wyjdą kiedy będzie widać że bardzo tego chcecie i odwrotnie, innym razem wy im się przysłużycie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj trio albo 4 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpakować do łóżka wiem że się nie wpakuje, no ale.. zawsze może być coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah czworokącik również nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy juz probowalas 3 albo 4 i takie opory teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no takich technik nie próbowalam i nie sądzę żeby mój chłopak się na to zgodził, to dość dziwne, wręcz chore... jego najlepszy przyjaciel bzykający jego dziewczynę, nie nie...duet spokojnie nam wystarcza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz na chlopaka..moze Ty masz ochote na tego kolege i swojego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no albo sama na kolezanke..to duet ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błagam... kto normalny bawi się w takie rzeczy. W takim układzie to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko dla ludzi :) to Twoj pierwszy, drugi partner seksualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi, ale to chyba bez znaczenia może kiedyś poeksperymentujemy, ale na pewno nie z tymi osobami no i oczywiście po dłuższym stażu z obecnym chłopakiem, aktualnie sobą nie możemy się nacieszyć i jest nam we dwoje wspaniale, na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie żadnego dodatkowego faceta w naszym łóżku, bo w duecie jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×