Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie studia wybrać, proszę o radę!

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem uczennicą 2 klasy liceum o profilu biol-chem. W przyszłym roku matura, a ja kompletnie nie wiem co ze sobą zrobić. Myślałam o jakiejś pracy związanej z policją, czytałam coś o kryminalistyce ale za dużo mi to nie pomogło.. Na maturze chciałabym zdawać rozsz. chem, podst. biol, ewentualnie fiz, studia medyczne nie wchodzą w grę gdyż obawiam się iż nie podołam tak dobrze zdać matury. Czy przedmioty które wymieniłam mogą się przydać do znalezienia w przyszłości pracy w policji lub tego typu jednostkach? Na jakie studia iść? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz isc do policji, to na dobra sprawe nie ma konkretnych wymagan. Sama o tym kiedys myslalam, ale potem mi sie zycie zupelnie inaczej potoczylo :) W laboratoriach kryminalistycznych atutem na pewno jest biologia, chemia, ale nie do wszystkich - np. do laboratorium daktyloskopijnego nie ma wymagan. Za to sa kierunki studiow, ktorych ukonczenie moze dawac dodatkowe punkty w rekrutacji. Na pewno jest na tej liscie prawo (czyli raczej nie Twoj profil), ale nie tylko. Poczytaj sobie biuletyny policji, tam znajdziesz wiecej informacji niz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×