Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetka38

odchudzanie z kasza jaglana zapraszam

Polecane posty

Gość anetka38

waga 70kg wzrost 167cm mój cel 60kg ,kto chętny piszcie ,jestem już 2 dzień na kaszy i jak na razie jest ok ale potrzebuje wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasz jaglana to węglowodany, to kuracja oczyszczająca a nie odchudzająca, może być wstępem do odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
oczysza sie a przy okazji odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiniaaaaaa
a ile taka kuracja powinna trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabiniaaaaaa
przed chwila widzialam inny topik z kasza co sie z nim stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
no właśnie niewjem dla tego założyłam inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co nie schudne tylko sie oczyszcze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktory topik aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
jak na razie to czytam i tu i tam ale widzę że jest nas tylko 3 osóbki to można sie jakoś dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Hej Anetka, napisałam do Ciebie na innym topiku, ale chyba tutaj będzie lepiej rozmawiać. Dalej trzymasz się kaszy? Bardzo chętnie do Ciebie dołączę. Kasze lubię, kiedyś wytrzymałam na tej diecie 2 tygodnie czułam się świetnie i schudłam 9kg. Oprócz diety, dużo ćwiczyłam. Teraz chce to powtórzyć. Przyda się motywacja i koleżanka dla towarzystwa. To jak próbujemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
hejka ,miło mi że dołączasz do mnie ,tak jestem już3 dzień i masz racje tutaj będzie lepiej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
aha może powiesz mi jak masz na imię bo nie będę przecierz do ciebie pisać uwielbiam kasze co?opowiesz mi może troche więcej jake ćwiczenia wykonywałaś?i mam nadzieje że wytrwamy jakoś razem bo reszta to chyba sie wycofała a motywacja potrzebna i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jutra ale czy kazdy moze byc na takiej diecie? czy sa jakies przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Agnieszka jestem. Dietę z kaszą stosowałam w tym roku w lutym, ćwiczyłam skalpel ewy chodakowskiej, plus czasem cos na brzuch i jakiś szok trening. Niedawno zaczęłam jeszcze biegać. Forme mam teraz dobrą więc ćwiczenia nie sprawiają mi trudności. Ważę 66kg, chciałam bym schudnąć około 10. Obiecuje że się nie wycofam. Kasza i tylko kasza :) Poza tym że schudnę, zależy mi także na tym aby oczyścić organizm. Na pewno poprawi mi się też cera i ogólne samopoczucie. Już nie mogę się doczekać. Dziś mój pierwszy dzień. A Ty jak przygotowujesz kasze? Ja gotuje z olejem lnianym, nie dodaje żadnych przypraw, nawet soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakies witaminy bierzecie? czy wystarcza te z kaszy jaglanej bo słyszalam ze to skarbnica witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Pewnie nie każdy, na pewno trzeba być zdrowym. Ja przerabiałam dużo diet, czułam się na nich różnie, na jednych lepiej na innych gorzej. Na kaszy było super, dużo energii, dobre samopoczucie. Chce to powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Ja nie biorę witamin, to w końcu tylko 2 tygodnie, raczej nie umrę. Zresztą witaminy z tabletek i tak podobno się nie przyswajają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie jestem zdrowa poza tym ze mam mały złog na nerce badania robilam wszystkie miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
Agnieszka ja nic nie dodaje do kaszy samą wcinam heh...mam tylko troche dylemat z piciem bo jedni piszą że powinno się pić mało a inni że więcej ,skoro byłaś już na dietce to może ty mi powiesz ile pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewerrttt
na kaszy chyba raczej nie schudniecie tylko organizm oczyscicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Piłam około 2 litrów wody niegazowanej, teraz też tyle pije, nie ważne czy jestem na diecie czy nie. Zresztą zobaczysz że po paru dniach będziesz pić dużo, bo będzie mi zasychać w ustach. To efekt kaszy ja tak miałam pod koniec 2 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Anetka a ile dziennie jesz kaszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta oczyszczająca kaszą jaglaną Autor: Marta Skrzydłowska | PDF | Drukuj Kasza jaglanaCo to jest oczyszczanie organizmu? Oczyszczanie ogólnie mówiąc oznacza oczyszczanie organizmu z toksyn i pozostałości nagromadzonych w naszym ciele, z powodu spożywania pokarmu bogatego w tłuszcze i białka, dużą ilość nabiału, białą mąkę oraz cukier rafinowany. Czy oczyszczanie organizmu jest Ci potrzebne? Sprawdź symptomy. Gromadzenie się toksyn może powodować bóle głowy, apatię, senność lub problemy z zasypianiem. Oczyszczanie za pomocą takich pokarmów jak kasze, warzywa i owoce, mogą nie dać natychmiastowych efektów, ale są bezpieczniejsze i dodatkowo mniej stresujące dla tych, których dieta dotychczas była bardziej kaloryczna i obfita. Dlaczego kasza jaglana? Kasza jaglana, obok prażonych ziaren gryki, jest zbożem zasadotwórczym, dlatego powinny je wprowadzić do diety osoby, które w nadmiarze spożywają nabiał, mięso, białą mąkę oraz słodycze. Dodatkowo nawilża i odświeża ciało, działa odtruwająco na wątrobę i przeczyszcza jelita. Jak powinna wyglądać dieta? Zaleca się spożywanie kaszy jaglanej przez co najmniej 3 dni, 5 razy dziennie. Posiłek powinien być sporządzony z małą ilością przypraw. Maksymalnie taka dieta może trwać do 14 dni. Im dłużej trwa dieta, tym więcej toksyn zostanie usuniętych, tym czystsze ciało i tym lepsze samopoczucie. Gdy pomiędzy pokarmami czujesz pragnienie, pij gorącą wodę lub napój ziołowy. Warto zrezygnować przez ten czas z kawy i herbaty. Podczas diety dokładnie przeżuwaj pokarm, co będzie dodatkowo odkwaszać organizm. Czy podczas diety jaglanej spożywamy urozmaicone posiłki? Nie, jest to monodieta jaglana, czyli jedynym pokarmem jest kasza jaglana. Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia? Chesz mieć opracowany Indywidualny plan żywieniowy? Skorzystaj z naszych porad i konsultacji. Możesz też umówić się na krótsze porady czwartkowe for free, czyli za darmo. Sposób przygotowania kaszy jaglanej: Zagotuj wodę w czajniku. Rozgrzej garnek (najlepiej o grubym dnie). Wsyp 1 szklankę kaszy jaglanej. Mieszaj, aż kasza zacznie pachnieć (lekko orzechowo) i zrobi się ciepła. Wlej 3 szklanki wrzątku, przykryj i niech się gotuje 20 minut. Codziennie ugotuj świeżą porcję kaszy jaglanej. Kiedy przeprowadzić oczyszczanie organizmu? Warto przeprowadzić dietę na bazie kaszy jaglanej jesienią, gdyż w ten sposób usuwamy pozostałości po nadmiarze słodkości i wychładzających pokarmów spożywanych latem i przygotowujemy się do zimowej pory gromadzenia zapasów. Dietę oczyszczającą można też przeprowadzić wiosną. Włącz kaszę jaglaną do codziennego jadłospisu. Wypróbuj przepisy: Kasza jaglana wersja najszybsza Kasza jaglana z owocami i imbirem Zupa soczewicowa z kaszą jaglaną Barszcz ukraiński z kaszą jaglaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam takie cos na necie poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
Aguś ja daje rade tylko dwa woreczki na dzień dziele je na4 posiłki ,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Kupiłaś kasze jaglaną w woreczkach? Wow ja nigdy nie widziałam. Ja jem około szklankę dziennie, dziele na 3-4 posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
tak przypadkiem się natknełam w tesco,to może powinnam 1 zjadać ,nie jem za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno sie jesc 200 gr suchego przed ugotowaniem i potem rozlozyc to na posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
gość a TY co nie masz zamiaru sie przedstawić czy mamy do pisać gościu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Anetka nie wiem ile powinno się jeść, mi szklanka wystarcza do tego jedząc tyle chudłam. A Ty schudłaś już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×