Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetka38

odchudzanie z kasza jaglana zapraszam

Polecane posty

Gość anetka38
Agnieszka powiem ci że po pierwszym dniu 1kg mniej ale teraz zważe się w poniedziałek i dam znać ile jeszcze ubyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
dziś dzień czwarty diety,waga 67kg ,czyli jestem o 3kg lżejsza ,czuje się dobrze jak na razie bez grzeszków ,mam dalszą motywacje .A jak wam idzie laseczki?trzymam mocno za was i za siebie kciuki i oby tak dalej dało rade wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoby kasze jadl w wakacje i odmawial sobie lodow , owocow warzyw swiezych kasza dobra na jesien zreszta wszedzie pisze zeby na jesien zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Witam u mnie wczoraj bez grzechów, dziś też dobrze idzie, została mi już tylko jedna porcja kaszy do zjedzenia. Po pracy jeszcze ćwiczenia i bieganie Anetka super Ci waga leci, ja miałam podobnie, teraz najważniejsze to wytrzymać jak najdłużej, bo gdybyś teraz zrezygnowała to kg szybko wrócą. Musimy wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pazdziernika zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam kasze
Anetka i jak Ci idzie?? U mnie dziś 3 dzień, na razie jest dobrze ale wiadomo że wieczory są najgorsze. Możesz mi napisać jak przygotowujesz kasze?? I jak to w ogóle wygląda. Ja w pracy najczęściej jem zimną kasze, nie mam jak sobie odgrzać. Tylko rano i wieczorem jem ją na ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
hej, u mnie dzień 5 ,więc jestem dalej na kaszy i bez grzeszków ,też jadam zimną bo sie nie opłaci odgrzewać ,tylko pije mniej jak Ty ,bo 1l wody z cytrynką i wypijam 2 kawy ale bez cukru ,nie czuje na razie zmęczenia ,tak że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
ja wieczorem już nie mam tak napadu głodu,a jeśli już to robie sobie wode z cytrynką i wlewam do woreczka zarażam w kosteczki i jak czuje że jestem troche głodna to zamiast landrynka ten lód,mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia 44
i jak wam idzie? kupilam dzis 2 opakowania kaszy jaglanej w woreczkach i od jutra sprobuje moze dam rade choc pare dni wytrzymac :) a wy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia 44
1 woreczek czy 2 na dzien? jak wy stosujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie juz ta kasza im znudziła idz poszukaj odp moze w goglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia 44
wlasnie roznie pisza , ale mysle ze 200 gr na dzien bedzie oki ale poczekam na opinie jeszcze w koncu jutro dopiero zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
Witaj Natia,miło że dołączyłaś do nas , ja na poczatku jadłam 2 woreczki a teraz tylko 1,5 bo nie mam miejsca w żołąku ,jestem już dziś 6 dzień i jest ok ,czasami jak za dużo ćwicze to czuje zmęczenie ,ale dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia 44
witam podziwiam ze az 6 dni juz jestes a chcialabym choc 3 dni wytrzymac , nie mam nadwagi ale tzw tlusczyk na brzuchu ( oponka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia 44
no to zaczne od 2 woreczkow ( dobrze ze kasza jest juz dostepna w woreczkach ) , kawe bez cukru chyba mozna jak widze to pijecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
tak to jest wygoda z woreczkami ,wiesz że po tej kaszy to brzuch tak jak u mnie robi się płaski i warto sie poswięcić,to od kiedy natiastartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia 44
od jutra , mam nadzieje na płaski brzuch , bo nadwagi raczej nie mam tylko z brzuchem problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
aha i ja że tak powiem to jestem mocnym kawoszem i chyba bym pozabijała wszystkich gdyby nie mogła sie napić kawy ,a wiesz kupiłam dziś w tesko zieloną herbate z kawałkami owoców o smaku opuncji jest świetna w smaku i dobra na metabolizm no i co wazne przy diecie to poprawia nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia 44
czyli oprocz wody mozna pic ziolowe herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natia 44
odezwe sie jutro do poludnia, ide z pieskiem na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heja , a w tej diecie ile trzeba minimum pic wody ? tzn ogólnie plynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
hej, ja wypijam tylko litr +2 kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
natia ja pije i mi pomaga ,ok do do jutra miłego wieczorku Ci życzę paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
gość nie ma za co cała przyjemność po mojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
dziś dzień 7 z kaszą ,waga 65.1kg ładnie spada ,mam dużo energii,nie czuje dzis zmeczenia ,szczeże mówiąc brakuje mi warzyw i owoców ale wytrzymam jeszcze 3dni i powoli bede dołączać je ,a jak u was dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie baby bez zainteresowan, o zachodzeniu w ciaze ze sie gads tylko sie dziecko robi, od takiego gada ie jeszcze zadna nie zaszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka38
Agnieszka a tobie jak idzie ? mam nadzieje że sie nie poddałaś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×